Novitus BONO Online

Producent: Novitus
Cena: 2690 PLN (netto)

Poszukujesz nowoczesnej, wydajnej i niezawodniej drukarki fiskalnej, wysyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas? Poznaj Novitus BONO Online – udoskonalony wariant jednej z najbardziej cenionych kas na rynku. Doskonale sprawdzi się w każdym punkcie handlowym – małym, średnim i dużym, a także we wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Ceniona m.in. na stacjach benzynowych i w restauracjach, drukarka fiskalna Novitus BONO Online spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To szybkie, wytrzymałe i eleganckie urządzenie przeznaczone do pracy w systemie sprzedaży.

 

bono online zblizenieSTAŁE POŁĄCZENIE Z CRK

Drukarka fiskalna Novitus BONO Online spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy obowiązujące od 1 maja 2019 r. W sposób ciągły i automatyczny wysyła dane o transakcjach i nie tylko do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Połącz się z siecią wykorzystując dostęp, który już posiadasz w swoim sklepie czy lokalu – oszczędzisz dzięki temu na zakupie dodatkowych rozwiązań. Drukarka online’owa BONO łączy się z Internetem za pomocą złącza LAN, RS232, lub za pomocą np. podłączonego do USB modułu Wi-Fi.

Spełnij wymogi ustawodawcy bez dodatkowych kosztów. Drukarka fiskalna online BONO to gwarancja bezpiecznej, niezawodnej pracy nawet przy intensywnej eksploatacji urządzenia.

 

 


bono online drugi bok

DOSKONAŁA OBSŁUGA KLIENTA

Dzięki wyjątkowej funkcjonalności drukarki online’owej Novitus BONO Twoi klienci mogą liczyć na błyskawiczną, sprawną i bezbłędną obsługę. Zapewni to superwytrzymały, japoński mechanizm drukujący SEIKO – szybki i cichy, wyposażony w unikalną funkcję zagęszczania wydruku, dzięki której oszczędzisz na zakupie papieru kasowego.

Wymieniaj papier błyskawicznie dzięki innowacyjnej technologii Clamshell – obsługiwany klient nawet nie zauważy, że skończyła się rolka!

Drukuj nie tylko paragony, ale też faktury oraz szeroką gamę wydruków niefiskalnych – kupony rabatowe, informacje dla klientów, bony – także z dużymi kodami cyfrowymi lub literowymi, widocznymi z dużej odległości.

 

 


bono online paragon

DRUKARKA, W KTÓREJ ZNAJDZIESZ WSZYSTKO

Zaprogramuj dowolną ilość nazw towarów i usług dzięki praktycznie nieograniczonej bazie PLU! Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie. Ciesz się wygodą i bezpieczeństwem kopii dokumentów fiskalnych zapisującej się we wbudowanej pamięci chronionej – bez obawy o uszkodzenie karty SD!

Połącz drukarkę z terminalem płatniczym i zdobądź klientów płacących kartą. Drukarka online’owa Novitus BONO wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z systemami lojalnościowymi, pozwala na zakup kart pre-paid itd.

Drukarka fiskalna Novitus BONO Online pracuje w systemie sprzedaży. Z komputerem komunikuje się za pomocą RS232 lub USB, bądź nowoczesnego złącza sieciowego LAN. Protokół komunikacyjny Novitus XML znacznie ułatwia komunikację z webowymi systemami sprzedaży. Opcjonalnie drukarkę można doposażyć w moduły WLAN, Bluetooth oraz GSM.

 


ZDALNE ZARZĄDZANIE DRUKARKĄ

Monitoruj swoją drukarkę z dowolnego miejsca na świecie! Przeglądaj zawartość kopii elektronicznej, konfiguruj ustawienia, diagnozuj urządzenie, a w razie potrzeby blokuj dostęp. Dzięki tej innowacyjnej funkcji możesz zarządzać swoim sklepem czy punktem usługowym, nawet jeśli jesteś od niego bardzo daleko.

Korzystaj z portów wirtualnych PC i PC2, które pozwalają na sprzęgnięcie ze sobą różnych aplikacji, bez dokonywania żadnych przeróbek. Na przykład gdy jedna aplikacja wysyła paragony przez port PC, druga może je odczytywać z portu PC2. To ogromna wygoda i oszczędność czasu! 

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus BONO Online sprawdzi się w małych i dużych punktach handlowych – sklepach i marketach, drogeriach, piekarniach, butikach, a nawet składach budowlanych. Z powodzeniem wykorzystują ją również właściciele restauracji i innych lokali gastronomicznych, stacji paliw, kin i teatrów, przychodni lekarskich, warsztatów samochodowych czy salonów piękności.

maly sklep z kasa online

 

 

BONO ONLINE W SKLEPIE I MARKECIE

Niezawodna nawet w warunkach bardzo intensywnej eksploatacji, drukarka fiskalna online Novitus BONO sprawdzi się w sklepach, marketach, hipermarketach i innych punktach handlowych. Dzięki bardzo szybkim mechanizmom drukującym oraz systemowi błyskawicznej wymiany papieru obsługa klienta z BONO Online jest szybka i sprawna. Zyskaj klientów dzięki akceptacji płatności kartą. Współpracuj z systemami lojalnościowymi, drukuj doładowania pre-paid, bony, kupony rabatowe i wiele innych.

Drukarka fiskalna online Novitus BONO została wyposażona w potężny procesor, ogromną bazę towarową, stabilny system operacyjny LINUX, wbudowany serwer www oraz rozbudowane możliwości komunikacyjne – po prostu wszystko, czego potrzeba w drukarce fiskalnej do sklepu czy marketu! To wybór, który oszczędza czas i pomaga zyskać coraz więcej klientów.

 


restauracjaBONO ONLINE W RESTAURACJI

Elegancka drukarka fiskalna online o niewielkich gabarytach świetnie wkomponuje się w klimat restauracji. Bardzo szeroka gama wydruków niefiskalnych trafia w potrzeby lokalu gastronomicznego. BONO Online drukuje numer NIP nabywcy na paragonie, a także faktury - bezpośrednio z własnego mechanizmu – restauracji pozwala to zdobywać coraz to nowych klientów biznesowych. Do tego jest szybka i niezawodna, a to w branży gastronomicznej cechy obowiązkowe.

Z drukarką fiskalną online Novitus BONO spełnisz wymagania obowiązujące od 1 maja 2019 r. – urządzenie przesyła dane do CRK w formie plików JPK przez sieć teleinformatyczną. Dzięki szerokim możliwościom łączenia z Internetem z BONO Online oszczędzisz na dodatkowych usługach – wykorzystasz połączenie, które już masz w swoim lokalu gastronomicznym!

 


paliwoBONO ONLINE NA STACJI PALIW

Wysyłaj dane do CRK za pomocą dowolnego połączenia z Internetem. Wykorzystaj to, które już masz, i oszczędzaj na dodatkowych rozwiązaniach. Drukarka online BONO spełnia wymagania postawione stacjom paliw od 2020 r. Do tego działa szybko, niezawodnie i wygodnie – tak by obsługa klienta na Twojej stacji benzynowej była najwyższej jakości. Urządzenie drukuje m.in. faktury oraz paragony z numerem NIP nabywcy, co pozwala na sprawną obsługę klienta biznesowego.

Ciesz się wygodną pracą – drukarka BONO Online jest mała i elegancka. Wyposażona została w jasny wyświetlacz – czytelny dla operatora i klienta. Współpracuje z pin padem i terminalem płatniczym. Drukuje kody rabatowe, bony, doładowania pre-paid i wiele innych. To doskonała drukarka fiskalna online dla stacji paliw!

 


kinoBONO ONLINE W KINIE

Każdego dnia w swoim kinie obsługujesz setki klientów? Wybierz drukarkę fiskalną działającą szybko i niezawodnie. Korzystaj z wytrzymałych mechanizmów oraz innowacyjnego systemu wymiany papieru Clamshell. Drukuj bilety bezpośrednio na drukarce. Ciesz się łatwą pracą w systemie sprzedaży. Zapewnij drukarce komunikację z CRK, komputerem i innymi urządzeniami dzięki szerokim spektrum możliwości połączenia.

Drukarka fiskalna Novitus BONO Online to urządzenie udoskonalone, wyposażone w potężny procesor, dużą pamięć RAM, aż 1024 grafik do zaprogramowania oraz wbudowany serwer www. Urządzenie wyróżnia się niezawodnością w każdych okolicznościach. To doskonała drukarka fiskalna do kina!

Co warto wiedzieć o drukarce fiskalnej?

  1. Która drukarka fiskalna?
  2. Fiskalizacja drukarki
  3. 700zł ulgi za drukarkę fiskalną
  4. Przegląd drukarki fiskalnej
  5. Likwidacja drukarki
  6. Zmiana serwisu
  7. Systemy sprzedaży

Szukasz dobrej i taniej drukarki fiskalnej? Przeczytaj nasz poradnik, w którym dowiesz się, która drukarka fiskalna będzie odpowiednia dla Twojej firmy.

Jak wybrać najlepszą drukarkę fiskalną?

Ty też nie lubisz wizyt pracowników urzędu skarbowego? Gdy będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z przepisami, już nie będziesz musiał się ich obawiać. Jednym z wymogów określonych w przepisach jest dokonanie fiskalizacji drukarki rejestrującej. Brzmi tajemniczo? Na szczęście nie musisz znać tajników tej czynności, ponieważ dokonuje jej za Ciebie nasz uprawniony serwisant. W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja to uaktywnienie pamięci fiskalnej drukarki. Od tej pory pracuje ona w trybie fiskalnym i zapisuje wszystkie operacje, które wykonasz. Fiskalizacja musi być wykonana w terminie - dzięki temu masz pewność, że cały proces przebiega zgodnie z przepisami. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, masz też pewność, że otrzymasz ulgę 700 zł z urzędu skarbowego. To jeszcze mało? W takim razie fiskalizację dostaniesz u nas za darmo. Gwarantujemy również wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych nie rzadziej niż co 2 lata.

Ty też lubisz oszczędzać? To świetnie, ponieważ mamy zamiar pomóc Ci oszczędzić aż 700 zł! Pieniądze te dostaniesz z urzędu skarbowego, jeśli tylko dopełnisz wymaganych formalności. Ale bez obaw - z nami dopełnisz ich bez problemu. Ulga 700 zł jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniem fiskalnym. Gdy wybierzesz już drukarkę odpowiadającą Twoim potrzebom, pomożemy Ci wypełnić zawiadomienie do urzędu, dokonamy fiskalizacji Twojego urządzenia i powiemy Ci, jak rozliczyć ulgę 700 zł lub otrzymać ją przelewem na konto. Będziesz miał pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem i nie będziesz musiał tłumaczyć się przed fiskusem. Chcesz wiedzieć więcej? Zrobimy to za darmo. I jeszcze przeszkolimy Cię z obsługi Twojej drukarki.

Ty też nie lubisz, jak psują się urządzenia w Twojej firmie? Unikniesz tego problemu dzięki regularnym przeglądom technicznym drukarki fiskalnej. Dokonywanie przeglądów technicznych jest też konieczne, jeśli nie chcesz płacić kar nałożonych przez kontrole skarbowe. Zgodnie z przepisami regularne oddawanie drukarki fiskalnej do przeglądu technicznego to nie tylko przejaw rozsądku, ale też obowiązek. Obecnie należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Ale uwaga - przeglądu takiego nie zrobisz w zwykłym punkcie serwisu RTV - drukarkę musisz oddać do uprawnionego serwisu kas, który dokonał fiskalizacji Twojego urządzenia. Pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki naszej znajomości obowiązujących terminów nie będziesz musiał oddawać do urzędu ulgi 700 zł, jeśli z niej skorzystałeś. Dobrze działająca drukarka fiskalna to profesjonalna obsługa klienta. A profesjonalna obsługa klienta to większy zysk ze sprzedaży i stali, zadowoleni klienci.

Nowoczesne wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na jego renomę w oczach klientów. Czy Ty też chcesz, aby Twoi klienci polecali Cię innym? Aby to osiągnąć, czasem trzeba dokonać zmian. Jedną z nich może by wymiana drukarki fiskalnej. Jeśli nie chcesz mieć problemów w razie kontroli skarbowej pamiętaj, że starego urządzenia nie możesz tak po prostu wyrzucić. Konieczne jest dopełnienie formalności określonych w przepisach i dokonanie odczytu pamięci. Zgodnie z przepisami na odczycie muszą być trzy osoby - pracownik urzędu, serwisant i Ty. Prawidłowo wykonany odczyt to brak problemów z fiskusem. Oczywiście oprócz wymiany urządzenia mogą być inne powody likwidacji drukarki - na przykład zaprzestanie sprzedaży dla osób prywatnych czy całkowita likwidacja działalności. Ale uwaga! W różnych przypadkach procedura wygląda nieco inaczej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź u nas.

Nie podoba Ci się obsługa Twojego serwisu fiskalnego? A może uważasz, że zlecone czynności wykonują niedokładnie? Nie daj sobie wmówić, że serwisu Twojej drukarki fiskalnej nie możesz zmienić. Możesz to zrobić i to całkowicie zgodnie z prawem. W tym celu będziesz musiał złożyć wniosek do serwisu głównego, czyli producenta lub importera Twojej drukarki. Powiemy Ci dokładnie, jakich formalności trzeba dopełnić - dzięki temu przestaniesz się obawiać nieprzyjemności ze strony urzędników.  Wbrew pozorom zmiana serwisu fiskalnego nie jest tak trudna i kosztowna, jak może się wydawać. Na czym Ci najbardziej zależy? Na lepszej obsłudze? Większym profesjonalizmie? Dokładniejszych przeglądach? Sprawniejszej reakcji na wezwania w razie awarii? Pomożemy Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Działamy na rynku już 12 lat, a naszą misją jest wspieranie drobnych przedsiębiorców, którym zależy na uczciwie osiągniętych większych zyskach ze sprzedaży. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy!

Ty też lubisz, gdy klienci wracają do Ciebie i jeszcze przyprowadzają nowych? Tak się dzieje, gdy obsługa jest sprawna, szybka, profesjonalna i przede wszystkim bezbłędna. Dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o swoich klientów,  zostały stworzone systemy sprzedażowe. W skrócie można powiedzieć, że jest to oprogramowanie handlowe zainstalowane na komputerze, za pośrednictwem którego zarządza się sprzedażą. Do komputera podłączona jest drukarka fiskalna, która drukuje paragony dla klientów. Aby praca w systemie była jeszcze bardziej efektywna, warto ją wspomóc innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy waga elektroniczna. Wprowadzając taki zestaw w swoim sklepie, zyskasz w oczach klientów. Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i prestiżowa. Ale to jeszcze nie wszystko - systemy sprzedaży oszczędzają czas pracowników. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze, a Twoi kasjerzy będą pracować wydajniej. Sprawdź to sam - w naszym salonie sprzedaży udostępniliśmy dla Ciebie kompleksowe stanowisko sprzedażowe do testów.