PC Gastronom

Producent: Insoft

Poszukujesz prostego w obsłudze, a jednocześnie funkcjonalnego programu do gastronomii? Program PC-Gastronom został stworzony z myślą o restauracjach, pizzeriach, barach i fast-foodach, a także sieciach lokali gastronomicznych. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji PC-Gastronom dopasowuje się do potrzeb konkretnego lokalu - zarówno okno kasjera, jak i okno kelnera można dowolnie konfigurować zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji.

Program dla gastronomii PC-Gastronom został stworzony z myślą o pracy na ekranach dotykowych. To bardzo praktyczne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas - chociażby dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży. Oczywiście aplikacja ta pracuje także na zwykłym monitorze - obsługa programu odbywa się za pomocą klawiatury standardowej lub programowalnej.

W połączeniu z programem PC-Market 7 oraz Konsolą Kupca oprogramowanie PC-Gastronom tworzy praktyczny i funkcjonalny system sprzedaży. Narzędzie to ogromnie usprawnia zarządzanie restauracją, barem, pizzerią, fast-foodem czy siecią lokali gastronomicznych. System skraca różne procesy, a tym samym oszczędza czas pracowników. Dzięki pracy na jednej bazie danych PC-Gastronom w połączeniu z innymi programami tej linii pozwala zminimalizować ilość popełnianych pomyłek.

Zastosowanie programu PC-Gastronom przyczynia się do znacznej poprawy jakości obsługi klienta - sprawnie, szybko i bezbłędnie obsługiwani goście wychodzą z restauracji zadowoleni, z chęcią wracają do lokalu i polecają go innym.

Zarządzaj swoim lokalem skutecznie i oszczędzaj czas - wybierz program PC-Gastronom i pomnażaj zyski!