Wydrukuj tę stronę
czwartek, 02 lipiec 2020 20:29

InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.

Portal Biura to nowoczesne narzędzie – platforma do zdalnej komunikacji biura rachunkowego z klientami. Dostępny jest dla podmiotów pracujących na licencji biura rachunkowego – aby z niego korzystać, konieczne jest podłączenie konta InsERT. To ogromne ułatwienie zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla obsługujących ich księgowych. W czasie, gdy ze względu na pandemię komunikacja zdalna stała się szczególnie pożądana, Portal Biura pozwala właściwie na całkowite wyeliminowanie kontaktu osobistego czy np. wysyłanie dokumentów przez kuriera.

 

Portal Biura – teraz w integracji z InsERT GT!

Użytkownicy klasycznej wersji programów InsERT, takich jak Rachmistrz GT czy Rewizor GT, teraz również mogą zaprosić swoich klientów do korzystania z Portalu Biura. To szybka, wygodna i bezpieczna forma komunikacji.  

 

Portal Biura składa się z dwóch modułów:

Raporty – usługa ta pozwala na przekazywanie klientom różnego rodzaju zestawień dotyczących finansów i księgowości jego firmy. Tym kanałem komunikacji księgowy bezpośrednio z programów Rachmistrz GT i Rewizor GT informuje m.in. o zbliżającym się terminie dostarczenia dokumentów, terminie zapłaty podatku czy składek ZUS, ale też np. terminie zapłaty faktury za usługę księgową. Biuro rachunkowe może ustawić automatyczne powiadomienia, które znacznie ułatwiają pracę.

portal

 

Dokumenty – usługa ta pozwala klientowi przesyłać dokumenty do biura w formie elektronicznej – jako PDF, skan, a nawet zdjęcie. Księgowy pobiera je z Portalu Biura prosto do programów księgowych Rachmistrz GT lub Rewizor GT. Dzięki Portalowi Biura w jednym miejscu można analizować dokumenty, dodawać zapisy księgowe na ich podstawie, a w razie potrzeby przesłać klientowi informację o konieczności poprawy przesłanego pliku.

dokumenty

 

Portal Biura to rozwiązanie dostępne dla użytkowników posiadających aktywny Abonament na ulepszenia.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie dla księgowości Warszawa to autoryzowany dealer i punkt serwisowy wszystkich programów linii InsERT GT i InsERT nexo. Zespół doświadczonych serwisantów nie tylko profesjonalnie doradza w zakresie wyboru rozwiązania trafiającego w potrzeby konkretnego biura rachunkowego, ale też wdraża, szkoli i zapewnia opiekę posprzedażową. Pomagamy księgowym i przedsiębiorcom odnaleźć się w nowej, zdalnej rzeczywistości. Sami jesteśmy zespołem księgowych z wieloletnim doświadczeniem – świadczymy usługi dla małych i średnich firm. W ofercie mamy też kasy i drukarki fiskalne, fiskalne terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń.

 

Dowiedz się więcej o Portalu Biura

Czytany 179 razy

Artykuły powiązane