Systemy POS

Dotykacka UNIWERSALNA

Producent: Dotykačka

 

Szukasz rozwiązania, które ułatwi pracę Twojego zespołu i podniesie na najwyższy poziom jakość obsługi klienta? Prowadzisz lokal gastronomiczny, a może hotel lub sklep? Wyobraź sobie innowacyjny system kasowy, który nie tylko da Ci wszystkie potrzebne funkcjonalności, ale też przygotuje firmę na rozwój i dalszy rosnący zysk! Poznaj Dotykackę Uniwersalną – rozbudowany, a przy tym niezwykle prosty w obsłudze system kasowy rodem z Czech, który błyskawicznie zdobył rynek naszych południowych sąsiadów!

Co zyskasz dzięki systemowi kasowemu Dotykacka Uniwersalna? Przede wszystkim niezawodny instrument do zarządzania sprzedażą i zasobami magazynowymi, rejestrowania klientów i dostawców oraz wielu innych zadań.

Dotykacka Uniwersalna to także:

  • 14” terminal dotykowy
  • Stojak VESA do kasy dotykowej
  • Nowoczesna drukarka fiskalna
  • Okablowanie

Jaka drukarka fiskalna najlepiej trafi w potrzeby Twojej działalności? Wybierz jeden z modeli, które przygotowaliśmy dla Ciebie! System kasowy Dotykacka Uniwersalna doskonale sprawdza się w gastronomii – dzięki niemu zyskasz pełną kontrolę nad swoim lokalem! Wydrukujesz nie tylko paragon fiskalny, ale też zamówienie do kuchni, na bar itp. Twoja działalność się rozwija? W dowolnym momencie powiększ swój system o dodatkową drukarkę do kuchni czy czytnik chipów dla obsługi.

Dotykacka Uniwersalna to wybór dla Ciebie także jeśli prowadzisz sklep, market, hotel czy duży punkt usługowy. Praca z systemem kasowym jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Zyskaj doskonałą jakość obsługi klienta! Zwiększ zysk! Planuj rozwój swojej firmy! Wszystko to osiągniesz z systemem kasowym Dotykacka Uniwersalna!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 799 PLN (netto) 559 PLN (netto)