POS NOVITUS Optima TT-1500

Wyobraź sobie najwyższej jakości terminal dotykowy, który podniesie na wyższy poziom jakość obsługi klienta w Twojej firmie. Wyobraź sobie wygodną, szybką i sprawną pracę kasjerów każdego dnia. Spójrz tylko – oto terminal dotykowy POS Novitus Optima TT-1500 – urządzenie nowoczesne i funkcjonalne. Doskonale sprawdzi się w sklepach i marketach, a także wszelkiego typu punktach usługowych, w szczególności lokalach gastronomicznych.

Korzystaj z niezwykle wydajnego 4-rdzeniowego procesora Intel® Celeron J1900 Quad Core z taktowaniem 2.0GHz – dzięki wysokiej mocy obliczeniowej zapewni on płynną pracę na dowolnej aplikacji sprzedażowej. Innowacyjny system pasywnego chłodzenia zapewnia bezawaryjne i ciche działania komputera nawet w warunkach narażenia na szkodliwe czynniki, takie jak woda i pył w restauracjach, piekarniach itp.

W terminalu dotykowym POS Novitus Optima TT-1500 zastosowano 15”, rezystywny ekran dotykowy – z powodzeniem można go obsługiwać nawet w rękawiczkach. Klasyczny format ekranu 4:3 podnosi komfort pracy i zapewnia doskonałą kompatybilność z dostępnymi na rynku aplikacjami sprzedażowymi.

Optymalne wyświetlanie obrazu gwarantuje zainstalowana matryca LCD z podświetlaniem LED o jasności 250cd/m2. Z poziomu BIOS’a dostępna jest regulacja jasności obrazu. 

Dostosuj terminal dotykowy POS Novitus Optima TT-1500 do potrzeb swojej firmy! Pamięć RAM 2GB w razie potrzeby rozszerz nawet do 8GB! Dysk SATA o wysokiej pojemności zastąp dyskiem typu SSD (Solid-State Drive). Terminal na ścianie? Nic prostszego! Powieś urządzenie za pomocą dostępnych na rynku uchwytów – zostało ono dostosowane do standardu VESA o rozstawie 75x75mm.

Stwórz funkcjonalny system sprzedaży dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym terminala dotykowego POS Novitus Optima TT-1500. Podłącz do niego drukarkę fiskalną, czytnik kodów kreskowych i wiele innych urządzeń. Popraw jakość obsługi klienta i ciesz się rosnącym zyskiem każdego dnia!

Wybierz wygodę i wysokie parametry techniczne – wybierz terminal dotykowy POS Novitus Optima TT-1500 i patrz, jak Twoje zyski rosną!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)