Wydrukuj tę stronę
piątek, 31 lipiec 2020 08:19

Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

Świadczenie usług związanych z wyżywieniem w stacjonarnych placówkach gastronomicznych wymaga posiadania kasy fiskalnej. Za pomocą tego urządzenia podatnik rejestruje każdą sprzedaż dokonaną na rzecz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej lub rolnika ryczałtowego. Od 1 stycznia 2021 r. punkty gastronomiczne muszą posiadać kasy online.

 

Terminal płatniczy w gastronomii

Kasa online to teoretycznie jedyne urządzenie bezwzględnie wymagane w punkcie gastronomicznym. Jednak zdecydowana większość przedsiębiorców świadczących takie usługi dobrze wie, jak ważne jest też posiadanie terminala płatniczego. Możliwość dokonania płatności bezgotówkowej dla wielu klientów stanowi wręcz warunek skorzystania z usług danego lokalu. Terminal płatniczy w gastronomii to sprzęt obowiązkowy dla każdego nowoczesnego lokalu. Wprowadzenie go w działalności wprost przekłada się na zyski firmy.

Obecnie korzystanie z płatności bezgotówkowych jest dla przedsiębiorców znacznie bardziej korzystne niż jeszcze kilka lat temu. Prowizje operatorów są niskie, a koszt wynajmu urządzenia – minimalny. Ponadto, podatnicy wprowadzający w działalności swój pierwszy terminal mogą skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Okazuje się, iż przez rok można mieć ten sprzęt w firmie praktycznie za darmo!

 

Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

Właściciele małych punktów gastronomicznych mogą niechętnie podchodzić do wprowadzenia terminala, ze względu na ograniczoną przestrzeń na stanowisku kasjerskim. Kasa online w gastronomii to urządzenie, które muszą mieć. A gdyby tak połączyć funkcjonalność kasy online i terminala płatniczego? To rozwiązanie, na które przedsiębiorcy czekali od lat. Obsługiwany za pomocą jednego panelu dotykowego, fiskalny terminal płatniczy oszczędza nie tylko miejsce na ladzie w lokalu, ale też koszty firmy.

Jednym z najbardziej popularnych urządzeń tego typu jest POSPAY Online – połączenie kasy online, drukarki online oraz nowoczesnego terminala płatniczego. Nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów z dostawcą internetu – całą obsługę zapewnia producent urządzenia, firma Posnet.

 

 pospay fiskalny terminal platniczy 05W zależności od potrzeb firmy, POSPAY Online może pracować samodzielnie w trybie kasowym, a może działać jako drukarka fiskalna za pośrednictwem oprogramowania dla gastronomii. To znakomite rozwiązanie m.in. dla początkujących firm, które zaczynają z samodzielną kasą, jednak nie wykluczają rozbudowany stanowiska kasjerskiego o system gastronomiczny. POSPAY Online to urządzenie wyjątkowo proste w obsłudze, szybkie i niezawodne. Wydrukuje nie tylko paragon fiskalny czy raport, ale też wiele różnych dokumentów niefiskalnych.

 

Doświadczeni doradcy klienta – serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie – specjalizują się w dostarczaniu kompleksowych usług dla lokali gastronomicznych. W naszej ofercie znajdziesz też POSPAY – kasę online i terminal płatniczy w jednym!

 

Więcej o POSPAY Online czytaj TUTAJ

Czytany 171 razy

Artykuły powiązane