Elzab K10

Producent: Elzab
Cena: 1290 PLN (netto) 1154 PLN (netto)

Cena: 1420 PLN (brutto)

Dostępne na rynku kasy fiskalne nie spełniają Twoich oczekiwań? Poszukujesz urządzenia wyjątkowego, które wyróżni Cię spośród sprzedawców? Znakomicie - mamy dla Ciebie pierwszą na runku kasę fiskalną z panelem dotykowym. To Elzab K10. Spójrz tylko na jej nowoczesny wygląd. Obsługujesz ją tak łatwo, jak tablet lub smartfon, a nawet łatwiej!

Elzab K10 powstała z myślą o pracy w terenie i o niewielkich punktach handlowych. Za znakomitą odporność na czynniki atmosferyczne cenią ją usługodawcy, np. właściciele szkół jazdy, myjni i innych punktów usługowych. Dzięki wytrzymałości i prostocie obsługi ta nowoczesna kasa fiskalna zyskała sobie liczne grono zwolenników wśród sprzedawców prowadzących stoiska na targowiskach i ulicach.

Design jest dla Ciebie równie ważny, jak parametry techniczne? Spójrz tylko na tę kasę fiskalną: Nowoczesne kształty, panel dotykowy, i aż cztery warianty kolorystyczne! Sprawdź, który z nich najbardziej pasuje do Twojej firmy.

Smartfon w kieszeni, tablet w teczce, laptop w biurze, kasa Elzab K10 zawieszona na szyi: Pokaż swoim klientom, że idziesz z duchem czasu! Ta kasa fiskalna wyróżni Cię spośród innych sprzedawców. W prezencie od producenta dostajesz odpinaną smycz, dzięki której będziesz mógł swobodnie pracować i mieć dwie ręce wolne. Praca z kasą fiskalną jeszcze nigdy nie była tak prosta.

 

 

 


Pierwsza na rynku kasa fiskalna z panelem dotykowym

 

Nie tylko bajer. Nie tylko zwiększenie renomy firmy. Nie tylko polepszenie Twojego wizerunku jako nowoczesnego sprzedawcy. Panel dotykowy w kasie Elzab K10 to znacznie więcej - to niezwykła prostota obsługi. To wyświetlacz odporny na zarysowania. Obsłużysz ją nawet w rękawiczkach.

Jeszcze nie było takiej kasy, w której wyświetlacz byłby kolorowy. Elzab K10 jest pierwsza i przewyższa dotychczasowe standardy. Kolorowy wyświetlacz to nie tylko miły dodatek. Został on stworzony tak, abyś bez trudy zobaczył wszystkie informacje nawet przy słabym świetle i w ostrym słońcu. Dzięki temu kasa fiskalna Elzab K10 znakomicie sprawdzi się w pracy na targowiskach i w terenie.

Z łatwością obsługujesz smartfon? Kasę Elzab K10 obsłużysz jeszcze prościej. Ale uważaj! Nie kładź tej kasy w miejscu dostępnym dla dzieci. Jej menu jest tak intuicyjne, że nawet dziecko wystawi paragon!

Przetestuj jej wytrzymałość

 

Elzab K10 została stworzona z myślą o przedsiębiorcach prowadzących sprzedaż w trudnych warunkach. Dzięki dwukomponentowej obudowie ta nowoczesna kasa fiskalna wytrzymuje nawet wielokrotne uderzenia i upadki - zobacz, ile przetrwała podczas testów:

 

Twardy ABS umieszony wewnątrz obudowy chroni kasę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie będziesz musiał obawiać się o urządzenie, gdy spadnie z lady lub uderzysz nim o coś twardego podczas pracy. Elzab K10 nie wyślizgnie Ci się z ręki, ponieważ została wyposażona w antypoślizgową obudowę z miękkiego elastomeru. Gdy postawisz ją na ladzie, na pewno się nie przesunie. Owszem, to kasa przenośna, ale przenosi się tylko tam, gdzie Ty chcesz!

To jeszcze nie wszystko - Elzab K10 z powodzeniem znosi wielogodzinną pracę w niskich temperaturach. Podczas testu po 24-godzinnym pobycie w temperaturze -15°C ta niezawodna kasa fiskalna z łatwością drukowała paragony - siarczyste mrozy wcale jej nie przeszkadzają!

 

Lubisz mieć dwie ręce wolne podczas pracy z kasą fiskalną? Powieś ją na praktycznej, wytrzymałej smyczy. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale też ochrona przed kradzieżą. Masz swoje urządzenie zawsze na widoku i zawsze pod ręką. Smycz możesz w każdej chwili odpiąć i zamontować kasę do podłoża.

Oczywiście nie musisz obawiać się bólu karku po całodziennej pracy z kasą fiskalną wiszącą na szyi. Elzab K10 jest leciutka - waży zaledwie 65 dag. Żadnego bólu karku, żadnego schylania się - czysta wygoda i bezpieczeństwo.

 

Którą wolisz? Która pasuje do wystroju Twojej firmy? 3 wersje do wyboru!

 

Nowoczesny design to coś, co szczególnie sobie cenisz? Elzab K10 daje Ci coś więcej niż ładny sprzęt w sklepie czy punkcie usługowym. Ta kasa fiskalna okazała się tak wyjątkowa, że dostała nagrodę Dobry Wzór 2013 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Wybrało ją międzynarodowe jury!

nowoczesne funkcje tej poręcznej i mobilnej kasy fiskalnej, a także na jej parametry wytrzymałościowe. Produkt odpowiadający współczesnym wymaganiom, wprost niezbędny w handlu i usługach”. (jury konkursu w uzasadnieniu wyboru)

 

Lubisz mieć wybór? Wybierz kasę fiskalną Elzab K10 w tym wariancie kolorystycznym, który najbardziej pasuje do Ciebie (Twojego sklepu, punktu usługowego, Twojego samochodu, smartfona, butów, torebki, lakieru do paznokci). Elzab K10 pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Widzisz tu model dla siebie?

K10 nigdy nie śpi - ma tak wytrzymały akumulator! Wydrukuj aż 4200 paragonów bez ładowania

 

Pracujesz w terenie? W Twoim punkcie sprzedażowym często braknie prądu? Wybierz kasę fiskalną Elzab K10 i drukuj aż 4200 paragonów fiskalnych bez podłączania urządzenia do źródła zasilania. Zrobisz to dzięki wytrzymałemu akumulatorowi typu Li-lon - innowacyjnemu produktowi na polskim rynku. Na pasku stanu kasy specjalna dioda zasygnalizuje stan ładowania. Akumulator z łatwością można wymienić na inny, co czyni kasę Elzab K10 idealną do naprawdę długotrwałej i intensywnej pracy bez podłączania do źródła zasilania.

 

Dla lubiących oszczędzać - elektroniczna kopia paragonu

 

Wydawaj połowę mniej na rolki papieru kasowego dzięki elektronicznej kopii paragonu. Oszczędź miejsce w swoim biurze czy magazynie - z kasą Elzab K10 nie musisz przechowywać rolek papierowych kopii paragonów przez 5 lat. Wszystkie dane zapisują się na maleńkiej karcie SD, która z wystarczy Ci na cały okres użytkowania kasy!

Dane zapisane w pamięci Twojej kasy będą bezpieczne na elektronicznej karcie. Jeśli jednak wolisz dmuchać na zimne, wykorzystaj port USB - podłącz do niego pendrive i rób tyle kopii zapasowych, ile tylko chcesz. Tą drogą komunikacji zadziałasz też w drugą stronę: Wgrasz bazę towarową do pamięci urządzenia!

 

Ale dlaczego tak tanio?

 

Jeśli jesteś podejrzliwy, zaniepokoi Cię tak niska cena przy tak ogromnych możliwościach i wysokich parametrach technicznych tej kasy. I słusznie - nie ma drugiej takiej kasy w tak dobrej cenie. No więc dlaczego tak tanio? To proste: Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii producent - firma Elzab - stworzył urządzenie niezwykle wytrzymałe, nowoczesne, o wysokich parametrach technicznych dedykowane szczególnie drobnym przedsiębiorcom, którzy nie zawsze mogą sobie pozwolić na drogie urządzenie. Elzab K10 to kasa fiskalna, która ma wszystko, czego potrzebujesz - to wydatek, na który możesz sobie pozwolić.

Nie czekaj, wypróbuj kasę fiskalną Elzab K10 już dziś i ciesz się coraz większym zyskiem ze sprzedaży! 

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.