Posnet TRIO Bileterka

Producent: Posnet

 

Świadczysz usługi przewozu osób busami lub autokarami? Poszukujesz funkcjonalnej drukarki fiskalnej do kasy biletowej? Oto rozwiązanie idealne dla Ciebie – Posnet TRIO Bileterka – niezwykle innowacyjne urządzenie, którego funkcjonalność dopasujesz do potrzeb Twojej firmy! Stworzona do współpracy z tabletem lub smartfonem, działa za pośrednictwem dowolnej aplikacji do sprzedaży biletów. To rewolucyjne rozwiązanie dedykowane branży transportowej.

Do wyboru dostajesz aż cztery warianty TRIO Bileterki – różnią się one rodzajem i ilością interfejsów komunikacyjnych oraz obsługą szuflad wielonapięciowych. Poszczególne moduły rozszerzenia powstały w odpowiedzi na konkretne potrzeby firm z branży transportowej. Zdecyduj się na wariant podstawowy lub rozszerzony - w każdej chwili możesz dodać kolejny moduł z większymi możliwościami komunikacyjnymi.

Drukuj bilety jednorazowe, miesięczne i okresowe. Rozliczaj wszelkiego rodzaju ulgi ustawowe i marszałkowskie. Korzystaj z 800-znakowego opisu oraz aż 80-znakowej nazwy towaru lub usługi. Drukuj bilety zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Podnieś ergonomię pracy operatora Bileterki przez zastosowanie opcjonalnego, dedykowanego uchwytu na tablet lub smartfon. Obrotowy uchwyt pozwala urządzenie mobilne w każdej chwili dowolnie odwrócić, dzięki czemu z ekranu kasjera staje się ono ekranem klienta.

TRIO to pierwsza drukarka fiskalna na rynku, która umożliwia pełną obsługę zaliczek, a przy tym pierwsza stacjonarna bileterka z elektroniczną kopią paragonu. Mała, z niezwykle wytrzymałym akumulatorem, z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkim stanowisku sprzedażowym.

 

Zaskocz swoich pasażerów najwyższą jakością obsługi klienta, a kasjerów doskonałą ergonomią pracy – wybierz drukarkę fiskalną Posnet TRIO Bileterkę!

 

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Bileterka to innowacyjne rozwiązanie dedykowane firmom świadczącym usługi transportu zbiorowego – przewoźnikom krajowym i zagranicznym. Wyposażona została we wszelkie funkcje biletowe, niezbędne do prawidłowej pracy urządzenia na przykład w kasie biletowej.  Przeznaczona do współpracy z tabletem lub smartfonem, powstała z myślą o firmach nowoczesnych, przewoźnikach pragnących podnieść swoją renomę.


 

Wszystko, czego oczekujesz od bileterki

Za pomocą drukarki TRIO Bileterka kasjer wydrukuje zarówno bilet jednorazowy, jak i miesięczny bądź okresowy, a także zagraniczny. Urządzenie umożliwia kompletne rozliczanie wszystkich ulg – zarówno ustawowych, jak i handlowych. Dzięki temu przewoźnik bez problemu odbierze z urzędu marszałkowskiego zwrot za bilety ulgowe. Przy tworzeniu biletu użytkownik ma do wykorzystania aż 800-znakowy opis – to zupełnie wystarczająco, by bilet był dokładny i zawierał wszystkie niezbędne informacje.

 


 

Bileterka z tabletem lub smartfonem

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Bileterka powstała z myślą o współpracy z tabletem lub smartfonem. Dostępny w opcji, dedykowany uchwyt pozwala w prosty i wygodny sposób zamontować urządzenie mobilne – bez tworzenia skomplikowanych konstrukcji i własnych rozwiązań. TRIO Bileterka współpracuje z dowolną aplikacją do sprzedaży biletów.

Obrotowy uchwyt pozwala na łatwe manewrowanie tabletem lub smartfonem – z ekranu dla operatora może on w ciągu sekundy stać się funkcjonalnym ekranem dla klienta. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie np. wtedy, gdy klient wprowadza swoje dane osobowe do biletu miesięcznego lub okresowego.

 


 

Modułowość – dopasuj TRIO do swoich potrzeb

TRIO Bileterka występuje w czterech wariantach różniących się interfejsami komunikacyjnymi. Wersja podstawowa została wyposażona w host USB, multiport oraz łącze szuflady na pieniądze 6 V. Host USB służy zarówno do komunikacji, jak i do ładowania urządzenia. Ta najtańsza opcja znakomicie nadaje się dla użytkowników początkujących lub takich, którzy nie mają potrzeby wykorzystywania dodatkowych portów komunikacyjnych. Wersję standardową w każdej chwili można rozbudować o kolejne interfejsy – nawet kilka lat po fiskalizacji urządzenia.

Każdy z poniżej przedstawionych modułów oprócz dodatkowych łączy posiada też zasilacz oraz obsługuje szuflady wielonapięciowe (6V, 12V, 18V i 24V).

Moduł rozszerzenia I oprócz hostu USB posiada też port RS233 – to doskonałe rozwiązanie dla przewoźników, którzy posiadają sprzęt komputerowy wykorzystujący łącze RS i chcą go wykorzystać do współpracy z bileterką.

Moduł rozszerzenia II oprócz hostu USB posiada moduł Bluetooth – rozwiązanie to pozwala na mobilne wykorzystanie tabletu lub smartfona, który przez cały czas współpracuje z drukarką fiskalną.

Moduł rozszerzenia III został wyposażony w 3 hosty USB, 2 porty RS232, gniazdo zasilania drukarki oraz dodatkowy moduł Bluetooth – to najbardziej zaawansowane rozwiązanie, dzięki któremu można stworzyć funkcjonalne, rozbudowane stanowisko sprzedażowe.

 


 

Wygoda i oszczędność

Posnet TRIO to pierwsza na polskim rynku stacjonarna bileterka wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonu fiskalnego. Takie rozwiązanie to dla przewoźnika ogromna oszczędność – kopie paragonu zapisują się w formie cyfrowej na maleńkiej karcie SD/SDHC. Dzięki temu przechowywanie ich przez okres ustawowych 5 lat przestaje być problemem. TRIO Bileterka wychodzi też naprzeciw zmieniającym się przepisom – planuje się bowiem prawny wymóg archiwizowania kopii paragonów fiskalnych wyłącznie w formie cyfrowej.

 


 

Świetny, mocny akumulator

Przy wykorzystaniu sprawdzonej technologii litowo-jonowej powstał akumulator, który wydrukuje nawet 60 tys. wierszy paragonu bez ładowania! Bardzo tolerancyjny jeśli chodzi o sposób ładowania, pracuje doskonale od razu po uruchomieniu drukarki – nie ma efektu tzw. leniwego akumulatora.

Zasilanie tabletu lub smartfona może odbywać się poprzez host USB Bileterki – to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu lub jest on utrudniony. To wręcz idealne połączenie dla branży transportowej!

 


 

Grafika, kody 2D i Superformatka

TRIO Bileterka daje możliwość wydruku kodów 2D na bilecie – dzięki temu przewoźnik umieści na nim np. kod QR z przekierowaniem do strony internetowej. W jednym kodzie można zaprogramować aż 4200 znaków! Zupełnie dowolna grafika na bilecie pozwala wydrukować np. logo w nagłówku, w stopce albo w środku dokumentu. Do wykorzystania są także praktyczne Superformatki.

 


 

Otwarta faktura

Z Posnet TRIO Bileterką można stworzyć dokładnie taką fakturę, jaką się chce – użytkownik dostaje 100 linii dokumentu po 80 znaków, które może dowolnie edytować. To wielki postęp na rynku urządzeń fiskalnych – przewoźnik nie jest już ograniczony szablonami, może od podstaw tworzyć dokument według własnych potrzeb.

 


 

Zaliczki, NIP nabywcy i wiele innych

Jako pierwsza drukarka fiskalna na rynku, Posnet TRIO umożliwia pełną obsługę zaliczek. Pozwala też na wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie. Zaskakuje też bardzo duża liczba znaków do zaprogramowania w nazwie usługi – aż 80 znaków. To zupełnie wystarczająco, aby stworzyć dokładną, jednoznaczną nazwę. Ogromna baza towarowa – aż 250.000 PLU, szybki mechanizm drukujący – 30 linii/sek., system błyskawicznej wymiany papieru „drop-in”, szeroka rolka – 57 mm, czytelny wyświetlacz graficzny LCD czy możliwość podłączenie bileterki do systemu wideomonitoringu to tylko niektóre z wielu zalet TRIO. Na uwagę zasługuje także jej nowoczesny, elegancki wygląd i małe gabaryty, dzięki którym doskonale sprawdzi się nawet na niewielkich stanowiskach kasjerskich.

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.