Gastro SZEF

Producent: Softech

Poszukujesz narzędzia, które pomoże Ci skuteczniej zarządzać gospodarką magazynową? W swojej restauracji chcesz zredukować koszty, ale zachować wysoką jakość usług? Oto rozwiązanie dla Ciebie - program Gastro SZEF dedykowany restauracjom, barom, pizzeriom, fast-foodom i innym punktom gastronomicznym. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ogromny wpływ na sukces lokalu ma skuteczne zarządzanie gospodarkę magazynową - pozwala ono wygenerować ogromne oszczędności, zminimalizować koszty, skrócić różne procesy, ale także podnieść jakość oferowanych usług.

W jaki sposób program Gastro SZEF pomaga w prowadzeniu lokalu? Dostarcza użytkownikowi wszystkich informacji potrzebnych do efektywnego prowadzenia i kontroli gospodarki magazynowej. Generuje raporty i analizy, dzięki którym zaplanujesz dalsze działania, strategię marketingową, ale przede wszystkim dostawy, zakupy i obrót produktami.

Gastro SZEF współpracuje na bieżąco z oprogramowaniem Gastro POS do prowadzenia sprzedaży - dzięki temu informacje o stanach magazynowych są zawsze aktualne. Kontrola stanów odbywa się na podstawie zużycia surowców - wcześniej definiujesz receptury, a program do gastronomii Gastro SZEF łączy te informacje z danymi o bieżącej sprzedaży. Tak stworzony praktyczny system gastronomiczny to ogromne ułatwienie dla restauratora i jego pracowników oraz bardzo duża oszczędność czasu - dzięki tym programom nie trzeba sprawdzać stanów ani ręcznie ich zmieniać- wszystko odbywa się automatycznie.

kontroluj, Zarządzaj, oszczędzaj, podnieść jakość usług - wypróbuj program Gastro SZEF do zarządzania gospodarką magazynową!