rozwijaj swój biznes,

a buchcom zajmie się PROFESJONALNIE księgowością Twojej firmy.

RZETELNIE wyliczymy za Ciebie podatki!

 

ksiegowosc zapraszamy 

Korzystając z usług BUCHCOM zaoszczędzą Państwo czas i zasoby, które można zainwestować w zdobywanie przewagi rynkowej. Podstawą sukcesu jest wzajemna współpraca i zaufanie.

Nasze biuro rachunkowe BUCHCOM z siedzibą w Warszawie, przy ul. Stanisława Herbsta 4, lok. U2 jest licencjonowaną firmą. Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów nr 23364/01 oraz aktualne ubezpieczenie OC.


BUCHCOM LOGO male

Zajmujemy się prowadzeniem całości procesów księgowych, kadrowo-płacowych i podatkowych firm. Świadczymy kompleksową obsługę w pełnym zakresie osób prowadzących działalność gospodarczą jak i obsługę małych i średnich firm, m.in. spółek cywilnych, jawnych, z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.).

 

 Pomożemy Państwu w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności. Nasze usługi obejmują m.in.

 

prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

prowadzenie ksiąg rachunkowych,

obsługę kadr i płac i rozliczenia z ZUS,

rozliczenia roczne osób fizycznych.

 

Jako BUCHCOM jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariuszem „Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości” (Numer ewidencyjny A – 1531), co gwarantuje naszym Klientom najwyższe standardy rzetelnego i etycznego działania. Ciągle udoskonalamy swoją wiedzę m.in. uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach księgowych i podatkowych.

Księgowi naszego biura rachunkowego posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi, co pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Jako biuro rachunkowe BUCHCOM ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń Klientów przed urzędem skarbowym i ZUS.

Gwarantujemy oszczędność Państwa czasu, zapewniamy terminową realizację zleceń. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, tak, aby współpraca dawała jak najlepsze rezultaty.

Wierzymy, że zależy Państwu na podjęciu współpracy z odpowiedzialnym i doświadczonym partnerem. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli przyczynić się do uzyskania efektywności Państwa działań również w oferowanym przez nas zakresie.

 

logo kasy fiskalneOd 2001 r. jako BUCHCOM zajmujemy się nie tylko księgowością, oferujemy kasydrukarki fiskalne, programy dla firm, serwery i sprzęt komputerowy, terminale dotykowe i systemy sprzedaży. Prowadzimy wdrożenia oprogramowania dla firm i szkolenia z jego obsługi. Doradzamy w doborze oprogramowania, serwerów i sprzętu komputerowego, kas i drukarek fiskalnych, terminali POS, systemów sprzedaży, identyfikacji ID.

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Zapraszamy do kontaktu:

BUCHCOM Biuro Rachunkowe Warszawa,  tel. 660 432 862

02-777 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 83 lok. 64,  Warszawa Ursynów, przy stacji metra Stokłosy

 

Czytany 30033 razy

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia