Gastro miniPOS

Producent: Softech

Wyobraź sobie prosty program, który jednocześnie usprawnia pracę kelnerów w Twoim lokalu, generuje ogromną oszczędność czasu oraz podnosi renomę Twojej restauracji. Wyobraź sobie kelnera, który nie podchodzi do gościa z kartką i długopisem, ale z eleganckim tabletem. Pomyśl, jak szybko dociera do kuchni złożone zamówienie - w ciągu kilku sekund. Kelner nie musi nawet podchodzić do terminala. Zajmuje się gośćmi, wyłącznie gośćmi. A goście lubią być sprawnie i dobrze obsługiwani. Wyobraź sobie, jak zaczną postrzegać lokal, w którym zamiast notesów i długopisów kelnerzy dysponują nowoczesnym sprzętem elektronicznym.

Wszystko to zacznie się dziać w Twoim lokalu gastronomicznym dzięki prostej aplikacji Gastro miniPOS na urządzenia mobilne. Oparty na systemie android program dedykowany został tym restauracjom, pizzeriom czy innym lokalom gastronomicznym, w których funkcjonuje obsługa kelnerska. Wyjątkowo dobrze sprawdza się w rozległych lokalach, na przykład posiadających wiele sal lub ogródki - dzięki temu programowi dla gastronomii kelner przyjmie wiele zamówień bez konieczności powrotu do lokalu.

Dzięki programowi Gastro miniPOS kelner nie tylko składa zamówienia - ma aktualne informacje na temat rezerwacji stolików, godzin przyjęcia zamówień, sytuacji na sali, stanu realizacji zamówień dla poszczególnych stolików oraz wielu innych. W rzeczywistości oprogramowanie to zostało wyposażone w większość opcji stacjonarnych terminali, więc dorównuje im funkcjonalnością.

Zaskocz gości swojego lokalu - zapewnij im najwyższej jakości obsługę, a restauracji renomę i coraz większe zyski!


Najważniejsze funkcje programu Gastro miniPOS:

  • Przyjmowanie zamówień
  • Pełny opis dania
  • Wysyłanie zamówień do druku w kuchni
  • Wprowadzanie modyfikacji do zamówionych potraw
  • Wybór dodatków
  • Otwieranie i zamykanie rachunków
  • Podgląd cen
  • Wybór formy płatności
  • Ustalanie rabatów
  • Możliwość dzielenia rachunków
  • Wgląd w aktualny układ sali
  • Informacje na temat stanu realizacji zamówienia
  • Informacje na temat rezerwacji stolików

Oprogramowanie Gastro miniPOS powstało z myślą o tych restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, w których gości obsługują kelnerzy. Program ten jest jedną z części składowych systemu Gastro - systemu, którego nadrzędnym celem jest optymalizacja czasu pracy kelnerów i kucharzy w lokalu. Gastro miniPOS został wyposażony w większość funkcji standardowego terminala, dzięki czemu kelnerzy z łatwością obsługują klientów, zarządzają salą i sprzedażą bez konieczności częstego podchodzenia do stanowiska POS ani zachodzenia na zaplecze.

program gastro minipos

 

Dzięki niezwykle intuicyjnemu interfejsowi program Gastro miniPOS z łatwością obsłuży każdy kelner. Restaurator oszczędza czas i pieniądze, które w innym przypadku musiałby zainwestować w szkolenia pracowników. Gastro miniPOS działa na urządzeniach mobilnych w oparciu o technologię Android. Jeśli Twoi kelnerzy kiedykolwiek obsługiwali smartfon czy tablet, z łatwością dadzą sobie radę również z tą aplikacją.

 

Program dla gastronomii Gastro miniPOS w znaczącym stopniu poprawia jakość obsługi klienta w lokalu. Dostarcza on szereg drobnych ułatwień, które przede wszystkim oszczędzają czas. Wyobraź sobie, jak to działa: Kelner przyjmuje zamówienie od gości. Za pośrednictwem systemu na urządzeniu mobilnym przesyła je bezpośrednio do kuchni. Zanim podszedłby do terminala, wprowadził i wysłał zamówienie, a może nawet szedł specjalnie nie kuchnię, minęłoby kilka minut. Po drodze któryś z gości mógłby poprosić kelnera do stolika i zająłby mu kolejne minuty. Dzięki programowi Gastro miniPOS kucharz ma te kilka minut więcej na przygotowanie potrawy. Zaczyna wcześniej, więc też potrawa wcześniej jest gotowa. Goście są zadowoleni, ponieważ otrzymali swoje danie szybko. Dzięki kelnerom wyposażonym w nowoczesne mobilne urządzenia renoma restauracji wzrasta w oczach klientów.

Dzięki używaniu tabletów czy innych urządzeń mobilnych z programem dla gastronomii Gastro miniPOS kelnerzy nie mają potrzeby przebywania na zapleczu. Czas, który wcześniej poświęcali na podróże od stolików do stanowiska POS czy na kuchnię, mogą teraz poświęcić wyłącznie gościom. Są cały czas do dyspozycji, by podejść do stolika, zapytać o zadowolenie z usługi i dowiedzieć się, czy klient nie chce jeszcze czegoś zamówić. Badania przeprowadzone wśród gości restauracji wykazały, że bardzo często byliby oni skłonni zamówić np. deser czy dodatkowy napój, ale jeśli kelner nie podchodzi, po prostu płacą i wychodzą z lokalu. Jak widać, program Gastro miniPOS to nie tylko lepsza obsługa klienta i wzrost renomy restauracji w oczach gości, ale też zwyczajnie większe zyski ze sprzedaży.

 

Program Gastro miniPOS to kompleksowe rozwiązanie, stanowiące dla kelnera skuteczne narzędzie sprzedażowe. Kelner nie tylko sprawnie i szybko obsługuje gości, ale ma też wgląd np. w stan rezerwacji, układ sali, może ustalać rabaty indywidualnie dla każdego klienta itd. Ma możliwość modyfikowania potraw, wyboru składników itp. - to rozwiązanie bardzo praktyczne  na przykład w pizzeriach. Gastro miniPOS, podobnie jak cała linia programów Gastro, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb lokalu gastronomicznego. Odpowiednie wdrożenie programu pozwoli dopasować jego funkcje w taki sposób, aby obsługa klienta w lokalu była jeszcze bardziej skuteczna i na jeszcze wyższym poziomie.

 

 

gastro miniposprogram do gastronomii gastro miniposminipos