Kasoterminal iPOS duet

Producent: iPOS
Cena: 1699 PLN (netto)

Cena: 2089 PLN (brutto)

Poznaj rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było! To kasoterminal iPOS duet – połączenie nowoczesnego urządzenia fiskalnego, funkcjonalnego terminala płatniczego oraz aplikacji kasowej obsługiwanej za pomocą wygodnego dotykowego ekranu i klawiatury. Kupujesz jedno urządzenie w korzystnej cenie, dostajesz praktyczny system kasowy. Do tego otrzymujesz dostęp do platformy iPOS web – innowacyjnego oprogramowania, dzięki któremu zarządzasz swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie!

Prowadzisz sprzedaż detaliczną, a Twoim klientom zależy na płatnościach elektronicznych? System kasowy iPOS to rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu! Świetnie sprawdza się w punktach usługowych oraz małych i średnich sklepach. Doskonale trafia w potrzeby małych stanowisk kasowych, na których nie ma miejsca na szereg pokaźnych urządzeń.

A może działasz sezonowo i nie chcesz płacić za terminal w miesiącach, w których nie prowadzisz sprzedaży? Świetnie! System kasowy iPOS to rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

 


 

Kasoterminal iPOS duet – terminal płatniczy i drukarka fiskalna w jednym

Poznaj urządzenie posiadające wszystko, czego potrzebujesz na stanowisku kasjerskim. Drukarka fiskalna rejestruje sprzedaż, drukuje paragony, faktury i raporty – to niezawodne urządzenie wyposażone zostało we wszystkie niezbędne funkcjonalności. Wystarczy podać numer NIP, a system sam odszuka dane klienta. Terminal płatniczy akceptuje płatności elektroniczne – dzięki zintegrowaniu tych dwóch urządzeń obsługa klienta jest błyskawiczna. Do tego wygodna klawiatura i ekran, dzięki którym praca idzie sprawniej, a kasjer działa intuicyjnie i szybko.

Zapomnij o długoterminowych umowach i kosztownej dzierżawie – terminal zyskujesz w cenie prostej kasy! Pomyśl, ile na tym zyskasz. Z tradycyjną umową każdego miesiąca musisz płacić określoną sumę, np. 50 zł. Po 5 latach oszczędzisz więc 3 tys. zł! Kasoterminal iPOS duet po prostu się opłaca.

 

2019 02 20 15 06 45 Kasoterminal iPOS

 


 

Kompletne stanowisko sprzedażowe

Kasoterminal iPOS duet współpracuje z większością dostępnych na rynku czytników kodów kreskowych USB, wag elektronicznych RS232 i szuflad kasowych 6V, 12V i 24V. Wybierz te, które odpowiadają Twoim potrzebom. A może już masz ten sprzęt? Sprawdź, czy możesz dalej z niego korzystać, bez konieczności wymiany. Wystarczy podłączyć urządzenia do kasoterminala i działać! To nie tylko wygoda, ale też duża oszczędność.

system kasowy ipos

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ipos webPlatforma iPOS web

Biznes przynoszący zyski wymaga odpowiedzialnego nadzoru. System kasowy iPOS to też nowoczesne, wygodne i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie. Pozwala ono zarządzać asortymentem, personelem, cenami itp. z dowolnego miejsca na świecie. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców mobilnych, którzy nie są w stanie dopilnować osobiście wszystkich swoich sklepów. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do sieci i przeglądarką internetową, by za pomocą platformy iPOS web zdalnie zarządzać swoim biznesem.

Platforma iPOS web dostępna jest dla wszystkich użytkowników kasoterminala – do wyboru mamy tu trzy taryfy pozwalające dostosować rozwiązanie do potrzeb firmy.

 


 

Wybierz kasoterminal i taryfę

Znajdź urządzenie i taryfę dostosowaną do Twoich potrzeb. Do wyboru masz dwa nowoczesne urządzenia (z modułem GPRS lub Ethernetem) i aż trzy taryfy iPOS – od darmowej bez płatności kartą, przez taryfę Standard, aż po taryfę Premium z zarządzeniem gospodarką magazynową. Zadzwoń do nas i sprawdź, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy!

Ceny kasoterminala iPOS są dostosowane do potrzeb, wymagań i oczekiwań użytkownika. Do wyboru są tu aż trzy taryfy:

  • iPOS FREE – rozwiązanie dla firm, które mają już podpisane umowy z operatorem płatności elektronicznych;
  • iPOS STARNDARD – to drukarka fiskalna oraz zintegrowane płatności kartami;
  • iPOS PREMIUM – oprócz innych funkcjonalności daje też możliwość zarządzania ilościami magazynowymi. Podpowiada, co kończy się w sklepie.

2019 02 20 15 09 09 Kasoterminal iPOS

 

Do wyboru mamy też dwa nowoczesne kasoterminale:

  • Kasoterminal iPOS duet GPRS – sprawdzi się w punktach, które nie mają dostępu do Internetu. Umożliwia podłączenie do sieci komórkowej bez dodatkowych opłat
  • Kasoterminal iPOS duet Ethernet – rozwiązanie dla sklepów i lokali dysponujących dostępem do Internetu – wystarczy podłączyć urządzenie do sieci za pomocą kabla ethernetowego.

 

kasoterminale

 


 

Obniż koszty z Programem Polska Bezgotówkowa

Pamiętaj! W ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego terminal możesz uzyskać za darmo – płacisz tylko za drukarkę fiskalną. Zapomnij o kosztownej dzierżawie sprzętu – tu za zintegrowany terminal płacisz jedną cenę. Przedsiębiorcy spełniający warunki do skorzystania z oferty fundacji mogą uzyskać atrakcyjne dofinansowania do zakupu kasoterminala. Koszty można obniżyć o ponad 400 zł.

 

1699 PLN

1279 PLN

 po dofinansowaniu 

779 PLN

po zwrocie z US 

 

Instalację i fiskalizację urządzenia iPOS wykonuje uprawniony serwisant. Przeprowadza również szkolenie z obsługi kasoterminala dla wszystkich, którzy będą użytkowali urządzenie. Wszystkie czynności mogą odbywać się w firmie przedsiębiorcy. Wybrany serwis zapewni nie tylko wsparcie w procesie wdrażania systemu kasowego w firmie, ale też zapewni kompleksową opiekę posprzedażową.

 

Zapomnij o wielu, wybierz jedno urządzenie – wybierz kasoterminal iPOS z ekranem dotykowym, klawiaturą i aplikacją – zyskuj i ciesz się niezawodnością w niskiej cenie!