Wydrukuj tę stronę
piątek, 15 luty 2019 13:20

System kasowy iPOS – drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Małe i średnie sklepy, lokale usługowe, firmy działające sezonowo, przedsiębiorcy wiecznie w trasie – to właśnie dla nich powstał innowacyjny kasoterminal iPOS. Dostępny w dwóch wariantach i trzech taryfach cenowych, trafia w potrzeby użytkowników ceniących wygodę, prostotę i nowoczesność. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe.

Producenci prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej oszczędnych, praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań dla sprzedawców i usługodawców. Minimalizm, niezawodność i wygoda to cechy priorytetowe dla przedsiębiorcy, który dba o najwyższą jakość obsługi klienta oraz ergonomię pracy kasjera. Właśnie z takiej idei zrodził się system kasowy iPOS – połączenie terminala płatniczego i nowoczesnej drukarki fiskalnej. To innowacyjne urządzenie ma wszystko, czego potrzeba na stanowisku kasowym.

System kasowy iPOS to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną – zobowiązanych do rejestrowania obrotu i kwot podatku za pomocą kasy fiskalnej. Sprawdza się w puntach usługowych oraz sklepach, które nie przekraczają 20 tys. towarów. Ze względu na opcję opłacania usług tylko w czasie korzystania z nich, rozwiązanie to przypadnie do gustu podatnikom prowadzącym sprzedaż sezonową. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą kilka sklepów lub często są daleko od swojego biznesu, mogą tu korzystać ze zdalnej platformy iPOS web – pozwala ona na zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca na świecie.

 

iPOS – kasoterminal, na który wszyscy czekali

System kasowy iPOS pozwala na stworzenie kompletnego stanowiska sprzedażowegoW jednym urządzeniu mamy drukarkę fiskalną, terminal płatniczy, klawiaturę i ekran dotykowy. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić nie tylko miejsce na stanowisku kasowym, ale też czas przeznaczony na obsługę klienta.

Kasoterminal iPOS wkrótce znajdzie się w ofercie naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych BUCHCOM w Warszawie. Zespół doświadczonych serwisantów zapewnia profesjonalne doradztwo w wyborze jednego z dwóch nowoczesnych, funkcjonalnych urządzeń, a także taryfy odpowiadającej potrzebom i warunkom firmy. Wdrożenie wykonane przez specjalistę to dla sklepu czy punktu usługowego gwarancja największych możliwych korzyści i realnego zysku dla przedsiębiorstwa.

 

SYSTEM KASOWY IPOS JUŻ wkrótce W OFERCIE NASZEGO SALONU SPRZEDAŻY KAS FISKALNYCH W WARSZAWIE!

 

Tu dowiesz się więcej kasoterminalu iPOS

Czytany 1997 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 luty 2019 15:28

Artykuły powiązane