G Data AntiVirus 2014

Producent: GDATA

G Data AntiVirus 2014 pozwala na kompleksową ochronę komputera na wiele sposobów przed wirusami, trojanami i innymi szkodliwymi programami. Technologia Active Hybrid Protection zapewni maksymalny poziom bezpieczeństwa, a zintegrowana ochrona bankowości elektronicznej BankGuard stanowi zabezpieczenie przed cyberprzestępcami czyhającymi na pieniądze. Z kolei fakt, że oprogramowanie G Data AntiVirus 2014 wykorzystuje najnowszą technologię CloseGap, gwarantuje najszybszą reakcję na nowe zagrożenia. CloseGap to jednocześnie wysoka wydajność i proaktywna ochrona z zawsze aktualnymi bazami sygnatur. Jakie korzyści wynikają z zastosowania oprogramowania AntiVirus 2014? Najwyższa wykrywalność przeciwko wirusom potwierdzona niezależnymi testami i najszybsza reakcja na nowo wykryte zagrożenia. Czas odpowiedzi pomiędzy pierwszym wykryciem szkodnika, a uaktualnieniem baz sygnatur jest często decydujący - w wynikach G Data jest on bardzo krótki, wynosi tylko 33 minuty! AntiVirus 2014 to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort: użytkowania sieci i robienia zakupów on-line, wykonywania transakcji elektronicznych i korzystania z poczty. To również zabezpieczenie   prywatnych danych, numerów kont, loginów i haseł dzięki zastosowaniu Antispyware. Ponadto, przejście do najnowszej wersji programu jest całkowicie darmowe.

Podstawowe cechy G Data AntiVirus 2014:

AutostartManager: zapewnia przyśpieszenie uruchamiania systemu, pozwalając na opóźnienie uruchamiania wybranych aplikacji – start taki, jak pierwszego dnia!

Active Hybrid Protection wykorzystuje technologię CloseGap: gwarantuje automatyczne wykrywanie i wypełnianie luk bezpieczeństwa systemu operacyjnego

Mail Cloud, dla ochrony poczty: blokuje zagrożenia rozsyłane pocztą

BankGuard  dla bezpieczeństwa bankowości internetowej i zakupów on-line: ochroni twoje pieniądze przed cyberzłodziejami!

Najlepsza ochrona i wysoka wydajność bez powiadomień pojawiających się podczas gry on-line: antywirus polecany przez graczy

Pomoc techniczna: Polskojęzyczna pomoc techniczna G Data w przypadku pojawienia się problemów.  

Wymagania sprzętowe:

Windows Vista/7/8 (32/64-bit), 1 GB RAM 

Windows XP SP2 (32-bit), 512 MB RAM