Wydrukuj tę stronę
wtorek, 30 czerwiec 2020 10:27

POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!

Przedsiębiorcy od lat oczekiwali na rozwiązanie, które łączyłoby funkcjonalność kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma POSNET – we współpracy z liderem z sektora płatności bezgotówkowych eService – wyszedł naprzeciw potrzebom polskich sprzedawców i usługodawców. Tak powstał POSPAY – innowacyjne połączenie kasy i drukarki fiskalnej z terminalem płatniczym.

POSPAY generuje znaczne oszczędności. Za pośrednictwem autoryzowanych serwisów Posnet przygotował specjalną ofertę obejmującą sprzedaż kasy i drukarki fiskalnej oraz wynajem terminala. Przedsiębiorcy mogą otrzymać urządzenie z pełnym dofinansowaniem terminala w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Program ten ma na celu upowszechnienie transakcji bezgotówkowych.

 

POSPAY Online – drukarka fiskalna i terminal płatniczy

Zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach firm działających w różnych branżach, urządzenie mobilne POSPAY łączy w sobie funkcjonalność i niezawodność kasy i terminala. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju sklepach i punktach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, lokalach gastronomicznych i wielu innych. Z powodzeniem można go wykorzystywać do pracy w terenie. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY wyposażony został w wytrzymały akumulator, który umożliwia całodzienną pracę bez konieczności ładowania.

 

POSPAY Online to:

  • Kasa i drukarka fiskalna z wyświetlaczem
  • Aplikacja sprzedażowa
  • Nowoczesny terminal płatniczy Smart D220
  • Autorska aplikacja płatnicza od eService

 

POSPAY Online posiada otwarte API – rozwiązanie to umożliwia integrację z dowolnym systemem kasowym.

Dzięki mobilnej transmisji danych POSPAY nie wymaga stacjonarnej sieci teleinformatycznej. Z internetem łączy się za pośrednictwem Wi-Fi lub sieci GSM. Transmisja przez sieć świetnie sprawdza się w zawodach wymagających bezpośredniej pracy u klienta. Doceniają go trenerzy personalni, dostawcy, kurierzy, serwisanci, firmy cateringowe, szkoleniowcy itp.

 

Wybierz swój POSPAY

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY dostępny jest w wersji tradycyjnej z elektroniczną kopią paragonu oraz w wersji online’owej – przesyłającej dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Oba modele wyróżniają się taką samą niezawodnością. Przedsiębiorcy, którzy nie chcą jeszcze kupować kasy online’owej i nie są w grupie, na którą nałożono taki obowiązek, mogą wybrać tradycyjne rozwiązanie.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Online Warszawa to autoryzowany serwis POSNET. Nasi doświadczeni serwisanci doradzają, przygotowują indywidualną ofertę, wdrażają, szkolą i fiskalizują, a w późniejszym czasie zapewniają opiekę posprzedażową, m.in. wykonywanie okresowych przeglądów technicznych. Oprócz kas i drukarek fiskalnych oferujemy też m.in. czytniki kodów kresowych, wagi elektroniczne i wiele innych urządzeń sklepowych, a także szeroki wybór oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. BUCHCOM to także zespół doświadczonych księgowych wyspecjalizowanych w obsłudze małych i średnich firm.

 

POSPAY Online – dowiedz się więcej!

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu!

Czytany 848 razy

Artykuły powiązane