Bonownik

Producent: Insoft

Wyobraź sobie, że Twoi kelnerzy już nie muszą chodzić do klientów z notesami i długopisami. Oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ wysyłają zamówienie do kuchni bezpośrednio z miejsca, w którym przyjmują zamówienie. Podchodzą do gości z nowoczesnym tabletem lub smartfonem, czym wzbudzają ich uwagę - renoma restauracji rośnie. Zajmują się tylko klientami, więc zbierają więcej zamówień. Twoja restauracja zyskuje więcej klientów. Zyski rosną.

Wszystko to stanie się rzeczywistością dzięki programowi Bonownik na urządzenia mobilne - aplikacja ta współpracuje z oprogramowaniem dla gastronomii PC-Gastronom i jest z nim idealnie zsynchronizowana. Bonownik jest mobilnym przedłużeniem stanowiska sprzedaży PC-Gastronom. Zamówienie wprowadzone przez program Bonownik jest od razu widoczne w systemie PC-Gastronom. Dzięki obustronnej synchronizacji rachunków pomiędzy Bonownikiem a kasą zarządzanie restauracją odbywa się w sposób uporządkowany. Kelnerzy dobrze wiedzą, kto obsługuje jaki stolik, które stoliki są wolne, które mają rezerwację itd. - nawet jeśli lokal jest bardzo duży, ma kilka sal czy ogródki.

Mobilny program dla gastronomii Bonownik marki Insoft został stworzony z myślą o restauracjach, pizzeriach i sieciach lokali, w których funkcjonuje obsługa kelnerska. Aplikacja działa na systemie Android, dzięki czemu z łatwością obsłuży ją każdy, kto kiedykolwiek miał w ręce tablet lub smartfon. Wysyłanie zamówień to jedna z wielu jego funkcji - Bonownik umożliwia podgląd stanu przygotowania potraw, edycję zamówień wprowadzonych na stanowisku POS lub na innych Bonownikach itp.

Zaskoczy pozytywnie gości swojej restauracji - wybierz program Bonownik na urządzenia mobilne i zarabiaj więcej!