4Rest/izzyRest

Wyobraź sobie elastyczne oprogramowanie gastronomiczne, które z łatwością dostosujesz do potrzeb swojego lokalu. Wyobraź sobie pełną funkcjonalność w systemie Windows, możliwość obsługiwania wielu stanowisk w wielu lokalach. Oto program dla gastronomii 4Rest/izzyRest, który da Ci to wszystko i jeszcze wiele więcej. Znakomicie sprawdzi się zarówno w małej gastronomii, jak i w dużych sieciach lokali, np. pizzeriach. Dzięki niemu wzniesiesz na wyższy poziom jakość obsługi klienta, oszczędzisz czas, skrócisz wiele procesów i pomnożysz zyski!

Program dla gastronomii 4Rest/izzyRest daje Ci pełną korzyść z pracy na systemie Windows. Obsługa za pomocą ekranu dotykowego lub myszy, funkcjonalność „drag&drop” dla m.in. budowania receptur oraz definiowania towarów i produktów, łatwe grupowanie danych i ustawianie okien – to tylko niektóre z zalet pracy z 4Rest/izzyRest.

Wybierz jeden z trzech atrakcyjnych pakietów programu. Pełna licencja daje dostęp do wszystkich funkcjonalności, łącznie z obsługą magazynów i biura – to idealne rozwiązanie dla średnich i dużych lokali oraz sieci. A może masz jedno stanowisko sprzedaży, ale zależy Ci na obsłudze magazynu? Idealna dla Ciebie będzie tańsza, jedna licencja z obsługą magazynu i biura. To jeszcze nie to? Potrzebujesz wyłącznie stanowiska POS bez obsługi magazynu? Program gastronomiczny 4Rest/izzyRest daje również taką opcję! On po prostu dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Oprogramowanie dla gastronomii 4Rest/izzyRest współpracuje z drukarkami kuchennymi, drukarkami fiskalnym, a także wieloma innymi urządzeniami, w tym np. nalewakami czy automatycznymi dozownikami.

Wyobraź sobie kelnerów przyjmujących zamówienia na tablecie lub smartfonie z zainstalowanym bonownikiem. Informacja przesyłana jest bezpośrednio do kuchni, co mniejsza liczbę pomyłek i oszczędza mnóstwo czasu! Klienci są zadowoleni, a zyski rosną!

Kontroluj wszystko zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. To doskonałe rozwiązanie dla sieci lokali gastronomicznych oraz każdego przedsiębiorcy, który często jest w ruchu. Prowadź analizy, generuj raporty i wydruki, planuj strategie – wszystko to by podnieść renomę swojego lokalu i przyciągnąć więcej gości.

Program gastronomiczny 4Rest/izzyRest jest w pełni zintegrowany z systemami Bilans oraz Hotel on line.

Oszczędź czas, podnieś jakość obsługi klienta, zwiększ zyski! Już dziś zacznij korzystać z funkcjonalności nowoczesnego programu gastronomicznego 4Rest/izzyRest!