Posnet Mobile HS EJ biała

Producent: Posnet
Cena: 1299 PLN (netto)

Cena: 1597 PLN (brutto)

Wyobraź sobie urządzenie fiskalne tak maleńkie, że zmieścisz je swobodnie w teczce, torebce, a nawet w kieszeni. Wyobraź sobie urządzenie tak poręczne i lekkie, że możesz je wygodnie obsługiwać trzymając w dłoni. Wyobraź sobie białą kasę fiskalną Posnet Mobile HS EJ. To jedno z najpopularniejszych urządzeń rejestrujących na rynku - tym razem w nowej, wyjątkowej obudowie.

Lubisz biały? Jeśli jesteś lekarzem, biel znakomicie komponuje się z wystrojem Twojego gabinetu. Jeśli jesteś bizneswoman, być może podobają Ci się białe sprzęty - smartfony, tablety, notebooki, kasy fiskalne - biały jest nie tylko modny, ale też bardzo elegancki. A może prowadzisz salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny? Jeśli tak, z pewnością cenisz sobie atrakcyjny design. Biała kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ wygląda znakomicie w gabinetach lekarskich, salonach fryzjerskich, zakładach kosmetycznych i wielu innych lokalach handlowych i usługowych.

Wyjątkowo atrakcyjny wygląd to tylko jedna z wielu zalet kasy fiskalnej Posnet Mobile HS EJ. Dzięki niezwykle wytrzymałemu akumulatorowi urządzenie to znakomicie sprawdzi się w pracy mobilnej - pracuje przez cały dzień bez konieczności podłączania do źródła zasilania! Zostało wyposażone w moduł elektronicznej kopii paragonu, dzięki któremu oszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego! Oszczędzisz też miejsce na przechowywanie zadrukowanych rolek i oszczędzisz sobie obaw w razie kontroli skarbowej.

 

Najmniejsza i najbielsza kasa fiskalna na rynku - Posnet Mobile HS EJ - to prestiż dla Twojej firmy, niezwykła wygoda użytkowania i kolor, na który aż miło popatrzeć!

 

Biała kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to urządzenie, które świetnie sprawdza się w pracy mobilnej. Małe gabaryty i niska waga czynią tę kasę niezwykle poręczną i wygodną. Urządzenie z powodzeniem zmieści  się w torbie lekarskiej, teczce, damskiej torebce, a nawet w kieszeni. Cenią ją sobie lekarze przyjmujący pacjentów w kilku różnych gabinetach, a także składający im domowe wizyty. Biała kasa Posnet Mobile HS EJ jest wyjątkowo wygodna do przenoszenia w takich sytuacjach. Biała wersja obudowy powstała m.in. właśnie z myślą o przedstawicielach branży medycznej. Pasuje idealnie do gabinetu lekarskiego.

Wyjątkowo wytrzymały akumulator pozwala na wydruk aż 50.000 wierszy paragonu fiskalnego bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania. To wystarczająco na cały długi dzień pracy.

Sprzedawców pracujących w plenerze oraz tych, którzy cenią sobie wygodę, z pewnością zainteresuje praktyczny pokrowiec na kasę fiskalną Posnet Mobile HS EJ. Chroni on kasę przed zanieczyszczeniami, wilgocią oraz zapewnia amortyzację w razie niespodziewanych uderzeń czy upadków. Aby wystawić paragon, wcale nie trzeba zdejmować pokrowca - urządzenie można dalej swobodnie użytkować.

Wyjątkowo praktyczne jest także skórzane etui - do wyboru w kolorze szarym lub białym. Etui jest nie tylko wygodne, ale też bardzo eleganckie. Chroni kasę przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

pokrowiec na kasęetui białe na kasę Posnet Mobile HS EJeyiu na kasę mobile hs ej

 karta pamięci

W niewielkiej obudowie mieści się funkcjonalne urządzenie o cechach profesjonalnej kasy fiskalnej. Biała kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ została wyposażona m.in. w moduł elektronicznej kopii paragonu. Dzięki niemu zaoszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego - kopie dokumentów zapisują się na maleńkiej karcie SD/SDHC o ogromnej pojemności. Zapomnij o poszukiwaniu miejsca w biurze czy gabinecie na przechowywanie setek rolek - wszystkie kopie paragonów fiskalnych masz w jednym miejscu, zapisane w formacie cyfrowym. Pamiętaj, iż zgodnie z aktualnymi przepisami kopie dokumentów fiskalnych należy przechowywać przez 5 lat od zakończenia roku obrotowego, w którym upłynął termin płatności podatku z danej sprzedaży. Dzięki elektronicznej kopii paragonu spełnienie tego warunku jeszcze nigdy nie było tak proste!

Na uwagę zasługuje również całkiem spora baza nazw towarów i usług białej kasy fiskalnej Posnet Mobile HS EJ - w pamięci tego urządzenia zaprogramujesz aż 4.000 nazw! To wystarczająco dla większości lokali usługowych, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych itd.

Każda nazwa może mieć aż 40 znaków długości. Dzięki temu zaprogramujesz nazwy szczegółowe i jednoznaczne, które wzbudzają zaufanie klienta i pozbawiają go wszelkich wątpliwości co do towaru lub usługi, za które zapłacił. Jednoznaczność nazw to nie tylko dobra wola sprzedawcy, ale też wymóg określony w aktualnych przepisach.

Biała kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ umożliwia zamieszczenie numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu.

To oczywiście tylko niektóre z licznych zalet kasy fiskalnej Posnet Mobile HS EJ w białej obudowie. Dwa czytelne wyświetlacze, wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją szybkiej wymiany papieru, aż 10 programowalnych klawiszy skrótu oraz spore możliwości komunikacyjne czynią z tej kasy fiskalnej urządzenie niezwykle praktyczne i funkcjonale.

BIAŁA KASA FISKALNA DLA LEKARZA, KOSMETYCZKI, FRYZJERA I KAŻDEGO, KTO CENI SOBIE POŁĄCZENIE PROFESJONALIZMU Z ATRAKCYJNYM DESIGNEM - POSNET MOBILE HS EJ - WYBIERZ JĄ JUŻ DZIŚ!

 

Najważniejsze cechy produktu:

 • Atrakcyjny design - kasa w kolorze białym
 • Baza towarowa 4000 PLU
 • 40 znaków w nazwie towaru lub usługi
 • Elektroniczna kopia paragonu
 • Małe gabaryty i niska waga - zaledwie 400 g
 • Wytrzymały akumulator - drukuje 50.000 wierszy paragonu
 • Spore możliwości komunikacyjne: 1 x USB, 1 x RS232
 • Gotowa na eurofiskalizację
 • Wygodny system wymiany papieru „drop-in”
 • Dwa czytelne alfanumeryczne wyświetlacze
 • Programowalna klawiatura
 • Przypomnienie o przeglądzie technicznym
 • Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego
 • Obsługa systemów lojalnościowych, rabatów, narzutów i kaucji
 • Funkcje do pełnej obsługi parkingowej
 • Mocowanie pozwalające na przytwierdzenie kasy w miejscu pracy

 

Mechanizm drukujący:

 • jeden mechanizm termiczny z systemem wrzutowym „drop-in”
 • szybkość wydruku: 22 linie na sekundę 
 • 40 znaków w wierszu
 • długość rolki: 14 m
 • szerokość papieru: 57 mm

Wyświetlacz klienta/operatora :

 •  alfanumeryczny LCD 2 linie po 16 znaków
 •  regulacja kontrastu, jasności wyświetlacza i podświetlenia

Klawiatura:

 • 19 klawiszy, w tym 10 programowalnych

Komunikacja:

 • 1 x USB
 • 1 x RS232

Zasilanie i pobór mocy:

 • Zasilacz zewnętrzny 230V AC/ 10-15V DC/ 1A
 • Wbudowany akumulator (zapewniający wydruk min. 6000 linii)

Wymiary:

 • Wymiary: 86x46x158 mm (szer. x wys. x dł.)
 • Waga: ok. 380g (wraz z papierem)

Zakres temperatur prac:

 • 0 – 40⁰C

Kopia elektroniczna (Informatyczny Nośnik Danych):

 • Pamięć flash typu microSD/ microSDHC

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

 1. Którą kasę fiskalną wybrać?
 2. Fiskalizacja kasy
 3. Jak odebrać ulgę 700 zł
 4. Przeglądy okresowe
 5. Likwidacja kasy
 6. Kasa w systemach sprzedaży
 7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.