POSbistro

Poszukujesz innowacyjnego programu gastronomicznego na tablet lub smartfon? Chcesz zwiększyć zyski ze sprzedaży, ale też zminimalizować koszty – płacić tylko wtedy, gdy używasz programu? Oto POSbistro – nowoczesne oprogramowanie stworzone z myślą o branży gastronomicznej. Znakomicie sprawdza się zarówno w większych, jak i mniejszych lokalach – restauracjach, barach, pubach, kawiarniach, fast-foodach, pizzeriach, cukierniach i food truckach.

Stwórz nowoczesny system gastronomiczny z oprogramowaniem POSbistro. Zamówienia przyjmuj na tablecie – to nie tylko wygoda dla kelnera, ale też wzmocnienie wizerunku dla lokalu. Odbieraj je na ekranie w kuchni – zapomnij o stosach karteczek, w których gubią się Twoi kucharze – niech wszystko będzie w jednym miejscu, bez pomyłek i niedomówień! Całość kontroluj z poziomu telefonu. Generuj raporty i gromadź bazy danych swoich Klientów, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosujesz ofertę do ich oczekiwań. Kontroluj magazyn – niech w Twoim lokalu gastronomicznym nigdy nie zabraknie niczego, co chcieliby zamówić Twoi Klienci!

Program dla gastronomii POSbistro działa na tabletach z systemem Android. To jedyny taki system w Polsce w pełni na tablet. Pracuj z POSbistro nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do Internetu – program zachowuje pełne bezpieczeństwo danych! Zarządzaj swoim biznesem z każdego miejsca na świecie – dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze!

Wszystkie moduły programu otrzymujesz w atrakcyjnym miesięcznym abonamencie. Zapomnij o wydawaniu pieniędzy zawsze wtedy, gdy potrzebujesz nowych funkcji. Prowadzisz działalność sezonową? Świetnie! Płać za POSbistro tylko wtedy, gdy z niego korzystasz!

W cenie abonamentu otrzymujesz również bezpłatne aktualizacje – nowe funkcje wprowadzone ze względu na zmieniające się potrzeby klientów, światowe trendy i ulepszenia technologiczne.

Oprogramowanie dla gastronomii POSbistro jest w pełni zintegrowane z drukarkami fiskalnymi i bonowymi, a także terminalami płatniczymi. Dzięki niemu stworzysz funkcjonalny system sprzedaży, poniesiesz jakość obsługi w swoim lokalu, skrócisz wiele procesów i oszczędzisz czas pracowników, a to realnie przełoży się na wzrost zysków Twojej firmy!

Zwiększ zysk, zwiększ renomę lokalu, płać tylko kiedy używasz – już się wybierz program dla gastronomii POSbistro i ciesz się najwyższą jakością obsługi klienta!