Kasoterminal iPOS duet

Producent: iPOS
Cena: 1699 PLN (netto)

Cena: 2089 PLN (brutto)

Poznaj rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było! To kasoterminal iPOS duet – połączenie nowoczesnego urządzenia fiskalnego, funkcjonalnego terminala płatniczego oraz aplikacji kasowej obsługiwanej za pomocą wygodnego dotykowego ekranu i klawiatury. Kupujesz jedno urządzenie w korzystnej cenie, dostajesz praktyczny system kasowy. Do tego otrzymujesz dostęp do platformy iPOS web – innowacyjnego oprogramowania, dzięki któremu zarządzasz swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie!

Prowadzisz sprzedaż detaliczną, a Twoim klientom zależy na płatnościach elektronicznych? System kasowy iPOS to rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu! Świetnie sprawdza się w punktach usługowych oraz małych i średnich sklepach. Doskonale trafia w potrzeby małych stanowisk kasowych, na których nie ma miejsca na szereg pokaźnych urządzeń.

A może działasz sezonowo i nie chcesz płacić za terminal w miesiącach, w których nie prowadzisz sprzedaży? Świetnie! System kasowy iPOS to rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

 


 

Kasoterminal iPOS duet – terminal płatniczy i drukarka fiskalna w jednym

Poznaj urządzenie posiadające wszystko, czego potrzebujesz na stanowisku kasjerskim. Drukarka fiskalna rejestruje sprzedaż, drukuje paragony, faktury i raporty – to niezawodne urządzenie wyposażone zostało we wszystkie niezbędne funkcjonalności. Wystarczy podać numer NIP, a system sam odszuka dane klienta. Terminal płatniczy akceptuje płatności elektroniczne – dzięki zintegrowaniu tych dwóch urządzeń obsługa klienta jest błyskawiczna. Do tego wygodna klawiatura i ekran, dzięki którym praca idzie sprawniej, a kasjer działa intuicyjnie i szybko.

Zapomnij o długoterminowych umowach i kosztownej dzierżawie – terminal zyskujesz w cenie prostej kasy! Pomyśl, ile na tym zyskasz. Z tradycyjną umową każdego miesiąca musisz płacić określoną sumę, np. 50 zł. Po 5 latach oszczędzisz więc 3 tys. zł! Kasoterminal iPOS duet po prostu się opłaca.

 

2019 02 20 15 06 45 Kasoterminal iPOS

 


 

Kompletne stanowisko sprzedażowe

Kasoterminal iPOS duet współpracuje z większością dostępnych na rynku czytników kodów kreskowych USB, wag elektronicznych RS232 i szuflad kasowych 6V, 12V i 24V. Wybierz te, które odpowiadają Twoim potrzebom. A może już masz ten sprzęt? Sprawdź, czy możesz dalej z niego korzystać, bez konieczności wymiany. Wystarczy podłączyć urządzenia do kasoterminala i działać! To nie tylko wygoda, ale też duża oszczędność.

system kasowy ipos

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ipos webPlatforma iPOS web

Biznes przynoszący zyski wymaga odpowiedzialnego nadzoru. System kasowy iPOS to też nowoczesne, wygodne i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie. Pozwala ono zarządzać asortymentem, personelem, cenami itp. z dowolnego miejsca na świecie. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców mobilnych, którzy nie są w stanie dopilnować osobiście wszystkich swoich sklepów. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do sieci i przeglądarką internetową, by za pomocą platformy iPOS web zdalnie zarządzać swoim biznesem.

Platforma iPOS web dostępna jest dla wszystkich użytkowników kasoterminala – do wyboru mamy tu trzy taryfy pozwalające dostosować rozwiązanie do potrzeb firmy.

 


 

Wybierz kasoterminal i taryfę

Znajdź urządzenie i taryfę dostosowaną do Twoich potrzeb. Do wyboru masz dwa nowoczesne urządzenia (z modułem GPRS lub Ethernetem) i aż trzy taryfy iPOS – od darmowej bez płatności kartą, przez taryfę Standard, aż po taryfę Premium z zarządzeniem gospodarką magazynową. Zadzwoń do nas i sprawdź, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy!

Ceny kasoterminala iPOS są dostosowane do potrzeb, wymagań i oczekiwań użytkownika. Do wyboru są tu aż trzy taryfy:

 • iPOS FREE – rozwiązanie dla firm, które mają już podpisane umowy z operatorem płatności elektronicznych;
 • iPOS STARNDARD – to drukarka fiskalna oraz zintegrowane płatności kartami;
 • iPOS PREMIUM – oprócz innych funkcjonalności daje też możliwość zarządzania ilościami magazynowymi. Podpowiada, co kończy się w sklepie.

2019 02 20 15 09 09 Kasoterminal iPOS

 

Do wyboru mamy też dwa nowoczesne kasoterminale:

 • Kasoterminal iPOS duet GPRS – sprawdzi się w punktach, które nie mają dostępu do Internetu. Umożliwia podłączenie do sieci komórkowej bez dodatkowych opłat
 • Kasoterminal iPOS duet Ethernet – rozwiązanie dla sklepów i lokali dysponujących dostępem do Internetu – wystarczy podłączyć urządzenie do sieci za pomocą kabla ethernetowego.

 

kasoterminale

 


 

Obniż koszty z Programem Polska Bezgotówkowa

Pamiętaj! W ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego terminal możesz uzyskać za darmo – płacisz tylko za drukarkę fiskalną. Zapomnij o kosztownej dzierżawie sprzętu – tu za zintegrowany terminal płacisz jedną cenę. Przedsiębiorcy spełniający warunki do skorzystania z oferty fundacji mogą uzyskać atrakcyjne dofinansowania do zakupu kasoterminala. Koszty można obniżyć o ponad 400 zł.

 

1699 PLN

1279 PLN

 po dofinansowaniu 

779 PLN

po zwrocie z US 

 

Instalację i fiskalizację urządzenia iPOS wykonuje uprawniony serwisant. Przeprowadza również szkolenie z obsługi kasoterminala dla wszystkich, którzy będą użytkowali urządzenie. Wszystkie czynności mogą odbywać się w firmie przedsiębiorcy. Wybrany serwis zapewni nie tylko wsparcie w procesie wdrażania systemu kasowego w firmie, ale też zapewni kompleksową opiekę posprzedażową.

 

Zapomnij o wielu, wybierz jedno urządzenie – wybierz kasoterminal iPOS z ekranem dotykowym, klawiaturą i aplikacją – zyskuj i ciesz się niezawodnością w niskiej cenie!

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

 1. Którą kasę fiskalną wybrać?
 2. Fiskalizacja kasy
 3. Jak odebrać ulgę 700 zł
 4. Przeglądy okresowe
 5. Likwidacja kasy
 6. Kasa w systemach sprzedaży
 7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.