Buchcom - biuro rachunkowe - Warszawa

Firma Buchcom Biuro Rachunkowe działa na rynku od 2001 roku. Początkowo nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmował się przede wszystkim świadczeniem usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wieloletnia obecność na rynku, coraz większe doświadczenie w branży i coraz lepsze poznanie potrzeb Klientów przyczyniły się do tego, że postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o wdrożenia, obsługę kadr i płac, a także sprzedaż oprogramowania dla firm i urządzeń sklepowych, takich jak kasy fiskalne, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych czy ekrany dotykowe. Aby nasza oferta była pełna, zdecydowaliśmy się również przeprowadzać szkolenia zarówno z obsługi programów komputerowych, jak też urządzeń fiskalnych oraz innych dziedzin, w których możemy być nazwani profesjonalistami.

 

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - elitarnej jednostki, która do swojego grona przyjmuje jedynie biura rachunkowe świadczące usługi na najwyższym poziomie - rzetelnie i profesjonalnie, a przy tym zgodnie z zasadami etyki i standardami moralnymi. Wybierając nasze biuro księgowe mają Państwo pewność, że powierzone rozliczenia będą zawsze wykonane na czas, a Państwa firma zostanie potraktowana indywidualnie. Jesteśmy również Sygnatariuszem Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych - oznacza to, iż nasi księgowi w swojej pracy zawsze stosują się do wygórowanych wymagań kodeksu. Dla Państwa jako naszego Klienta oznacza to stuprocentową uczciwość z naszej strony, jak również pełną odpowiedzialność za prowadzone rozliczenia przed urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dodatkową gwarancją jest dla Państwa posiadane przez nas ubezpieczenie OC.  

W dzisiejszych czasach praktycznie żadna firma nie obędzie się bez wykorzystania oprogramowania komputerowego. Wiemy o tym, dlatego w swojej ofercie mamy nie tylko sprzedaż programów księgowych, sprzedażowych czy wspierających zarządzanie firmą, ale także instalację, wdrożenia i szkolenia z ich obsługi. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest optymalne dopasowanie systemu informatycznego do potrzeb Klienta, dlatego zapewniamy wsparcie nie tylko w wyborze oprogramowania, ale także w maksymalnym wykorzystaniu jego możliwości. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm: InsERT S.A., Posnet, Elzab, NOVITUS.

Buchcom to także salon sprzedaży kas i drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń sklepowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek takich jak m.in. Posnet, Novitus, Torell i Emar. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców wybieramy jedynie najwyższej jakości urządzenia sprawdzonych producentów. Nasi serwisanci posiadają ważne identyfikatory, które umożliwiają im legalne dokonywanie fiskalizacji, przeglądów technicznych i innych czynności serwisowych. Znamy potrzeby naszych Klientów, dlatego dokładamy starań, aby zawsze oferować urządzenie najlepsze dla działalności każdego z nich. Specjalizujemy się w sprzedaży kas i drukarek fiskalnych dla lekarzy - stomatologów, ortodontów, psychologów i wszystkich innych przedstawicieli tego zawodu.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla Klientów będących sprzedawcami i usługodawcami działającymi w różnych branżach. Stawiamy na partnerstwo w biznesie, solidność i uczciwość.

Oferta biura Buchcom obejmuje: tanie kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne i inne urządzenia sklepowe oraz programy dla firm. W ofercie posiadamy także usługi księgowe, wdrożenia i szkolenia. Biuro Buchcom to również serwis kas fiskalnych, który znajduje się blisko stacji Metro Stokłosy, przy ul. Stanisława Herbsta 4, lok. U2. Na naszej stronie znajdą Państwo aktualności związane ze zmianami podatkowymi, przepisami  z branży fiskalnej,  jak również wiele darmowych i wartościowych poradników na temat użytkowania oraz instalacji kas i drukarek fiskalnych, prowadzenia księgowości oraz zarządzania własną firmą.

Zapraszamy do kontaktu!

Czytany 18245 razy

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia