Systemy POS

Dotykacka MOBILNA

Producent: Dotykačka
Cena: 1990 PLN (netto)

Wyobraź sobie mały system kasowy, który weźmiesz ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Dostajesz wszystkie funkcjonalności, których wymaga Twoja firma. System obsługujesz z łatwością – pracujesz intuicyjnie i bezbłędnie. Podoba Ci się ta perspektywa? Oto i ona – na wyciągnięcie ręki! System kasowy Dotykacka Mobilna przywędrował do Ciebie z Czech, gdzie już cieszy się ogromną popularnością. Poznaj go i przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie.

Co dostajesz w systemie Dotykacka Mobilna? Dostajesz najwyższej jakości system kasowy – funkcjonalny instrument do sprzedaży, rejestrowania klientów i dostawców, zarządzania zasobami magazynowymi itp.

Wybierz jedną z trzech nowoczesnych, eleganckich i funkcjonalnych drukarek fiskalnych. Posnet Temo i Novitus Deon to urządzenia doskonałe do sprzedaży mobilnej i małych działalności. Z kolei drukarka Posnet Trio sprawdzi się w gastronomii, firmach przewozowych, sklepach itp. System kasowy Dotykacka jest kompatybilny nie tylko z wieloma modelami drukarek fiskalnych, ale też z innymi urządzeniami i akcesoriami.

Świadczysz usługi fryzjerskie, prowadzisz warsztat samochodowy, sprzedajesz przekąski na festiwalach, jesteś lekarzem, a może masz stragan? Dzięki systemowi kasowemu Dotykacka Mobilna podniesiesz jakość obsługi swojego Klienta i zwiększysz zyski firmy gdziekolwiek jesteś! Wypróbuj ją już dziś!

Zacznij prowadzić sprzedaż na najwyższym poziomie! Już dziś wybierz system kasowy Dotykacka Mobilna i pomnóż zyski!

Dotykacka Mobilna z drukarka fiskalna Posnet TEMO

 

W komplecie z Dotykacką Mobilną dostajesz:

  • 8” tablet kasjerski
  • 4G + Wi-Fi
  • przenośną drukarkę fiskalną

Dotykacka Mobilna z drukarka fiskalna Posnet TRIO

 

 Dotykacka Mobilna z drukarka fiskalna NOVITUS DEONE

 

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 799 PLN (netto) 559 PLN (netto)