Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 28 czerwiec 2021 22:41

Pospay Online dla branży budowlanej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dosłownie kilka dni dzieli wyznaczone branże od wdrożenia kas fiskalnych online – jedną z nich jest branża budowlana. Pospay Online to urządzenie, które pozwala na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami. Ale nie tylko. Jedna obudowa kryje trzy funkcjonalności – kasy, drukarki i terminala płatniczego. Dlaczego warto pomyśleć o Pospay Online, jeśli świadczymy usługi budowlane?

Pospay Online to nowoczesne urządzenie, które pozwala na prowadzenie budowlańcom działalności zgodnie z aktualnymi przepisami. Od lipca 2021 r. muszą oni ewidencjonować sprzedaż z wykorzystaniem kas nowej generacji. Ci, którzy mieli kasy fiskalne w firmach, wymienią je na wersje online. Ci, którzy dopiero ruszają z usługami budowlanymi – muszą od razu wyposażyć firmy w sprzęty online’owe.

 

Nie tylko budowa, ale też remont

Warto nadmienić, że chociaż mówimy o nowym obowiązku dla usług budowlanych, to obejmuje on rozbudowę, nadbudowę, przebudowę oraz czynności remontowe. Wynika to wyraźnie z zapisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r., poz. 1333). Dlatego wymiana na kasy fiskalne online dotyczy nie tylko fachowców, którzy zajmują się budową, ale także remontami. 1 lipca 2021 r. to termin graniczny wprowadzenia nowoczesnych sprzętów – przedsiębiorcom wyznaczonych przez ustawodawcę branż zostało już zaledwie kilka dni.

 

Wymień na Pospay Online

Jeżeli stoisz przed faktem wymiany kasy na online – może jest to dobra okazja do podwyższenia standardu obsługi klienta. W jaki sposób? Pospay Online to urządzenie, które nie tylko pozwoli na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami, ale też umożliwia przyjmowanie płatności bezgotówkowych.

 

Wygodnie dla fachowca i klienta

W jednej, kompaktowej obudowie połączono trzy funkcjonalności: kasę, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy. Przy pomocy tego samego urządzenia połączysz się programem sprzedażowym, zarejestrujesz transakcję, wygenerujesz paragon fiskalny oraz przyjmiesz płatność elektroniczną. Zakup kasy fiskalnej i abonament ze wynajem terminala załatwisz w jednym miejscu, u jednego serwisanta. Formalności ograniczone są do minimum.

POSPAY Online to wygoda dla obu stron – dla fachowca i dla klienta. Płatności bezgotówkowe to w dzisiejszych czasach standard. Dlaczego nie miałbyś zaoferować takiej możliwości osobom, którym wykonujesz remont czy przebudowę? Usługi budowlane opiewają zwykle na większe kwoty. Klienci z pewnością docenią komfort regulowania należności formie elektronicznej, zamiast „szykowania” gotówki.

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

Czytany 140 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 czerwiec 2021 22:48

Artykuły powiązane