Wydrukuj tę stronę
piątek, 20 wrzesień 2019 09:10

Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Odczytywanie Dokumentów

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Oszczędza czas, usprawnia i ułatwia obsługę dokumentów w firmie, redukuje koszty, wprowadza w biurze lepszą organizację – to SaldeoSMART Pakiet Odczytywanie Dokumentów. Sprawdź, dlaczego warto go mieć w biurze rachunkowym i w każdym przedsiębiorstwie.

SaldeoSMART to program, na który wszyscy czekali. W firmach i biurach rachunkowych ułatwia obsługę dokumentów – pozwala oszczędzić czas pracy księgowego czy pracownika biurowego nawet o 50%! Program do odczytywania faktur SaldeoSMART zakończył erę ręcznego przepisywania wielu pozycji z jednej faktury – wszystko odbywa się automatycznie.

Największą zaletą Pakietu Odczytywanie Dokumentów w programie SaldeoSMART jest możliwość sczytania danych nie tylko z faktur elektronicznych, ale też ze skanów dokumentów. Niesamowita precyzja SaldeoSMART zadziwia nawet najbardziej dokładnych i skrupulatnych pracowników. Dzięki wykorzystaniu skanera z podajnikiem, nie ma potrzeby stania przy urządzeniu i obsługiwania kolejnych faktur. Program skanuje paczkę dokumentów do jednego pliku, a następnie automatycznie dzieli je na pojedyncze faktury i sczytuje potrzebne dane.

 

SaldeoSMART - Pakiet Odczytywanie Dokumentów

Pakiet Odczytywanie Dokumentów pozwala nie tylko na odczyt danych, ale też na ich import do programu księgowego lub systemu ERP. Wszystkie faktury i inne dokumenty przechowywane są w elektronicznym archiwum – dostępnym w każdej chwili dla biura i firmy.

SaldeoSMART odczytuje m.in.:

  • Dane kontrahenta
  • Numer dokumentu
  • Daty (wystawienia, zakończenia dostawy/wykonania usługi, termin płatności)
  • Pozycje towarowe
  • Kwoty (netto, brutto, VAT w rozbiciu na stawki)

 

Po odczytaniu danych następuje ich weryfikacja i kategoryzacja. Program każdorazowo informuje o ilości i rodzaju rozpoznanych danych. Podgląd faktur zawsze jest widoczny na monitorze, dzięki czemu można łatwo przypisywać im kategorie, zgodne z zasadami późniejszego księgowania.

 

Eksport dokumentów do JPK

Przekazywanie dokumentów do programu księgowego jest bardzo prosty – SaldeoSMART automatycznie tworzy potrzebny plik z wymaganymi danymi. Co więcej, Pakiet Odczytywanie Dokumentów pozwala na eksport dokumentów wraz z pozycjami z faktury do plików JPK.

SaldeoSMART to program dostępny w trzech różnych pakietach – dostosowanych do potrzeb i możliwości użytkownika. Korzystają już z niego setki firm i biur rachunkowych. Użytkownicy SaldeoSMART zaobserwowali m.in. wzrost wydajności, znaczną oszczędność czasu i kosztów związanych z obsługą dokumentów, a także lepszą organizację w biurze dzięki wykorzystaniu uporządkowanego archiwum dokumentów. To program, który warto mieć w każdej firmie!

 

SaldeoSMART Pakiet Odczytywanie Dokumentów już w sprzedaży! Skontaktuj się z nami!

Czytany 298 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 wrzesień 2019 09:13

Artykuły powiązane