SOGA

Poszukujesz praktycznego oprogramowania do zarządzania lokalem gastronomicznym? Chcesz płacić tylko wtedy, gdy korzystasz z programu? Mamy rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu – system gastronomiczny SOGA – przejrzysty i łatwy w obsłudze nawet dla niewprawionych użytkowników. Pozwala na pełne zarządzanie lokalem oraz magazynem, budowanie receptur, a także ewidencjonowanie dokumentów od dostawców.

Program dla gastronomii SOGA to rozwiązanie w pełni funkcjonalne. Podnieś na najwyższy poziom jakość obsługi gości swojego lokalu i pomnóż zyski! Dzięki oprogramowaniu SOGA obsłużysz wiele stolików jednocześnie, z możliwością przeniesienia rachunków na inny stolik, łączenia ich i dzielenia. Wszystko otrzymujesz w przejrzystym układzie graficznym. Oszczędzisz czas i skrócisz wiele procesów w firmie, a to realnie przełoży się na ilość gości Twojego lokalu!

Wyobraź sobie kelnera, który przyjmuje zamówienie przy stoliku, po czym wysyła je do kuchni, gdzie drukuje się ono na drukarce bonowej. Zapomnij o pomyłkach i niedomówieniach! Konfiguruj program dowolnie, tworząc rzeczywisty układ stolików i własne menu.

Korzystaj z modułu magazynowego, który pozwala na rozliczanie stanów oraz wartości magazynu. Definiuj towary i grupy towarów, twórz dokumenty magazynowe, definiuj receptury, generuj zestawienia i wiele innych.

Oprogramowanie gastronomiczne SOGA współpracuje z drukarkami fiskalnymi, drukarkami bonowymi i wieloma innymi urządzeniami. Dzięki integracji z programem hotelowym tworzy funkcjonalny system sprzedaży w branży HoReCa. To znakomite rozwiązanie zarówno dla małej gastronomii – barów, fast-foodów czy kawiarni, jak i dużych obiektów – restauracji, sieci pizzerii czy hoteli.

Wszystko to otrzymujesz w atrakcyjnym miesięcznym abonamencie. To doskonałe rozwiązanie dla sprzedaży sezonowej i nie tylko! Płacisz tylko wtedy, gdy rzeczywiście korzystasz z systemu.

Oszczędź czas, zwiększ zyski, płać tylko wtedy, gdy używasz – wybierz już dziś program dla gastronomii SOGA i ciesz się najwyższą jakością obsługi gości w Twoim lokalu!