POSPAY

Producent: Posnet
Cena: 1699 PLN (netto)

 

Poznaj pierwszy na rynku fiskalny terminal płatniczy Pospay. To połączenie kasy fiskalnej, drukarki i terminala płatniczego. Mały, doskonale ergonomiczny, kusi funkcjonalnością i prostotą obsługi. Wyposażony w dotykowy ekran, doskonale sprawdza się w pracy stacjonarnej i mobilnej. Pracuje jako samodzielna kasa fiskalna lub w systemie sprzedaży spełniając funkcję drukarki.

Oszczędź z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay. Transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Nie podpisujesz dodatkowej umowy z operatorem płatności bezgotówkowych – obsługą transakcji elektronicznych zajmuje się Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Kupujesz tylko drukarkę – terminal wynajmujesz. Już dziś wybierz Pospay – wygodę i funkcjonalność w jednym urządzeniu!

 

 

Terminal płatniczy i kasa fiskalna w jednym!

pospay fiskalny terminal platniczy 05

Pospay to innowacyjne połączenie terminala płatniczego i kasy oraz drukarki fiskalnej. Terminal o kompaktowej konstrukcji akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych (chipowymi, magnetycznymi, zbliżeniowymi) oraz telefonem (BLIK, Apple Play, Google Play, Samsung Play). Korzystaj z wygodnego, czytelnego 4” wyświetlacza dotykowego, dzięki któremu obsługa terminala płatniczego jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Wybierz sposób prowadzenia sprzedaży: Pospay pracuje zarówno jako samodzielna kasa fiskalna, jak też jako drukarka fiskalna w systemie sprzedaży. Nowoczesna, intuicyjna w obsłudze aplikacja sprzedażowa posiada możliwość zdalnej aktualizacji. Pospay został wyposażony we wszystkie zalety najwyższej jakości urządzenia fiskalnego – szybki i niezawodny mechanizm drukujący, system błyskawicznej wymiany papieru „drop in - wrzuć i drukuj”, wydruk na papierze o szerokości 57 mm i wiele innych!

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

Oszczędzaj z Pospay

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay to rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas przeznaczony na formalności. Pomyśl o połączeniu z Internetem – z Pospay nie musisz już szukać atrakcyjnej oferty operatora. Dostęp do sieci GSM zapewnia Posnet.

Kupując inny terminal, musiałbyś podpisać umowę z operatorem na realizację transakcji elektronicznych. Posnet również te formalności załatwi za ciebie! Płatności przyjmowane przez Pospay obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych - Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Dzięki takiej współpracy zyskasz pewność sprawnych i bezproblemowych transakcji!

 

 


 posnet pospay fiskalny terminal platniczy

Mobilnie i wygodnie

 

Funkcje fiskalnego terminala płatniczego Pospay z łatwością dopasujesz do specyfiki swojej branży – sprzedawanych produktów i usług. Pospay jest nie tylko funkcjonalny, ale też wyjątkowo ergonomiczny. Dzięki małym gabarytom (15,2 x 8,02 x 8,15 cm) i niskiej wadze (zaledwie 500 g) z powodzeniem zmieścisz go w teczce czy torbie. Pospay idealnie mieści się w dłoni!

Jak przystało na mobilne urządzenie, Pospay został wyposażony w wytrzymałe litowo-jonowe akumulatory, które działają wymiennie. Dzięki temu pracujesz dłużej bez konieczności podłączania fiskalnego terminala do źródła zasilania.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 09Atrakcyjna cena z gwarancją

Zastanawiasz się, czy dwa urządzenia w jednym będą kosztowały więcej niż zwykła kasa? Zapomnij o tym! Z Pospay płacisz tylko za kasę fiskalną. Terminal wynajmujesz. To nie tylko wygoda i oszczędność, ale też pewność dożywotniej gwarancji na terminal płatniczy! Posnet zapewnia kompleksowy serwis przez cały okres użytkowania urządzenia. Moduł fiskalny drukarki natomiast objęty jest 5-letnią gwarancją.

Jeśli kwalifikujesz się do programu Polska Bezgotówkowa, otrzymasz terminal płatniczy całkowicie za darmo! Inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard pozwala przedsiębiorcom uniknąć opłat za instalację terminala oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay sprawdzi się wszędzie tam, gdzie małe gabaryty urządzenia odgrywają kluczową rolę. Już dziś wybierają go mobilne punkty gastronomiczne, małe sklepy i punkty handlowe, gabinety lekarskie, kancelarie prawnicze, szkoły jazdy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy typu pop up store i wiele innych. Pospay szczególnie polecamy serwisantom, dostawcom, czy chociażby trenerom personalnym – usługodawcom, którzy zawsze pracują w terenie, ale do tej pory nie dawali swoim klientom opcji płatności kartą. Teraz jest to możliwe!

 

pospay mobilny punkt gastronomiczny

Pospay w mobilnej gastronomii

 

Prowadzisz mobilny fast-food, lodziarnię, sprzedajesz z food trucka? Wybierz Pospay! Ten nowoczesny fiskalny terminal płatniczy doskonale sprawdzi się w małej gastronomii. Wyposażony w szybki i niezawodny mechanizm drukujący, pozwoli ci obsłużyć więcej klientów i skrócić czas transakcji. Innowacyjne połączenie kasy fiskalnej z terminalem płatniczym zapewnia twoim klientom szybką płatność kartą. Zapomnij o trzech urządzeniach z swoim małym, mobilnym punkcie gastronomicznym. Teraz masz wszystko w jednym miejscu! Pospay na pewno się nie rozładuje, wyposażony został bowiem w wytrzymałe baterie, które wzajemnie przejmują swoje funkcje. Pospay to doskonały fiskalny terminal płatniczy dla gastronomii!

 


 

Pospay u trenera pospay trener personalnypersonalnego

 

Odwiedzasz swoich klientów w domach, spotykasz się z nimi w parkach, bywasz w siłowniach i klubach fitness? Wybierz Pospay – to doskonały fiskalny terminal płatniczy dla trenera personalnego. Teraz twoi klienci nie muszą zbierać gotówki, żeby zapłacić za usługę – w każdej chwili zapłacą kartą! Pospay jest mały i lekki – z powodzeniem zmieści się w torbie lub plecaku. Idealnie mieści się w dłoni, dzięki czemu gwarantuje ergonomiczną pracę. Pracuj z nim nawet kilka dni bez ładowania – zapewnią to dwa wytrzymałe akumulatory pracujące wymiennie, a tym samy jeszcze dłużej! Pospay to znakomity fiskalny terminal płatniczy dla trenera personalnego!

 


pospay maly sklep

 

Pospay w małym sklepie

 

Poszukujesz wygodnego rozwiązania, które zajmie jak najmniej przestrzeni w twoim małym sklepie? Butiku, warzywniaku, ciastkarni, sklepie z pamiątkami? Wybierz Pospay – zyskasz niezawodną kasę fiskalna i nowoczesny terminal płatniczy w jednym! Obsługiwany za pomocą wygodnego dotykowego panelu, prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Twoi klienci zyskują możliwość szybkiej płatności dowolną kartą lub smartfonem, a ty oszczędzasz! Dla małych sklepów Pospay to minimum formalności i możliwość skorzystania z programu Polska Bezgotówkowa, który całkowicie redukuje koszty użytkowania terminala płatniczego przez pierwsze 12 miesięcy!

 


pospay gabinet lekarski

 

Pospay w gabinecie lekarskim

 

Poszukujesz niewielkiego urządzenia fiskalnego do swojego gabinetu lekarskiego? Chcesz zapewnić swoim pacjentom możliwość płatności kartą, ale zniechęca cię wizja trzech urządzeń na lekarskim biurku? Wybierz Pospay – innowacyjne połączenie wygodnego terminala płatniczego i kasy fiskalnej. Pracuj z kasą lub włącz urządzenie w system sprzedaży i korzystaj z funkcji drukarki fiskalnej! Pospay to doskonałe rozwiązanie dla lekarzy podróżujących między dwoma lub więcej gabinetami i odwiedzających pacjentów w ich domach. Mały i lekki, Pospay z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie. Wytrzymałe akumulatory gwarantują nawet kilkudniową pracę bez ładowania! To doskonały fiskalny terminal płatniczy do gabinetu lekarskiego!