POSPAY

Producent: Posnet
Cena: 1699 PLN (netto)

 

Poznaj pierwszy na rynku fiskalny terminal płatniczy Pospay. To połączenie kasy fiskalnej, drukarki i terminala płatniczego. Mały, doskonale ergonomiczny, kusi funkcjonalnością i prostotą obsługi. Wyposażony w dotykowy ekran, doskonale sprawdza się w pracy stacjonarnej i mobilnej. Pracuje jako samodzielna kasa fiskalna lub w systemie sprzedaży spełniając funkcję drukarki.

Oszczędź z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay. Transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Nie podpisujesz dodatkowej umowy z operatorem płatności bezgotówkowych – obsługą transakcji elektronicznych zajmuje się Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Kupujesz tylko drukarkę – terminal wynajmujesz. Już dziś wybierz Pospay – wygodę i funkcjonalność w jednym urządzeniu!

 

 

Terminal płatniczy i kasa fiskalna w jednym!

pospay fiskalny terminal platniczy 05

Pospay to innowacyjne połączenie terminala płatniczego i kasy oraz drukarki fiskalnej. Terminal o kompaktowej konstrukcji akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych (chipowymi, magnetycznymi, zbliżeniowymi) oraz telefonem (BLIK, Apple Play, Google Play, Samsung Play). Korzystaj z wygodnego, czytelnego 4” wyświetlacza dotykowego, dzięki któremu obsługa terminala płatniczego jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Wybierz sposób prowadzenia sprzedaży: Pospay pracuje zarówno jako samodzielna kasa fiskalna, jak też jako drukarka fiskalna w systemie sprzedaży. Nowoczesna, intuicyjna w obsłudze aplikacja sprzedażowa posiada możliwość zdalnej aktualizacji. Pospay został wyposażony we wszystkie zalety najwyższej jakości urządzenia fiskalnego – szybki i niezawodny mechanizm drukujący, system błyskawicznej wymiany papieru „drop in - wrzuć i drukuj”, wydruk na papierze o szerokości 57 mm i wiele innych!

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

Oszczędzaj z Pospay

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay to rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas przeznaczony na formalności. Pomyśl o połączeniu z Internetem – z Pospay nie musisz już szukać atrakcyjnej oferty operatora. Dostęp do sieci GSM zapewnia Posnet.

Kupując inny terminal, musiałbyś podpisać umowę z operatorem na realizację transakcji elektronicznych. Posnet również te formalności załatwi za ciebie! Płatności przyjmowane przez Pospay obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych - Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Dzięki takiej współpracy zyskasz pewność sprawnych i bezproblemowych transakcji!

 

 


 posnet pospay fiskalny terminal platniczy

Mobilnie i wygodnie

 

Funkcje fiskalnego terminala płatniczego Pospay z łatwością dopasujesz do specyfiki swojej branży – sprzedawanych produktów i usług. Pospay jest nie tylko funkcjonalny, ale też wyjątkowo ergonomiczny. Dzięki małym gabarytom (15,2 x 8,02 x 8,15 cm) i niskiej wadze (zaledwie 500 g) z powodzeniem zmieścisz go w teczce czy torbie. Pospay idealnie mieści się w dłoni!

Jak przystało na mobilne urządzenie, Pospay został wyposażony w wytrzymałe litowo-jonowe akumulatory, które działają wymiennie. Dzięki temu pracujesz dłużej bez konieczności podłączania fiskalnego terminala do źródła zasilania.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 09Atrakcyjna cena z gwarancją

Zastanawiasz się, czy dwa urządzenia w jednym będą kosztowały więcej niż zwykła kasa? Zapomnij o tym! Z Pospay płacisz tylko za kasę fiskalną. Terminal wynajmujesz. To nie tylko wygoda i oszczędność, ale też pewność dożywotniej gwarancji na terminal płatniczy! Posnet zapewnia kompleksowy serwis przez cały okres użytkowania urządzenia. Moduł fiskalny drukarki natomiast objęty jest 5-letnią gwarancją.

Jeśli kwalifikujesz się do programu Polska Bezgotówkowa, otrzymasz terminal płatniczy całkowicie za darmo! Inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard pozwala przedsiębiorcom uniknąć opłat za instalację terminala oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay sprawdzi się wszędzie tam, gdzie małe gabaryty urządzenia odgrywają kluczową rolę. Już dziś wybierają go mobilne punkty gastronomiczne, małe sklepy i punkty handlowe, gabinety lekarskie, kancelarie prawnicze, szkoły jazdy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy typu pop up store i wiele innych. Pospay szczególnie polecamy serwisantom, dostawcom, czy chociażby trenerom personalnym – usługodawcom, którzy zawsze pracują w terenie, ale do tej pory nie dawali swoim klientom opcji płatności kartą. Teraz jest to możliwe!

 

pospay mobilny punkt gastronomiczny

Pospay w mobilnej gastronomii

 

Prowadzisz mobilny fast-food, lodziarnię, sprzedajesz z food trucka? Wybierz Pospay! Ten nowoczesny fiskalny terminal płatniczy doskonale sprawdzi się w małej gastronomii. Wyposażony w szybki i niezawodny mechanizm drukujący, pozwoli ci obsłużyć więcej klientów i skrócić czas transakcji. Innowacyjne połączenie kasy fiskalnej z terminalem płatniczym zapewnia twoim klientom szybką płatność kartą. Zapomnij o trzech urządzeniach z swoim małym, mobilnym punkcie gastronomicznym. Teraz masz wszystko w jednym miejscu! Pospay na pewno się nie rozładuje, wyposażony został bowiem w wytrzymałe baterie, które wzajemnie przejmują swoje funkcje. Pospay to doskonały fiskalny terminal płatniczy dla gastronomii!

 


 

Pospay u trenera pospay trener personalnypersonalnego

 

Odwiedzasz swoich klientów w domach, spotykasz się z nimi w parkach, bywasz w siłowniach i klubach fitness? Wybierz Pospay – to doskonały fiskalny terminal płatniczy dla trenera personalnego. Teraz twoi klienci nie muszą zbierać gotówki, żeby zapłacić za usługę – w każdej chwili zapłacą kartą! Pospay jest mały i lekki – z powodzeniem zmieści się w torbie lub plecaku. Idealnie mieści się w dłoni, dzięki czemu gwarantuje ergonomiczną pracę. Pracuj z nim nawet kilka dni bez ładowania – zapewnią to dwa wytrzymałe akumulatory pracujące wymiennie, a tym samy jeszcze dłużej! Pospay to znakomity fiskalny terminal płatniczy dla trenera personalnego!

 


pospay maly sklep

 

Pospay w małym sklepie

 

Poszukujesz wygodnego rozwiązania, które zajmie jak najmniej przestrzeni w twoim małym sklepie? Butiku, warzywniaku, ciastkarni, sklepie z pamiątkami? Wybierz Pospay – zyskasz niezawodną kasę fiskalna i nowoczesny terminal płatniczy w jednym! Obsługiwany za pomocą wygodnego dotykowego panelu, prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Twoi klienci zyskują możliwość szybkiej płatności dowolną kartą lub smartfonem, a ty oszczędzasz! Dla małych sklepów Pospay to minimum formalności i możliwość skorzystania z programu Polska Bezgotówkowa, który całkowicie redukuje koszty użytkowania terminala płatniczego przez pierwsze 12 miesięcy!

 


pospay gabinet lekarski

 

Pospay w gabinecie lekarskim

 

Poszukujesz niewielkiego urządzenia fiskalnego do swojego gabinetu lekarskiego? Chcesz zapewnić swoim pacjentom możliwość płatności kartą, ale zniechęca cię wizja trzech urządzeń na lekarskim biurku? Wybierz Pospay – innowacyjne połączenie wygodnego terminala płatniczego i kasy fiskalnej. Pracuj z kasą lub włącz urządzenie w system sprzedaży i korzystaj z funkcji drukarki fiskalnej! Pospay to doskonałe rozwiązanie dla lekarzy podróżujących między dwoma lub więcej gabinetami i odwiedzających pacjentów w ich domach. Mały i lekki, Pospay z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie. Wytrzymałe akumulatory gwarantują nawet kilkudniową pracę bez ładowania! To doskonały fiskalny terminal płatniczy do gabinetu lekarskiego!

 

 

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.