Posnet Temo HS Bileterka

Producent: Posnet
Cena: 1999 PLN (netto)

 

Poszukujesz nowoczesnego rozwiązania do sprzedaży biletów w autobusach? Zależy Ci na funkcjonalności, ale też na budowaniu pozytywnego wizerunku firmy? Oto urządzenie dla Ciebie - innowacyjna drukarka fiskalna Posnet Temo HS Bileterka. Producent - firma Posnet - skierował tę wyjątkową ofertę do przedstawicieli branży transportowej. Temo HS Bileterka ułatwia, usprawnia i podnosi na najwyższy poziom jakość obsługi pasażerów autobusów.

Jak to działa? Bardzo prosto: narzędziem pracy kierowcy jest smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Dzięki możliwości rozwoju takiego programu w autobusach dostępna jest np. funkcja sprzedaży biletów miesięcznych - to ogromne udogodnienie przede wszystkim dla pasażerów, ale także dla samego przewoźnika, który nie musi uruchamiać dodatkowego punktu sprzedaży takich biletów. Temo HS Bileterka współpracuje z dowolnym oprogramowaniem! Producent rekomenduje jednak aplikację dedykowaną e-bileterka.

Posnet Temo HS Bileterka to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na polskim rynku. Dzięki modułowi Bluetooth w standardzie komunikuje się z urządzeniem mobilnym bezprzewodowo. Wydajny akumulator pozwala na całodzienną pracę bez konieczności ładowania urządzenia. Wyobraź sobie miejsce pracy kierowcy, który używa Temo HS Bileterki - sprzęt zajmuje minimalną ilość miejsca, jest prosty i wygodny w obsłudze, szybki i niezawodny. Pomyśl też o odczuciach pasażerów - nowoczesność Twojej firmy transportowej wzmocni jej renomę i wzbudzi zaufanie. U takiego innowacyjnego przewoźnika aż chce się kupować bilety i podróżować!

 

Zaskocz swoich pasażerów nowoczesnością - wybierz Temo HS Bileterkę i obserwuj, jak zyski Twojej firmy rosną!

 

bileterka posnet

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS Bileterka to niezwykle funkcjonalne i nowoczesne urządzenie, które powstało z myślą o branży transportowej. We współpracy z urządzeniem mobilnym np. smartfonem lub tabletem świetnie spełnia swoją rolę w autobusach i na dworcach. Producent - firma Posnet - stworzył Temo HS Bileterkę z myślą o małych i dużych przewoźnikach autobusowych i busowych - zarówno krajowych, jak i zagranicznych. To urządzenie, które wzmocni renomę Twojej firmy i wpłynie pozytywnie na jej wizerunek w oczach pasażerów.

 

Jak działa Temo HS Bileterka? Bardzo prosto! Kierowca lub kasjer na dworcu obsługuje pasażerów za pomocą komputera lub urządzenia przenośnego (np. smartfona, tabletu) z zainstalowaną aplikacja sprzedażową. Przewoźnik sam decyduje, jakie oprogramowanie wybierze - Temo HS Bileterka może współpracować z dowolnym programem. Producent rekomenduje jednak praktyczną i funkcjonalną aplikację e-bileterka firmy Early2Pay. Sprzedaż biletów prowadzona w taki sposób to rozwiązanie, którego jeszcze nie było! To wygoda dla kierowcy, szybkość obsługi pasażera i oszczędność.

 


 posnet bileterka ręka

Pomyśl tylko, o ile mniej miejsca zajmuje urządzenie mobilne i maleńka Temo HS Bileterska (to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku!) w porównaniu z dotychczasowymi rozwiązaniami - dużymi, nieporęcznymi i ciężkimi kasami fiskalnymi. Wymienny akumulator litowo-jonowy (2150 mAh) wydrukuje ponad 80 000 wierszy paragonu bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania! To całkowicie wystarczająco na cały dzień pracy autobusu. Tryb „low energy” pozwala na jeszcze większą oszczędność baterii!

 

Dzięki modułowi Bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0 oba urządzenia - mobilne oraz Temo HS Bileterka - komunikują się ze sobą bez kabli! To wyjątkowa wygoda dla kierowcy i bezpieczeństwo jego pracy.

 

Posnet Temo HS Bileterka to świetne rozwiązanie dla zwolenników urządzeń Apple - drukarka swobodnie się z nimi komunikuje.

 


 temo bilet pokro

Za pomocą tej nowoczesnej drukarki fiskalnej kierowca czy kasjer wydrukuje nie tylko bilet jednorazowy, ale też miesięczny, okresowy lub zagraniczny. Aplikację sprzedażową można w dowolny sposób rozwijać, co daje przewoźnikowi duża dowolność w określaniu rodzaju sprzedawanych biletów. Aż 800-znakowy opis pozwala na stworzenie biletu przejrzystego i dokładnego, zawierającego dowolne informacje. Pomyśl tylko, jaka to wygoda dla pasażerów - nie muszą już jeździć do stacjonarnego punktu po zakup biletu miesięcznego - nabędą go bezpośrednio u kierowcy! Oszczędza na tym także przewoźnik - dystrybucja biletów okresowych w autobusach w wielu przypadkach pozwoli nawet zlikwidować stacjonarny punkt sprzedaży, a to ogromna oszczędność dla przedsiębiorcy!

 

Temo HS Bileterka daje możliwość rozliczania wszystkich ulg ustawowych (marszałkowskich) i handlowych.

 


 

Oczywiście ta innowacyjna drukarka fiskalna posiada też wszystkie inne cechy nowoczesnego urządzenia rejestrującego: bardzo dużą bazę PLU, możliwość wydruku numeru NIP w części fiskalnej paragonu, system raportów i wydruków umożliwiający obsługę transakcji elektronicznych, dodatkową linię opisu do każdej pozycji na paragonie, elektroniczną kopię paragonu i wiele innych!

 

Wybierz wygodę dla swoich pasażerów i kierowców, wybierz nowoczesność i pozytywny wizerunek - wybierz drukarkę fiskalną Temo HS Bileterkę!

 

Wydruk biletów jednorazowych oraz miesięcznych/okresowych

Obsługa przewozów krajowych i zagranicznych

Możliwość rozliczania wszystkich ulg ustawowych (marszałkowskich) i handlowych

Do 800 znaków opisu biletu

Wymienny, wydajny akumulator litowo-jonowy (2150 mAh)

Wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu

Kopia elektroniczna paragonu z możliwością zdalnej archiwizacji (EJ)

Dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie

Zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja)

Możliwość drukowania grafiki i kodów 2D w nagłówku i stopce paragonów i wydruków niefiskalnych

Wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy)

Przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym

Formatki wydruków m.in. do obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych

System raportów i wydruków umożliwiający obsługę transakcji elektronicznych

 

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Baza towarowa: 100 000 PLU

 

Mechanizm drukujący:

 • termiczny "easy load", Seiko, wrzutowy system wymiany papieru
 • 40 znaków w wierszu
 • szerokość papieru: 57 mm
 • długość rolki: 14 m
 • szybkość wydruku: 22 linie na sekundę        

 

Wyświetlacz klienta/operatora :

 •  alfanumeryczny LCD 2 linie po 16 znaków
 •  regulacja kontrastu

 

Komunikacja z PC:

 • 1 x Mini USB (typu B)
 • Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)

 

Zasilanie i pobór mocy:

 • zasilacz 230V / 12V
 • wbudowany akumulator Li-Ion 7,4V/2150 mAh (wydruk 80 000 wierszy paragonu)
 • ładowarka samochodowa: 12V / 24V / 48V (opcja)
 • mini USB (Komunikacja PC, Ładowanie)

 

Wymiary:

 • wymiary: 86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.)
 • waga: ok. 315 g (360 g z papierem)

 

Zakres temperatur prac:     

 • 5 – 40⁰C

 

Kopia elektroniczna (Informatyczny Nośnik Danych):

 • karta microSD, microSDHC

 

Pokrowiec na drukarkę Temo HS EJ

Ładowarka samochodowa USB

Karta pamięci microSD/microSDHC

Moduł Bluetooth

 

Najnowocześniejsze rozwiązanie sprzedaży biletów autobusowych składające się z aplikacji e-bileterka w telefonie i portalu internetowego e-dworzec.pl.

Aplikacja e-bileterka w połączeniu z najmniejszą na rynku drukarką fiskalną firmy POSNET umożliwia sprzedaż biletów jednorazowych i miesięcznych w autobusie.

Dane o sprzedanych biletach przesyłane są na serwer e-dworzec.pl co umożliwia pasażerom zakup biletów na autobus będący w trasie a przewoźnikowi obserwowanie sprzedaży biletów na bieżąco.

 

 

W połączeniu z drukarką fiskalną Posnet Temo HS Bileterka e-dworzec tworzy zintegrowany system sprzedaży biletów w autobusach, na dworcach, przez dedykowaną aplikację mobilną e-bileterka oraz stronę internetową e-dworzec. Wszystkie elementy systemu pracują na zsynchronizowanych danych, co znacznie oszczędza czas i usprawnia wszelkie działania przewoźnika.

Zwiększona liczba kanałów sprzedażowych w prosty sposób przekłada się na zyski przedsiębiorcy - czym więcej możliwości zakupu biletów, tym większa sprzedaż!

W połączeniu z aplikacją mobilną e-bileterka oraz drukarką Temo HS Bileterka system e-dworzec stanowi wyjątkowo skuteczne narzędzie sprzedażowe - wygodne dla kierowcy, ułatwiające zakup biletu pasażerowi i usprawniające pracę całej firmy.

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

 1. Która drukarka fiskalna?
 2. Fiskalizacja drukarki
 3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
 4. Przegląd drukarki fiskalnej
 5. Likwidacja drukarki
 6. Zmiana serwisu
 7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.