Terminale płatnicze

terminale platnicze warszawa ITCARD PLANETPAYProwadzisz sklep, lokal gastronomiczny, punkt usługowy? Zastanawiasz się nad instalacją terminala płatniczego? Zrób to teraz - jeszcze nigdy wcześniej stosowanie transakcji elektronicznych nie było aż tak korzystne. Jak myślisz, dlaczego sieć sklepów Biedronka po 16 latach istnienia w Polsce wprowadziła możliwość płatności kartą? Czy dlatego, by zadowolić klientów? Nie. Po prostu w końcu zaczęło się to opłacać.

Terminal płatniczy w sklepie, lokalu czy punkcie usługowym to coś więcej niż prestiż. To realny zysk dla Twojej firmy. Coraz więcej ludzi - szczególnie młodych i bogatych - praktycznie przestało posługiwać się gotówką. Kupują tam, gdzie mogą zapłacić kartą. Oni nie pójdą po pieniądze do bankomatu, bo nie mają na to czasu albo im się nie chce. Ściągnij tych klientów od siebie. Klient, który płaci kartą, wydaje więcej - to udowodnione.

Pomyśl o tym, jak sam robisz zakupy. Gdy planujesz zapłacić kartą, nie zastanawiasz się nad kwotą zakupów, zamawianych dań czy usług. Gdy masz w portfelu 20, 30, 50 zł - już tak. Zastanów się więc: Jakich klientów chcesz mieć u siebie? Tych z kartą płatniczą, którzy wydadzą więcej, czy tych z ograniczoną ilością gotówki w portfelu, którzy liczą każdą złotówkę?

Odpowiedź jest oczywista: Zaproś klientów z kartami płatniczymi i obserwuj rosnący zysk!


 

 CO OD NAS UZYSKASZ:

terminal płatniczy warszawa

 

 

Opłata miesięczna zawiera:

  • Wszystkie opłaty związane z transmisją danych
  • Obsługę kart zbliżeniowych
  • Zestaw materiałów indentyfikacyjnych
  • Doładowania telefonów GSM
  • Elektroniczną fakturę
  • Całodobowe wsparcie Call Center
  • Szkolenie z obsługi terminala
  • DCC (Dynamic Currency Conversion) - Transakcja w walucie karty

A ponadto, jeśli tylko chcesz:

  • Twoje logo na pokwitowaniu
  • Cashback - wypłatę gotówki przy okazji robienia zakupów

 

 


 

 

 

 Wybierz urządzenie dla siebie:

 

verifon vx 675

TERMINAL PŁATNICZY VERIFONE VX-675

Spójrz tylko na najmniejszy na świeciebezprzewodowy terminal płatniczy Verifone VX-675. Całkowicie mobilny, zmieści się na każdym stanowisku kasjerskim. W tak niewielkich gabarytach kryje się w pełni funkcjonalne urządzenie do obsługi transakcji bezgotówkowych.

Korzystaj z prostoty obsługi i ergonomiczności terminala Verifone VX-675 - urządzenie jest niezwykle wygodne w obsłudze. Wzmocniona obudowa chroni je przed uszkodzeniami. To terminal do zadań specjalnych - sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jak każdy nowoczesny terminal płatniczy, Verifone VX-675 obsługuje zarówno transakcje wymagające potwierdzenia kodem PIN, jak i płatności zbliżeniowe. To ogromna wygoda zarówno dla klienta, jak i dla kasjera.

Wyposażony w podstawkę ładującą, terminal VX-675 sprawdza się wszędzie tam, gdzie klient dokonuje płatności w różnych miejscach. Chwalą go sobie przedsiębiorcy z branży hotelarskiej, gastronomicznej, przewozowej i kurierskiej. To terminal całkowicie mobilny - przyjmie transakcję w dowolnym miejscu i w dowolnej porze.

Zwróć również uwagę na nowoczesny design, który współgra z ogromnymi możliwościami tego terminala. Urządzenie spełnia standardy bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.

 

 

 


 

VX520 terminal płatniczy1 TERMINAL STACJONARNY VERIFONE VX-520 + PINPAD VERIFONE 1000SE

Solidny i wytrzymały terminal płatniczy Verifone VX-520 przeznaczony jest do obsługiwania na ladzie. Błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych dzięki potężnemu procesorowi ARM11 - obsługa klienta w Twoim sklepie czy punkcie usługowym będzie prosta i szybka.

Przyjmuj płatności zbliżeniowe i mobilne dzięki wbudowanemu modułowi NFC. Za pomocą terminalu płatniczego VX-520 obsłużysz również programy lojalnościowe, przyjmiesz kupony rabatowe i wiele innych. Urządzenie obsługuje wszystkie typu kart oraz płatności za pomocą telefonu komórkowego.

Dzięki intuicyjnej obsłudze tego terminala płatniczego Twoi kasjerzy nie stracą czasu na naukę przyjmowania transakcji. Pracę ułatwia także podświetlenie ekranu i klawiatury - korzystasz z nich w każdych warunkach.

Korzystaj z ogromnych możliwości komunikacyjnych: Przez Ethernet, modem, czteropasmowy GPRS czy opcjonalne zasilanie akumulatorowe, które umożliwia użytkowanie urządzenia w dowolnym miejscu.

Wytrzymała konstrukcja chroni terminal przed uszkodzeniami, a specjalna obudowa w sprytny sposób ukrywa okablowanie. Konstrukcja gwarantuje m.in. odporność na milion naciśnięć klawiszy.

Wygoda, bezpieczeństwo, większe zyski - wszystko to da Ci terminal płatniczy Verifone VX-520.

 

 

 


pinpad verifon 1000se 1

 

Pin pad Verifone 1000SE

to uniwersalne rozwiązanie pozwalające zarówno na akceptowanie płatności zbliżeniowych, jak i zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN. Oddzielny Pin pad zapewnia klientom bezpieczeństwo wprowadzania kodu.

Zapewnij swoim klientom wygodę i prostotę użytkowania dzięki dużym przyciskom, wyraźnie oznaczonemu czytnikowi kart zbliżeniowych oraz czytelnemu wyświetlaczowi, na którym pojawiają się wszystkie dane niezbędne do wykonania bezpiecznej transakcji. Wszystkie te ułatwienia minimalizują ilość błędów popełnianych przez klientów, a co za tym idzie usprawniają obsługę klienta w Twoim sklepie czy punkcie usługowym.

Z łatwością podłączysz Pin pad Verifone 1000SE do kasy fiskalnej, komputera czy POS-a. Wszystko dzięki złączu USB oraz portom szeregowym. Urządzenie można podłączyć za pomocą kabla lub specjalnej karty GSM oferowanej w zestawie.

Obsługa transakcji elektronicznych jeszcze nigdy nie była tak prosta!

 

 

 

 

 

 

 


 

Zyskaj więcej dzięki terminalom płatniczym:

Więcej klientów. Dla ogromnej grupy konsumentów kwestia płatności kartą jest kluczowa: Zapłacą u Ciebie kartą - kupią u Ciebie. Nie zapłacą kartą - pójdą do konkurencji. Nie - nie będzie im się chciało iść do bankomatu, nawet jeśli jest tuż za rogiem. Bo tuż za rogiem jest też sklep konkurencji. Spraw, żeby przyszli właśnie do Ciebie.

Bądź lepszy od konkurencji. Jeśli to u Ciebie można zapłacić kartą, „bezgotówkowi” klienci przyjdą do Ciebie, a nie do konkurencji, u której muszą mieć gotówkę.

Twoi klienci wydadzą więcej. Gdy klient ma w portfelu 20 zł, będzie liczył każdy grosz i na wszelki wypadek kupi mniej, by uniknąć kłopotliwej sytuacji przy kasie. Ale jeśli w portfelu ma kartę, nie ma potrzeby się ograniczać: Kupi potrzebne mu produkty i jeszcze coś, co zobaczy po drodze, i jeszcze coś słodkiego dla dziecka, i jeszcze coś w promocji, i jeszcze… Pierwszy wyda 15 zł, a drugi 40 zł. Którego z klientów chętniej widzisz w swoim sklepie?

 

Pamiętaj: Klient płacący kartą to bogatszy klient. Może to nie reguła, ale w większości przypadków właśnie tak jest. Bogatszy klient wyda więcej i kupi rzeczy droższe. Chcesz mieć takich klientów w swoim sklepie, punkcie usługowym, lokalu gastronomicznym?

 

Szybsza obsługa. Przy dzisiejszych płatnościach zbliżeniowych wręcz ekspresowa. Klient nie szuka drobnych, kasjer nie szuka reszty, nie biega do sąsiedniej kasy, gdy zabraknie mu pięciogroszówek. Szybsza obsługa to mniejsze kolejki, więcej zadowolonych klientów, mniej pomyłek, mniej pracy dla kasjera.

Prestiż. W Polsce wciąż tysiące sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych nie ma terminali. Wyróżnij się. Pokaż, że idziesz z duchem czasu i naprzeciw potrzebom klientów. Wzmocnij renomę swojej firmy.

 

BUCHCOM Terminale płatnicze Warszawa - skontaktuj się z nami

ITCARD

Obsługa płatności odbywa się za pośrednictwem ITCARD - drugiego pod względem liczby bankomatów operatora w Polsce. Po stronie ITCARD leży obsługa wszystkich procesów związanych z kompleksową obsługą kart „klasycznych”, kart zbliżeniowych i stykowych, kart wirtualnych, kart pre-paid oraz kart instant issue. ITCARD obsługuje karty VISA i MasterCard.

płatność zbliżeniowa
terminale płatniczne warszawa

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest płatność zbliżeniowa?

Płatność zbliżeniowa, inaczej zwana płatnością NFC (ang. near field communications) to  rodzaj szybkiej płatności, która nie wymaga przeciągania karty przez czytnik ani podawania kodu PIN. Kartę jedynie zbliża się do specjalnego czytnika, który błyskawicznie realizuje płatność. Aby wykonanie płatności zbliżeniowej było możliwe, konieczne jest posiadanie z jednej strony terminala płatniczego dostosowanego do tej technologii, a z drugiej strony karty zbliżeniowej. Polska bardzo szybko przystosowała się do zbliżeniowych płatności. Obecnie większość klientów posiada karty zbliżeniowe, a wydawane w bankach nowe karty są już przystosowane do płatności NFC. Płatności zbliżeniowej można dokonać także za pomocą niektórych smartfonów wyposażonych w technologię NFC.

 

Kiedy wprowadza się PIN, a kiedy nie?

W Polsce płatności zbliżeniowe realizuje się przy zakupach do kwoty 50 zł. W takim przypadku klient nie musi wprowadzać kodu PIN. Natomiast transakcje o wyższej kwocie już wymagają potwierdzenia kodem.

 

Czy ITCARD obsługuje rachunek w każdym banku?

ITCARD nie narzuca, w jakim banku sklep, punkt usługowy czy lokal gastronomiczny powinien mieć rachunek.

 

Jakie karty obsługuje ITCARD?

Oferowane przez nas terminale płatnicze obsługują karty VISA i MasterCard. Obecnie stanowią one 98,70% wszystkich kart stosowanych w Polsce. Inne karty stanowią zaledwie 1,30%, są to np. American Express, Diners Club czy Japan Credit Bureau. Praktycznie każdy użytkownik tych niszowych kart jest również posiadaczem karty VISA bądź MasterCard.

Czytany 12278 razy