X2 System

Poszukujesz sprawdzonego, funkcjonalnego rozwiązania informatycznego do swojego lokalu gastronomicznego – restauracji, pizzerii, baru, kawiarni czy fast-foodu? A może masz kilka lokali i chcesz nimi zdalnie zarządzać? Oto X2 System – program dla gastronomii, który w 100% zaspokoi potrzeby Twojej firmy. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno w większych, jak i mniejszych lokalach.

Oprogramowanie X2 System jest obecnie wykorzystywane w ponad 1000 placówek gastronomicznych w Polsce i na świecie. Dedykowane do pracy z monitorem dotykowym, skraca i upraszcza wiele procesów w lokalu, co realnie przekłada się na oszczędność czasu pracowników i redukuje koszty.

Wyobraź sobie kelnera, który przyjmuje zamówienie przy stoliku – wykorzystuje w tym celu tablet lub smartfon z mobilnym oprogramowaniem – bonownikiem kelnerskim X2 System. Zapomnij o papierowych karteczkach, które gubią się w kuchni i które łatwo błędnie rozczytać. Za pomocą sieci Wi-Fi zamówienie wysyłane jest bezpośrednio do kuchni. Kelner pozostaje na sali, by dalej obsługiwać gości. Zamiast wędrować z kuchni na salę, a z sali do baru, pyta gości o zadowolenie z posiłków. Dzięki temu jakość obsługi klienta znacząco się podnosi. Zwiększa to zadowolenie gości, zwiększają się zyski.

A może wolisz, by kelnerzy posługiwali się paigerami? Świetnie! Niech mają zarówno tablet, jak i paiger. Oprogramowanie dla gastronomii X2 System obsługuje każde z tych urządzeń, a także drukarki kuchenne, drukarki fiskalne i wiele innych.

Wyjeżdżasz w podróż służbową? Na wakacje? Masz kilka lokali i nie możesz być na raz w każdym z nich? Kontroluj wszystko za pomocą funkcji zdalnego zarządzania lokalem przez Internet.

Korzystaj z wyjątkowej elastyczności i konfigurowalności programu dla gastronomii X2 System. Ciesz się łatwością obsługi i przyjaznym interfejsem. To znakomite rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie nowoczesną technologię i oszczędność.

Zapewnij swoim klientom najwyższą jakość obsługi i zwiększ zyski! Wybierz już dziś oprogramowanie dla gastronomii X2 System!