Systemy POS

Pakiet Startowy

Producent: STORYOUS

Prowadzisz nowoczesny lokal gastronomiczny i poszukujesz do niego nowoczesnych rozwiązań? Pomyśl o innowacyjnej alternatywie dla kasy fiskalnej – program dla gastronomii Storyous w pakiecie Startowym to doskonałe rozwiązanie, które daje Ci więcej niż zwykła kasa fiskalna. Pozwoli Ci ono nie tylko na bieżącą obsługę kasową, ale też na śledzenie statystyk i raportów sprzedaży. Dzięki takiej kontroli zaczniesz oszczędzać czas, a Twój lokal zwiększy swoje zyski!

Wyobraź sobie funkcjonalny, a zarazem niezwykle prosty w obsłudze system gastronomiczny, który obsługujesz za pomocą dużego tabletu. Praca jest łatwa, ponieważ tablet znajduje się na wygodnym, stylowym drewnianym stojaku.

Paragony drukuje Novitus Deon E – nowoczesna drukarka fiskalna z szybkim mechanizmem drukującym, niezawodna w każdej sytuacji. Z tabletem łączy się bezprzewodowo – za pomocą modułu Bluetooth.

Ciesz się funkcjonalnością Storyous – programu doskonale dostosowanego do potrzeb branży gastronomicznej. Podnieś jakość obsługi klienta dzięki szybkiemu przyjmowaniu i realizowaniu zamówień. Zakończ operacje sprzedaży rachunkiem, fakturą, paragonem lub wydaniem przez zapłaty. Dowolnie łącz i dziel rachunki – zgodnie z oczekiwaniami Twoich klientów. Przyjmuj płatności kartą i gotówką. Zyskaj w jednym programie wszystko, czego potrzebujesz!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 799 PLN (netto) 559 PLN (netto)