Posnet Bingo online

Producent: Posnet
Cena: 1399 PLN (netto)

 

Poznaj wytrzymałą, niezawodną, funkcjonalną i praktyczną kasę fiskalną – to Posnet BINGO Online. Od lat ceniona przez właścicieli polskich sklepów i punktów usługowych, ta nowoczesna kasa o ogromnych możliwościach teraz komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Świetnie sprawdza się m.in. w lokalach gastronomicznych i warsztatach samochodowych. Prosta w obsłudze i wygodna, wyróżnia się dużymi możliwościami komunikacyjnymi – podłączysz do niej m.in. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, wagę czy komputer. Kasa fiskalna BINGO Online spełnia wszystkie wymogi nowej ustawy!

 

 

bingo malePołącz się z CRK

Dzięki kasie fiskalnej Posnet BINGO Online spełnisz najnowszy wymóg ustawodawcy – urządzenie to wysyła dane o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas. Połącz się z CRK dokładnie w taki sposób, jakiego potrzebujesz! Posiadasz już Internet stacjonarny? Wykorzystaj dostępne w standardzie złącze LAN/Ethernet. A może masz komputer podłączony do sieci? Połącz się z nim za pomocą portu USB. Wykorzystaj możliwości, które już masz, i oszczędzaj!

Kasa fiskalna online BINGO ma rozwiązanie także dla osób, które nie dysponują połączeniem z Internetem. To wbudowany we wnęce urządzenia modem BOX 3G. Dzięki niemu kasa online’owa komunikuje się z systemem CRK w dowolnym miejscu – także tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. 

 


 

bingo boczki onlineDOSKONALE funkcjonalna

Ceniona za wyjątkowo praktyczne rozwiązania, kasa fiskalna Posnet BINGO Online jest urządzeniem niezwykle prostym w obsłudze. Dostosowane do potrzeb użytkownika menu ułatwia pracę z kasą i usprawnia obsługę klienta. Spora baza towarowa – 8.000 PLU – pozwala na zaprogramowanie szczegółowych i jednoznacznych nazw towarów i usług. Z kolei możliwość umieszczenia na paragonie NIP-u nabywcy przyciągnie do sklepu czy lokalu klientów biznesowych.

Z kasą fiskalną online Posnet BINGO stworzysz kompleksowy system sprzedaży. Wszystko za sprawą dużych możliwości komunikacyjnych urządzenia. Zostało ono wyposażone w 3 porty RS232, USB oraz Ethernet. Podłączysz do niej m.in. terminal płatniczy, wagę sklepową, czytnik kodów kreskowych czy szufladę kasową. Wykorzystaj też innowacyjny mechanizm „easy load”, dzięki któremu wymiana papieru kasowego odbywa się błyskawicznie.

 


 

bingo online z tyluLegendarna solidność

Dzięki niezwykle wytrzymałej obudowie kasa fiskalna BINGO Online sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy. Słynąca z solidności konstrukcja pozwala na niezawodną pracę także przy intensywnej eksploatacji.

Pracę z kasą ułatwiają kompaktowa obudowa, wygodna klawiatura z funkcjonalnymi klawiszami skrótu, dwa czytelne wyświetlacze oraz rozbudowana gama przypomnień. Kasa fiskalna Posnet BINGO Online to nowy wymiar sprawdzonej solidności – praktyczny, ergonomiczny i doskonale funkcjonalny.

Dzięki niewielkim gabarytom i doskonałej funkcjonalności kasa fiskalna Posnet BINGO Online sprawdzi się przede wszystkim w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Teraz komunikująca się z CRK, kasa BINGO od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w kioskach, butikach, warzywniakach, sklepach spożywczych i monopolowych, drogeryjno-kosmetycznych, a także w warsztatach samochodowych, lokalach gastronomicznych, szkołach nauki jazdy oraz punktach sprzedaży sezonowej.

 

maly sklepBINGO Online w małym sklepie

Wyjątkowo prosta w obsłudze i funkcjonalna, kasa fiskalna online Posnet BINGO z powodzeniem trafi w potrzeby małego sklepu – niezależnie od branży. Spora baza towarowa pomieści nazwy wszystkich oferowanych produktów. Dzięki temu będą one jednoznaczne – a to nie tylko wymóg ustawodawcy, ale też korzyść dla klienta.

Dzięki wytrzymałej obudowie i solidnej konstrukcji kasa online’owa BINGO świetnie znosi nawet intensywną eksploatację oraz trudne warunki pracy. Duże możliwości komunikacyjne pozwalają na stworzenie małego, a przy tym kompleksowego systemu sprzedaży. Do kasy podłączysz terminal płatniczy, wagę sklepową, czytnik kodów kreskowych i szufladę kasową. Wszystko to wzniesie na wyższy poziom jakość obsługi klienta w Twoim sklepie i przyciągnie więcej klientów!

 


 

maly kioskBINGO Online w kiosku

Zajmująca niewiele miejsca kasa fiskalna Posnet BINGO Online to doskonała propozycja dla nowoczesnego kiosku. Dzięki dużej bazie nazw towarów i usług zaprogramujesz w niej cały swój asortyment – nawet jeśli jest dość rozbudowany. Wygodna, ergonomiczna klawiatura z funkcjonalnymi klawiszami skrótu, dwa czytelne wyświetlacze oraz intuicyjne menu sprawiają, że obsługa tej kasy jest wyjątkowo prosta i szybka. W tym samym czasie kasjer obsłuży więcej klientów!

Stwórz w swoim kiosku kompletny system sprzedażowy. Podłącz do kasy terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, szufladę kasową – wszystko z myślą o wygodzie użytkownika i klienta. Kasa fiskalna online BINGO to urządzenie o wzmocnionej obudowie i solidnej konstrukcji, które okazuje się niezawodne nawet przy wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

 

 


warsztat1BINGO Online w warsztacie

Jako pierwsi wymienią kasy na online’owe – mechanicy wkrótce będą musieli połączyć swoje kasy z CRK. Posnet BINGO od lat cieszy się zaufaniem tej branży. Wszystko dzięki wytrzymałej obudowie, której niestraszne trudne warunki pracy. Proste, wygodne menu oszczędza użytkownikowi długotrwałych szkoleń, ułatwia obsługę klienta i minimalizuje liczbę błędów. Z kolei czytelne wyświetlacze umożliwiają sprawną pracę nawet przy słabym oświetleniu.

Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie i zyskaj klientów biznesowych. Korzystaj z dużej bazy PLU oraz sporych możliwości komunikacyjnych. Do kasy online’owej podłącz terminal płatniczy i zdobądź zaufanie klientów płacących kartą. Programuj jednoznaczne nazwy swoich usług. Ciesz się wygodą mechanizmu szybkiej wymiany papieru „easy load” i korzystaj z mnóstwa innych funkcji kasy fiskalnej BINGO Online!

 


 

fast foodBINGO Online w małej gastronomii

Lodziarnia, ciastkarnia, fast-food, food truck – to tylko niektóre z obiektów, w których kasa fiskalna online Posnet BINGO sprawdzi się doskonale! To urządzenie wyjątkowo solidne, wytrzymałe i niezawodne – z powodzeniem znosi nawet intensywną eksploatację i pracę w trudnych warunkach. Intuicyjna w obsłudze, funkcjonalna, wygodna i praktyczna kasa online’owa BINGO oszczędza użytkownikowi czasochłonnych szkoleń z obsługi.

Sprawna praca na kasie to szybka obsługa klienta – rzecz tak ważna w branży gastronomicznej! Dzięki możliwości wydruku NIP-u nabywcy na paragonie z BINGO zdobędziesz także klientów biznesowych. W sporej bazie PLU zaprogramujesz aż 8 tys. nazw towarów i usług! Posnet BINGO to świetna kasa fiskalna dla małej gastronomii. Z powodzeniem będzie niezawodnie i bezawaryjnie służyć w lokalu nawet przez kilka lat!

 

 

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.