POSPAY

Producent: Posnet
Cena: 1699 PLN (netto)

 

Poznaj pierwszy na rynku fiskalny terminal płatniczy Pospay. To połączenie kasy fiskalnej, drukarki i terminala płatniczego. Mały, doskonale ergonomiczny, kusi funkcjonalnością i prostotą obsługi. Wyposażony w dotykowy ekran, doskonale sprawdza się w pracy stacjonarnej i mobilnej. Pracuje jako samodzielna kasa fiskalna lub w systemie sprzedaży spełniając funkcję drukarki.

Oszczędź z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay. Transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Nie podpisujesz dodatkowej umowy z operatorem płatności bezgotówkowych – obsługą transakcji elektronicznych zajmuje się Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Kupujesz tylko drukarkę – terminal wynajmujesz. Już dziś wybierz Pospay – wygodę i funkcjonalność w jednym urządzeniu!

 

 

Terminal płatniczy i kasa fiskalna w jednym!

pospay fiskalny terminal platniczy 05

Pospay to innowacyjne połączenie terminala płatniczego i kasy oraz drukarki fiskalnej. Terminal o kompaktowej konstrukcji akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych (chipowymi, magnetycznymi, zbliżeniowymi) oraz telefonem (BLIK, Apple Play, Google Play, Samsung Play). Korzystaj z wygodnego, czytelnego 4” wyświetlacza dotykowego, dzięki któremu obsługa terminala płatniczego jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Wybierz sposób prowadzenia sprzedaży: Pospay pracuje zarówno jako samodzielna kasa fiskalna, jak też jako drukarka fiskalna w systemie sprzedaży. Nowoczesna, intuicyjna w obsłudze aplikacja sprzedażowa posiada możliwość zdalnej aktualizacji. Pospay został wyposażony we wszystkie zalety najwyższej jakości urządzenia fiskalnego – szybki i niezawodny mechanizm drukujący, system błyskawicznej wymiany papieru „drop in - wrzuć i drukuj”, wydruk na papierze o szerokości 57 mm i wiele innych!

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

Oszczędzaj z Pospay

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay to rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas przeznaczony na formalności. Pomyśl o połączeniu z Internetem – z Pospay nie musisz już szukać atrakcyjnej oferty operatora. Dostęp do sieci GSM zapewnia Posnet.

Kupując inny terminal, musiałbyś podpisać umowę z operatorem na realizację transakcji elektronicznych. Posnet również te formalności załatwi za ciebie! Płatności przyjmowane przez Pospay obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych - Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Dzięki takiej współpracy zyskasz pewność sprawnych i bezproblemowych transakcji!

 

 


 posnet pospay fiskalny terminal platniczy

Mobilnie i wygodnie

 

Funkcje fiskalnego terminala płatniczego Pospay z łatwością dopasujesz do specyfiki swojej branży – sprzedawanych produktów i usług. Pospay jest nie tylko funkcjonalny, ale też wyjątkowo ergonomiczny. Dzięki małym gabarytom (15,2 x 8,02 x 8,15 cm) i niskiej wadze (zaledwie 500 g) z powodzeniem zmieścisz go w teczce czy torbie. Pospay idealnie mieści się w dłoni!

Jak przystało na mobilne urządzenie, Pospay został wyposażony w wytrzymałe litowo-jonowe akumulatory, które działają wymiennie. Dzięki temu pracujesz dłużej bez konieczności podłączania fiskalnego terminala do źródła zasilania.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 09Atrakcyjna cena z gwarancją

Zastanawiasz się, czy dwa urządzenia w jednym będą kosztowały więcej niż zwykła kasa? Zapomnij o tym! Z Pospay płacisz tylko za kasę fiskalną. Terminal wynajmujesz. To nie tylko wygoda i oszczędność, ale też pewność dożywotniej gwarancji na terminal płatniczy! Posnet zapewnia kompleksowy serwis przez cały okres użytkowania urządzenia. Moduł fiskalny drukarki natomiast objęty jest 5-letnią gwarancją.

Jeśli kwalifikujesz się do programu Polska Bezgotówkowa, otrzymasz terminal płatniczy całkowicie za darmo! Inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard pozwala przedsiębiorcom uniknąć opłat za instalację terminala oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay sprawdzi się wszędzie tam, gdzie małe gabaryty urządzenia odgrywają kluczową rolę. Już dziś wybierają go mobilne punkty gastronomiczne, małe sklepy i punkty handlowe, gabinety lekarskie, kancelarie prawnicze, szkoły jazdy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy typu pop up store i wiele innych. Pospay szczególnie polecamy serwisantom, dostawcom, czy chociażby trenerom personalnym – usługodawcom, którzy zawsze pracują w terenie, ale do tej pory nie dawali swoim klientom opcji płatności kartą. Teraz jest to możliwe!

 

pospay mobilny punkt gastronomiczny

Pospay w mobilnej gastronomii

 

Prowadzisz mobilny fast-food, lodziarnię, sprzedajesz z food trucka? Wybierz Pospay! Ten nowoczesny fiskalny terminal płatniczy doskonale sprawdzi się w małej gastronomii. Wyposażony w szybki i niezawodny mechanizm drukujący, pozwoli ci obsłużyć więcej klientów i skrócić czas transakcji. Innowacyjne połączenie kasy fiskalnej z terminalem płatniczym zapewnia twoim klientom szybką płatność kartą. Zapomnij o trzech urządzeniach z swoim małym, mobilnym punkcie gastronomicznym. Teraz masz wszystko w jednym miejscu! Pospay na pewno się nie rozładuje, wyposażony został bowiem w wytrzymałe baterie, które wzajemnie przejmują swoje funkcje. Pospay to doskonały fiskalny terminal płatniczy dla gastronomii!

 


 

Pospay u trenera pospay trener personalnypersonalnego

 

Odwiedzasz swoich klientów w domach, spotykasz się z nimi w parkach, bywasz w siłowniach i klubach fitness? Wybierz Pospay – to doskonały fiskalny terminal płatniczy dla trenera personalnego. Teraz twoi klienci nie muszą zbierać gotówki, żeby zapłacić za usługę – w każdej chwili zapłacą kartą! Pospay jest mały i lekki – z powodzeniem zmieści się w torbie lub plecaku. Idealnie mieści się w dłoni, dzięki czemu gwarantuje ergonomiczną pracę. Pracuj z nim nawet kilka dni bez ładowania – zapewnią to dwa wytrzymałe akumulatory pracujące wymiennie, a tym samy jeszcze dłużej! Pospay to znakomity fiskalny terminal płatniczy dla trenera personalnego!

 


pospay maly sklep

 

Pospay w małym sklepie

 

Poszukujesz wygodnego rozwiązania, które zajmie jak najmniej przestrzeni w twoim małym sklepie? Butiku, warzywniaku, ciastkarni, sklepie z pamiątkami? Wybierz Pospay – zyskasz niezawodną kasę fiskalna i nowoczesny terminal płatniczy w jednym! Obsługiwany za pomocą wygodnego dotykowego panelu, prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Twoi klienci zyskują możliwość szybkiej płatności dowolną kartą lub smartfonem, a ty oszczędzasz! Dla małych sklepów Pospay to minimum formalności i możliwość skorzystania z programu Polska Bezgotówkowa, który całkowicie redukuje koszty użytkowania terminala płatniczego przez pierwsze 12 miesięcy!

 


pospay gabinet lekarski

 

Pospay w gabinecie lekarskim

 

Poszukujesz niewielkiego urządzenia fiskalnego do swojego gabinetu lekarskiego? Chcesz zapewnić swoim pacjentom możliwość płatności kartą, ale zniechęca cię wizja trzech urządzeń na lekarskim biurku? Wybierz Pospay – innowacyjne połączenie wygodnego terminala płatniczego i kasy fiskalnej. Pracuj z kasą lub włącz urządzenie w system sprzedaży i korzystaj z funkcji drukarki fiskalnej! Pospay to doskonałe rozwiązanie dla lekarzy podróżujących między dwoma lub więcej gabinetami i odwiedzających pacjentów w ich domach. Mały i lekki, Pospay z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie. Wytrzymałe akumulatory gwarantują nawet kilkudniową pracę bez ładowania! To doskonały fiskalny terminal płatniczy do gabinetu lekarskiego!

 

 

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.