Wydrukuj tę stronę
wtorek, 09 czerwiec 2020 06:35

Dziś świętujemy Dzień Księgowego – najlepsze życzenia!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Sukcesów na polu zawodowym i osobistym, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości i cierpliwości, stabilnych przepisów podatkowych, a w obecnych okolicznościach przede wszystkim dużo zdrowia kolegom i koleżankom po fachu życzą specjaliści BUCHCOM!

Dzień księgowego obchodzimy 9 czerwca. To wyjątkowe święto nawiązuje do założenia na ziemiach polskich Związku Buchalterów w Polsce dnia 9 czerwca 1907 r. Zostało wprowadzone w 2007 r. przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 

Mimo iż od ustanowienia Dnia Księgowego minęło zaledwie 13 lat, specyfika tej pracy bardzo się zmieniła. Stało się tak przede wszystkim za sprawą automatyzacji i informatyzacji rozliczeń. Rok 2020 jest dla wszystkim szczególnie trudny, a jednocześnie przełomowy w kwestii zmiany formy komunikacji księgowych z ich klientami. Jesteśmy przekonani, że to zmiana na lepsze, która ułatwi nam pracę i przyspieszy rzetelną obsługę klienta. Tego życzymy wszystkim księgowym z okazji ich wyjątkowego święta!

 


BUCHCOM Biuro rachunkowe w Warszawie to zespół doświadczonych księgowych i specjalistów dostarczających biurom kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania, kas fiskalnych, terminali płatniczych itp. Nasi wdrożeniowcy dostosowują rozwiązania do potrzeb księgowych – zarówno tych działających w pojedynkę, jak i większych biur rachunkowych. Dbamy o księgowych w Polsce przez cały rok, nie tylko z okazji Dnia Księgowego!

 

kwiaty dla ksiegowych

 

Tradycyjnie z okazji Dnia Księgowego dwa nowe dowcipy o księgowych:

Do baru wchodzi dwóch księgowych. Zamawiają po drinku, po czym wyciągają z teczek kotlety i zaczynają jeść. Podchodzi barman.

- Panowie, bez przesady! Nie możecie tu jeść swoich kanapek!

Księgowi spojrzeli na siebie, wzruszyli ramionami i zamienili się kanapkami.

 

– To straszne, czym dzisiaj zajmują się lekarze! – mówi dyrektor wydziału pewnego urzędu do burmistrza – Wyobraź sobie, że dziś rano księgowa zwolniła się u mnie, żeby pójść do przychodni, a wróciła z nową fryzurą!

Czytany 2291 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 czerwiec 2020 06:42

Artykuły powiązane