Buchcom - biuro rachunkowe - Warszawa

Firma Buchcom Biuro Rachunkowe działa na rynku od 2001 roku. Początkowo nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmował się przede wszystkim świadczeniem usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wieloletnia obecność na rynku, coraz większe doświadczenie w branży i coraz lepsze poznanie potrzeb Klientów przyczyniły się do tego, że postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o wdrożenia, obsługę kadr i płac, a także sprzedaż oprogramowania dla firm i urządzeń sklepowych, takich jak kasy fiskalne, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych czy ekrany dotykowe. Aby nasza oferta była pełna, zdecydowaliśmy się również przeprowadzać szkolenia zarówno z obsługi programów komputerowych, jak też urządzeń fiskalnych oraz innych dziedzin, w których możemy być nazwani profesjonalistami.

 

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - elitarnej jednostki, która do swojego grona przyjmuje jedynie biura rachunkowe świadczące usługi na najwyższym poziomie - rzetelnie i profesjonalnie, a przy tym zgodnie z zasadami etyki i standardami moralnymi. Wybierając nasze biuro księgowe mają Państwo pewność, że powierzone rozliczenia będą zawsze wykonane na czas, a Państwa firma zostanie potraktowana indywidualnie. Jesteśmy również Sygnatariuszem Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych - oznacza to, iż nasi księgowi w swojej pracy zawsze stosują się do wygórowanych wymagań kodeksu. Dla Państwa jako naszego Klienta oznacza to stuprocentową uczciwość z naszej strony, jak również pełną odpowiedzialność za prowadzone rozliczenia przed urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dodatkową gwarancją jest dla Państwa posiadane przez nas ubezpieczenie OC.  

W dzisiejszych czasach praktycznie żadna firma nie obędzie się bez wykorzystania oprogramowania komputerowego. Wiemy o tym, dlatego w swojej ofercie mamy nie tylko sprzedaż programów księgowych, sprzedażowych czy wspierających zarządzanie firmą, ale także instalację, wdrożenia i szkolenia z ich obsługi. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest optymalne dopasowanie systemu informatycznego do potrzeb Klienta, dlatego zapewniamy wsparcie nie tylko w wyborze oprogramowania, ale także w maksymalnym wykorzystaniu jego możliwości. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm: InsERT S.A., Posnet, Elzab, NOVITUS.

Buchcom to także salon sprzedaży kas i drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń sklepowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek takich jak m.in. Posnet, Novitus, Torell i Emar. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców wybieramy jedynie najwyższej jakości urządzenia sprawdzonych producentów. Nasi serwisanci posiadają ważne identyfikatory, które umożliwiają im legalne dokonywanie fiskalizacji, przeglądów technicznych i innych czynności serwisowych. Znamy potrzeby naszych Klientów, dlatego dokładamy starań, aby zawsze oferować urządzenie najlepsze dla działalności każdego z nich. Specjalizujemy się w sprzedaży kas i drukarek fiskalnych dla lekarzy - stomatologów, ortodontów, psychologów i wszystkich innych przedstawicieli tego zawodu.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla Klientów będących sprzedawcami i usługodawcami działającymi w różnych branżach. Stawiamy na partnerstwo w biznesie, solidność i uczciwość.

Oferta biura Buchcom obejmuje: tanie kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne i inne urządzenia sklepowe oraz programy dla firm. W ofercie posiadamy także usługi księgowe, wdrożenia i szkolenia. Biuro Buchcom to również serwis kas fiskalnych, który znajduje się blisko stacji Metro Stokłosy, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 83 lok. U-11. Na naszej stronie znajdą Państwo aktualności związane ze zmianami podatkowymi, przepisami  z branży fiskalnej,  jak również wiele darmowych i wartościowych poradników na temat użytkowania oraz instalacji kas i drukarek fiskalnych, prowadzenia księgowości oraz zarządzania własną firmą.

Zapraszamy do kontaktu!

Czytany 16472 razy

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia