Systemy POS

Dotykacka KOMPLETNA

Producent: Dotykačka

 

Prowadzisz działalność o dużych wymaganiach? Chcesz podnieść skuteczność sprzedaży? Wyobraź sobie system kasowy, dzięki któremu zyskasz wszystkie funkcjonalności potrzebne do sprawnego funkcjonowania Twojego sklepu czy lokalu usługowego. Pomyśl o systemie tak prostym w obsłudze, że jego użytkowanie jest intuicyjne i bezbłędne. Poznaj właśnie taki system – to Dotykacka Uniwersalna – doskonała dla sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych.

Co zyskasz z Dotykacką Uniwersalną? Zyskasz innowacyjny system kasowy umożliwiający doskonale sprawne zarządzanie sprzedażą. Posiadasz wiele oddziałów i tysiące pozycji w magazynie? Świetnie! System kasowy Dotykacka Uniwersalna został stworzony dla Ciebie!

W skład zestawu, oprócz nowoczesnego systemu, wchodzą:

  • 14″ terminal dotykowy
  • stojak VESA do kasy dotykowej
  • drukarka fiskalna w komplecie
  • szuflada kasowa
  • czytnik kodów kreskowych na USB
  • okablowanie

Podnieś skuteczność swojej sprzedaży dzięki wykorzystaniu czytnika kodów kreskowych i prostemu połączeniu tego urządzenia z drukarką fiskalną. Korzystaj z doskonałej funkcjonalności drukarki fiskalnej Posnet Thermal FV lub innego urządzenia dostosowanego do potrzeb Twojej działalności!

Rozwijasz firmę? Otwierasz nowe sklepy, nowe lokale? W dowolnych momentach dodawaj kolejne urządzenia i zarządzaj zdalnie swoją siecią dzięki zarządzaniu mobilnemu i aplikacji magazynowej. Prowadzenie działalności w sposób zaawansowany jeszcze nigdy nie było tak proste. System kasowy Dotykacka Kompletna oszczędzi mnóstwo czasu Twoich pracowników i Klientów!

Zacznij sprzedawać skutecznie! Zarządzaj optymalnie! Wybierz system kasowy Dotykacka Kompletna, wzmocnij renomę swojej firmy i pomnóż zyski!

 

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 799 PLN (netto) 559 PLN (netto)