G Data ClientSecurity Business

Producent: GDATA

Kompleksowa, profesjonalna ochrona sieci przed wirusami oraz firewall, wysokie bezpieczeństwo systemów i danych przechowywanych na dyskach, zredukowanie kosztów i czasu traconych na naprawy – to właśnie zapewni Twojej firmie G Data ClientSecurity Business.

Współcześnie sieci firmowe są wysoce mobilne. Pracując w terenie, będąc w podróżach służbowych czy też w domu pracownicy bardzo często mają przy sobie poufne firmowe dane – na służbowych laptopach, smartfonach i tabletach. G Data ClientSecurity Business gwarantuje najlepszą możliwą ochronę danych firmowych przed wszelkimi rodzajami zagrożeń. Stanowi też bezpieczną zaporę przed trojanami, wirusami, kradzieżą, a także przed przemysłowym szpiegostwem. Wszystkie moduły bezpieczeństwa: firewall, antywirus, czy antyspam działają w tle i są niewidocznie na poziomie klienta, dla wszystkich urządzeń końcowych. Jakie korzyści wynikają z zastosowania programu G Data ClientSecurity Business? Bezpieczeństwo, kompletna ochrona i efektywna realizacja zadań pracowników i działów firmy, nieprzerywana koniecznością wykonywania napraw. Zarówno jednostkowy koszt zakupu, jak i koszt wdrożenia systemu chroniącego sieć firmy jest niski, a model licencjonowania – elastyczny. G Data ClientSecurity Business to także pełna przepustowość łącza internetowego bez zbędnej wymiany pakietów oraz zachowanie pełnej funkcjonalności na komputerach przenośnych, nawet po odłączeniu od sieci.

Podstawowe cechy G Data ClientSecurity Business:  

  • AntiVirus wyjątkowo skuteczna ochrona dzięki unikatowej technologii dwóch skanerów antywirusowych DoubleScan.
  • Firewall, który monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, oferując blokowanie ataków typu DDoS, skanowanie portów i inne.
  • AntiSpam nagradzana wielokrotnie ochrona przed spamem - w czasie rzeczywistym na końcówkach
  • BankGuard to technologia gwarantująca ochronę bankowości internetowej i transakcji elektronicznych. Zadbaj o swoje pieniądze i chroń je przed cyberprzestępcami!
  • ReportManager, czyli zaawansowany moduł raportów. Na wcześniej zdefiniowane adresy mailowe przesyłane są szczegółowe analizy i raporty sytuacji w administrowanej sieci.
  • MobileDevice Manager pozwala na zarządzanie wszystkim urządzeniami mobilnymi z Androidem w firmie i generowanie istotnych raportów o wykrytych wirusach i statusie ochrony.
    PatchManagement stanowi dodatek, który można dołączyć do każdego sieciowego rozwiązania G Data. Dzięki niemu umożliwiono zdalne przeglądanie, instalowanie i deinstalowanie poprawek Windows, Chrome, Firefox, Oracle, Adobe i innych.

Wymagania sprzętowe:

ManagementServer: Windows 7/8/Vista (32/64-bit), XP (32-bit), Server 2003/2008/2012, min. 1 GB RAM

Klient: Windows 7/8/Vista (32/64-bit), XP (32-bit), Server 2003/2008/2012, min. 1 GB RAM