Systemy POS

Pakiet Restauracja

Producent: STORYOUS

Wyobraź sobie nowoczesny system gastronomiczny, dzięki któremu obsługa klienta Twojej restauracji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Pomyśl o systemie POS tak prostym, że z łatwością opanuje go każdy nowy pracownik, a zarazem tak funkcjonalnym, że zaspokoi wszelkie potrzeby Twojego lokalu. Oto Storyous – Pakiet Restauracja – rozwiązanie dedykowane lokalom gastronomicznym z obsługą kelnerską.

Zamówienia przekazywane do kuchni na karteczkach? Kelner zapominający o gościach? Pożegnaj się z tym wszystkim! Pomyśl, jak sprawnie zacznie działać Twoja restauracja z programem gastronomicznym Storyous. Obsługa sprzedaży odbywa się na wygodnym, dużym tablecie z zainstalowaną funkcjonalną aplikacją POS. Dzięki modułowi mobilnego kelnera zamówienia ze smartfona obsługi trafiają prosto do kuchni – tam drukuje je drukarka kuchenna. Każdy kelner korzysta z wygodnego pokrowca, który chroni urządzenie mobilne.

Paragony i faktury kelner drukuje na nowoczesnej, superszybkiej drukarce fiskalnej Novitus HD E. W pakiecie Restauracja programu Storyous dostępny jest również moduł zarządzania magazynem – usprawnia on proces remanentu i obliczania food cost. Dzięki tym rozwiązaniom zarządzanie lokalem gastronomicznym staje się proste i szybkie, a obsługa klienta wyróżnia się najwyższą jakością!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 799 PLN (netto) 559 PLN (netto)