Systemy POS

Pakiet Restauracja Plus

Producent: STORYOUS

Poszukujesz funkcjonalnego rozwiązania, które zapewni wygodę pracy kelnerów w Twojej restauracji? Nowoczesność i najwyższa jakość obsługi klienta to dla Ciebie priorytet? Poznaj Storyous Pakiet Restauracja Plus – niezawodny, funkcjonalny i wygodny system gastronomiczny w zastawie z niezbędnymi urządzeniami. Dzięki niemu wydajność pracy kelnerów i kucharzy wzrośnie, goście restauracji będą szybciej obsłużeni i zadowoleni, a zyski Twojej firmy wzrosną!

Pomyśl tylko o pracy na nowoczesnym tablecie o przekątnej ekranu 14”. Wygodny, stabilny stojak w zestawie nie tylko elegancko się prezentuje, ale też ułatwia pracę. Paragony i faktury drukuje niezawodna, doskonale szybka drukarka fiskalna Novitus HD E. Kelnerzy rzadko bywają w kuchni – zamówienia drukowane są na wygodnych drukarkach kuchennych.

Program dla gastronomii Storyous dostarcza Ci wszystkich funkcji nowoczesnego systemu POS – zarówno tych niezbędnych, jak i tych wprowadzonych z myślą po prostu o wygodzie lub atrakcyjnym designie. Intuicyjny system dostarczany na ekranie na bieżąco przesyła dane do panelu zarządzania. Obsługa programu Storyous jest niesamowicie intuicyjna. To program zarazem zaawansowany i prosty – tak by nauka jego obsługi z łatwością przyszła nawet nowym pracownikom restauracji.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)
Cena: 799 PLN (netto) 559 PLN (netto)