Posnet TRIO

Producent: Posnet
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)

Poszukujesz innowacyjnego rozwiązania fiskalnego do współpracy z tabletem lub smartfonem? Cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale też atrakcyjny wygląd i niewielkie gabaryty urządzenia? Oto drukarka fiskalna stworzona dla Ciebie – Posnet TRIO, która łączy funkcjonalność drukarki Thermal XD z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stworzonymi z myślą o potrzebach polskiego rynku.

Drukarka fiskalna Posnet TRIO znakomicie sprawdza się zarówno w sklepach i marketach, jak i w różnego rodzaju punktach usługowych – od lokali gastronomicznych po warsztaty samochodowe. Dzięki modułowej rozbudowie z łatwością dopasujesz funkcjonalność drukarki fiskalnej do potrzeb swojej działalności. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które ciągle się rozwijają!

Specjalny obrotowy uchwyt na tablet lub smartfon zapewnia wygodę pracy z urządzeniem – zapomnij o kombinowaniu z niestandardowymi mocowaniami, z Posnet TRIO wszystko jest zintegrowane i niesamowicie wygodne.

Dzięki małym gabarytom drukarka fiskalna Posnet TRIO znakomicie sprawdza się na niewielkich stanowiskach kasjerskich. Nowoczesny, wyjątkowo elegancki design przyciąga uwagę klientów i wzmacnia renomę firmy.

Z Posnet TRIO zyskasz rozwiązania, których nigdy wcześniej nie było na rynku urządzeń fiskalnych. Wśród nich warto wymienić chociażby pełną obsługę zaliczek. W bazie PLU zaprogramujesz aż 80-znakową nazwę towaru lub usługi – tak długie nazwy w doskonały sposób spełniają wymóg jednoznaczności. W części fiskalnej paragonu umieścisz numer NIP nabywcy. Wydrukujesz fakturę VAT – całkowicie dowolnie edytuj poszczególne części dokumentu!

Stwórz wyjątkowy system POS, zapewnij swoim klientom najwyższą jakość obsługi i patrz, jak zyski Twojej firmy rosną!

Dopasuj drukarkę fiskalną do swoich potrzeb – już dziś wybierz innowacyjne urządzenie Posnet TRIO!

 

Drukarka fiskalna Posnet TRIO to urządzenie o ogromnych możliwościach. Dedykowane sklepom, marketom i punktom usługowym, pracuje za pośrednictwem dowolnej aplikacji sprzedażowej wybranej przez przedsiębiorcę. Doskonale sprawdzi się w małych i średnich punktach gastronomicznych, wyspach marketowych, butikach, sklepach internetowych, sklepach spożywczo-przemysłowych, delikatesach, sklepach mięsnych, sklepach monopolowych, piekarniach i cukierniach, fast-foodach, sklepach drogeryjno-kosmetycznych, minimarketach, sklepach osiedlowych, sklepach jubilerskich czy pasmanteriach.


Moduły rozszerzenia drukarki Posnet TRIO

Urządzenie występuje aż w czterech wariantach różniących się możliwościami komunikacyjnymi i obsługą szuflad wielonapięciowych. Każdy moduł rozszerzenia powstał z myślą o konkretnych potrzebach przedsiębiorców:

W standardzie drukarka TRIO została wyposażona w host USB oraz Posnet Mulitport, który pozwala na rozbudowę urządzenia o dodatkowe interfejsy. Ta najtańsza alternatywa świetnie nadaje się dla początkujących użytkowników. Rozszerzenie możliwości drukarki jest możliwe w każdym momencie, nawet kilka lat po fiskalizacji. TRIO w standardzie obsługuje szufladę o napięciu 6V – to świetne rozwiązanie dla osób, które już mają takie szuflady lub dopiero tworzą stanowisko kasjerskie.

Zasilanie drukarki fiskalnej odbywa się przez host USB lub zasilacz dostępny w trzech modułach rozszerzeń.

Moduł rozszerzeń I oprócz hostu USB zawiera dodatkowy port RS232, zasilacz oraz zapewnia obsługę szuflady wielonapięciowej (6V, 12V, 18V, 24V). To rozwiązanie dedykowane dla użytkowników pracujących na sprzęcie wykorzystującym kabel do wejścia RS – doskonałe dla tych, którzy już posiadają wyposażenie stanowiska kasjerskiego, a zmieniają jedynie urządzenie fiskalne. Nie ma konieczności wymiany np. szuflady na nową, ponieważ TRIO jest kompatybilne z każdą z nich – nawet starszego typu.

Moduł rozszerzenia II oprócz hostu USB zawiera moduł Bluetooth i zasilacz oraz obsługuje szuflady wielonapięciowe. To propozycja dla użytkowników, którzy pracują z tabletem mobilnie – np. zabierają urządzenie na salę restauracyjną, przedstawiają klientom promocje w markecie itp. Dzięki modułowi Bluetooth tablet pracuje bezprzewodowo, pozostając cały czas w komunikacji z drukarką fiskalną.

Moduł rozszerzenia III został wyposażony w 3 hosty USB, 2 porty RS232, zasilacz, gniazdo zasilania drukarki, dodatkowy moduł Bluetooth, a ponadto obsługuje szufladę wielonapięciową. To najbardziej rozbudowane rozwiązanie pozwala stworzyć funkcjonalne stanowisko POS. W przeciwieństwie do tradycyjnego tunelowania, w TRIO porty są udostępniane - pozwala to bez trudu podłączyć do drukarki urządzenia peryferyjne takie jak czytnik kodów kreskowych, waga sklepowa, terminal płatniczy czy drukarka paragonowa w lokalach gastronomicznych. Wszystko odbywa się prosto i intuicyjnie.


 

TRIO we współpracy z tabletem lub smartfonem

Drukarka fiskalna Posnet TRIO posiada opcjonalny uchwyt na tablet od 7 do 10’’ – to ogromna wygoda i ergonomia pracy na stanowisku kasjerskim. Ładowanie urządzenia mobilnego odbywa się bezpośrednio z drukarki – bez zbędnego okablowania, a co za tym idzie zajmowania miejsca na stanowisku kasjerskim. Drukarka TRIO została wyposażona w bardzo wytrzymały akumulator litowo-jonowy (nawet 60 tys. wierszy paragonu bez ładowania!). Takie połączenie – drukarka fiskalna i tablet bez zbędnych kabli – to doskonałe rozwiązanie np. na wyspy handlowe czy tzw. food trucki – wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu jest utrudniony.

Uchwyt jest obrotowy – tablet z ekranu dla kasjera może błyskawicznie stać się ekranem dla klienta. To doskonałe rozwiązanie np. wtedy, gdy trzeba wprowadzić dane do karty lojalnościowe, wybrać prezent lub akcesoria dodatkowe do zakupionego towaru. Gdy urządzenie mobilne akurat nie rejestruje sprzedaży, może w prosty sposób stać się emiterem reklam czy innych informacji marketingowych.


 

Doskonały akumulator

Z myślą o użytkownikach pracujących w miejscach o ograniczonym dostępie do prądu, Posnet stworzył doskonale wydajny, niezawodny akumulator. Przy wykorzystaniu sprawdzonej technologii litowo-jonowej powstał akumulator o bardzo dużej tolerancyjności na sposób ładowania, pozbawiony efektu tzw. leniwego akumulatora – gotowy do intensywnej pracy od razu po włączeniu. Jak już wcześniej wspomniano, bez ładowania wydrukuje on aż 60 tys. wierszy paragonu – to zupełnie wystarczająco na całodzienną pracę drukarki, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji.


 

Paragon jak faktura zaliczkowa

Posnet TRIO to pierwsza drukarka fiskalna na polskim rynku, która pozwala na pełną obsługę zaliczek. Zgodnie z aktualnymi przepisami każda zaliczka wpłacona przez osobę fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej lub rolnika ryczałtowego musi być udokumentowana paragonem fiskalnym. Do tej pory jednak nie istniało rozwiązanie, które pozwalałoby na dokładne i czytelne rozliczenie zaliczek. W drukarce fiskalnej Posnet TRIO problem ten został raz na zawsze rozwiązany. Urządzenie rozlicza zaliczki tak, jak rozlicza się fakturę zaliczkową. Po całkowitym zzaliczkowaniu towaru lub usługi można wydrukować paragon z zerową wartością, który dokumentuje dostawę lub wykonanie usługi. Jednocześnie dokument taki zawiera wszystkie niezbędne dane – zapisane w sposób czytelny dla klienta. Mamy tu więc wartość towaru, ilość i kwotę zaliczek, datę dostawy czy wykonania usługi. To ogromny postęp wychodzący naprzeciw nie tylko potrzebom użytkowników urządzeń fiskalnych, ale też aktualnym przepisom prawa podatkowego.


 

Otwarta faktura

Wyposażona we wszystkie funkcjonalności drukarek fiskalnych Thermal XL i Thermal HD, Posnet TRIO umożliwia wydruk faktur. Wyjątkowość rozwiązania zastosowanego w tym urządzeniu polega jednak na udostępnieniu faktury otwartej, którą można edytować całkowicie dowolnie. Użytkownik dostaje 100 linii po 80 znaków, które może swobodnie ustawiać i tworzyć według własnych potrzeb. Dzięki temu stworzy dokładnie taką fakturę, jaką chce. W dowolnym miejscu można umieścić np. informację o dacie dostawy, wpłaconych zaliczkach itp.


 

Tak długiej nazwy jeszcze nie było

Jak większość nowoczesnych drukarek fiskalnych, Posnet TRIO posiada ogromną bazę PLU – aż 250 tys. kodów. To zupełnie wystarczająca baza nawet dla największych sklepów i marketów. Jednak to nie ilość pozycji zadziwia, lecz liczba znaków do zaprogramowania – każda nazwa towaru lub usługi wprowadzona do pamięci fiskalnej może mieć aż 80 znaków! Z takimi możliwościami ustawowy wymóg jednoznaczności nazw przestaje być jakimkolwiek problemem. Dokładne nazwy to też korzyść dla klienta i korzyść wizerunkowa dla firmy – wzmacniają one bowiem renomę sklepu czy punktu usługowego i wzbudzają zaufanie. Koniec z niezrozumiałymi skrótami i nazwami zbyt ogólnymi – drukarka fiskalna Posnet TRIO pozwala zaprogramować dokładnie takie nazwy, jakie chce użytkownik.


 

Czytelne wyświetlacze

Drukarka fiskalna Posnet TRIO została wyposażona w wyświetlacz graficzny LCD wspólny dla klienta i operatora. Optymalny rozmiar wyświetlacza – 4 szerokie linie – pozwala na przekazanie kompletnej informacji z programu sprzedażowego. Klient bez trudu będzie mógł przeczytać informacje o ewidencjonowanym towarze, jego cenie, udzielonym rabacie i wartości sprzedaży. 


 

Grafika na paragonie, kody

TRIO daje możliwość zaprogramowania dowolnej ilości grafik – to ogromna wygoda dla sklepów i punktów usługowych wykorzystujących systemy lojalnościowe, bonowe, kuponowe i inne. Ta niezwykle funkcjonalna drukarka posiada superformatki do wykorzystania i umożliwia wydruk kodów kreskowych i kodów 2D. Maksymalna ilość znaków do zaprogramowania w jednym kodzie to aż 4200.

Na uwagę zasługuje też dowolna stopka wydruku – użytkownik ma do wykorzystania 20 linii, które może użyć tak, jak chce. Bardzo praktycznym rozwiązaniem okaże się np. wydawanie na jednym wydruku paragonu fiskalnego i potwierdzenia płatności kartą. To ogromna wygoda nie tylko dla klienta, który na pewno ma wszystko w jednym miejscu, ale też dla kasjera.


 

Klasa sama w sobie

Oczywiście drukarka fiskalna Posnet TRIO posiada też wszystkie inne cechy nowoczesnego urządzenia rejestrującego: wydruk numeru NIP w części fiskalnej paragonu, szybki mechanizm drukujący, system błyskawicznej wymiany papieru „drop-in”, możliwość podłączenia urządzenia do systemu wideomonitoringu, elektroniczną kopię paragonu czy możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej (gotowość na fiskalizację). Wszystko to w nowoczesnej, eleganckiej oprawie z wytrzymałą konstrukcją i w odpornej obudowie. Posnet TRIO ma wszystko to, czego potrzebujesz – dopasuj jej możliwości do swoich preferencji!


 

TRIO Bileterka

Drukarka fiskalna Posnet TRIO występuje też w wersji Bileterki dedykowanej firmom świadczącym usługi przewozu osób.

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.