poniedziałek, 03 luty 2014 22:22

Kasy fiskalne w systemach sprzedaży

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Lubisz oszczędzać? Dzięki systemom sprzedażowym oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas swoich pracowników. To rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy znają wartość zaufania klientów. Praktycznie każda prestiżowa sieć handlowa w Europie stosuje systemy sprzedaży. Chcesz wiedzieć, dlaczego?

Zacznijmy od tego, czym są systemy sprzedaży i po co w ogóle miałbyś zawracać sobie nimi głowę. System sprzedaży to oprogramowanie dla sklepu zainstalowane na komputerze, który współpracuje z kasą fiskalną oraz innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych, waga elektroniczna itp.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu swoich pracowników, jeśli wprowadzisz system sprzedażowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Inny zestaw sprawdzi się w kiosku, inny w małym sklepie, hotelu, restauracji, a jeszcze inny w dużej sieci handlowej. Oprogramowanie sprzedażowe może współpracować z podatkową księgą przychodów i rozchodów lub księgą handlową, rozliczeniami pracowników, programami do zarządzania gospodarką magazynową itp. Gdy wszystko jest zautomatyzowane, Twoi pracownicy mają czas na inne ważne obowiązki, dzięki czemu wzrasta ich efektywność. A większa efektywność pracowników to realne zyski Twojej firmy.

Oszczędność to nie wszystko - dzięki systemom sprzedażowym zredukujesz do minimum ilość pomyłek popełnianych przez pracowników. Zwiększysz również bezpieczeństwo przetwarzania dokumentów w firmie dzięki zabezpieczeniom stosowanym przez producentów oprogramowania.

System sprzedażowy może również działać w połączeniu z księgowością Twojej firmy. To usprawni procesy księgowe i ułatwi pracę na wszystkich szczeblach sprzedaży.

Odniesiesz największe korzyści z „szytego na miarę” systemu sprzedaży, jeśli powierzysz jego dobranie specjalistom. Dzięki temu nie stracisz czasu na poznawanie dostępnych programów i sprzętów - ich funkcji, parametrów technicznych i zastosowania. Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie.

Dlaczego jesteśmy inni niż wszyscy? Przede wszystkim dlatego, że naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców we wdrażaniu rozwiązań generujących zyski, a nie - jak to często bywa - sprzedanie im najdroższych produktów. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie, które usprawni procesy sprzedażowe w Twojej firmie, podniesie jakość i szybkość obsługi klienta, zaoszczędzi Twoim pracownikom dodatkowej pracy i stresu związanego z popełnianymi pomyłkami. Jeśli jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą i stawiasz na rozwój, to docenisz te profesjonalne rozwiązania.

Damy Ci najwyższej jakości rozwiązania dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami oprogramowania, kas fiskalnych, urządzeń sklepowych i innych elementów dobrego systemu sprzedażowego.

Znajdziesz w naszej ofercie:

  • Programy InsERT, Symplex i GData,
  • Kasy fiskalne Posnet, Novitus, Emar, Sharp, Elkom i Innova,
  • Wagi sklepowe DIGI
  • Skanery kodów kreskowych Honeywell i Motorola
  • Kolektory danych Honeywell
  • Ekrany dotykowe ELO

Przekonaj się również, jakie korzyści odniesiesz powierzając nam prowadzenie księgowości Twojej firmy.

Sprawdź teraz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Czytany 7293 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 grudzień 2020 17:00
Więcej w tej kategorii: Programy do fakturowania »