Dotykačka abonament BEZ OGRANICZEŃ

Producent: Dotykačka
Cena: 169 PLN (netto)

 

Prowadzisz restaurację z obsługą kelnerską? Dużą pizzerię, bar, sieć fast-foodów? System kasowy Dotykacka to rozwiązanie dedykowane m.in. lokalom gastronomicznym. Dostępny jest w trzech atrakcyjnych pakietach abonamentowych, dzięki czemu zawsze odpowiada potrzebom działalności. Abonament BEZ OGRANICZEŃ systemu kasowego Dotykačka to oprogramowanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

Co zyskujesz za jedyne 169 zł miesięcznie? Pełny dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania Dotykačka. Działający na platformie Android, wyróżnia się nie tylko stabilnością i bezpieczeństwem, ale też doskonałą intuicyjnością. Z tym programem zarządzanie restauracją czy innym lokalem stanie doskonale proste i wygodne.

 

Dotykačka abonament BEZ OGRANICZEŃ to:

 

pełna funkcjonalność

kompatybilność z drukarkami fiskalnymi

wsparcie dla fiskalizacji online

fiskalizacja w cenie

rejestracja i raportowanie sprzedaży

pełna możliwość pracy z produktami w kasie

pełny dostęp do wsparcia technicznego – telefonicznie i maliowo

pełna możliwość zarządzania zapasami magazynowymi

pełna możliwość zarządzania kasami online (zdalnie)

pełna możliwość generowania wykazów, raportów i statystyk

dostęp do aplikacji Mobilny Kelner (10x)

 

System kasowy Dotykačka abonament BEZ OGRANICZEŃ polecamy restauracjom, pizzeriom i innym lokalom z obsługą kelnerską – nawet tym z kilkoma salami i wieloma stolikami. Oprogramowanie sprawdzi się też w kawiarniach, barach, fast-foodach i sieciach lokali.

 

Postaw na nieograniczone możliwości – wybierz system kasowy Dotykačka abonament BEZ OGRANICZEŃ. Wznieś na najwyższym poziom jakość obsługi klienta w Twoim lokalu gastronomicznym. Ciesz się doskonałą funkcjonalnością i rosnącymi zyskami!