ELO 1509L

Producent: ELO

15,6"LED - IntelliTouch - ekran 16:9

Szukasz niedrogiego monitora dotykowego do zastosowania na stanowisku kasowym? A może planujesz wprowadzenie do swojego sklepu stanowisk samoobsługowych dla klientów? Świetnie trafiłeś! Wolnostojący monitor dotykowy Elo 1509L to sprzęt klasy ekonomicznej. Posiada najważniejsze zalety urządzeń dotykowych Elo Touch Solutions i jednocześnie atrakcyjną cenę, którą uzyskano poprzez redukcję niektórych parametrów.

Ten model monitora Elo dostępny jest z panoramicznym ekranem dotykowym IntelliTouch. Ekrany wykonane w tej technologii są odporne na zużycie, zapewniają doskonałą precyzję dotyku i świetną optykę. Panel LCD podświetlany jest diodami LED, co znacząco zmniejsza pobór energii.
Monitor Elo 1509L występuje w uniwersalnej, czarnej kolorystyce. Bez problemu dopasujesz go do innych urządzeń na stanowisku kasjerskim. Możesz postawić go na ladzie sprzedażowej, a jeśli obawiasz się potrącenia lub zrzucenia – przymocuj go do blatu. Istnieje też możliwość zdemontowania podstawy i zawieszenia monitora dotykowego np. na ścianie, przy wykorzystaniu specjalnych uchwytów montażowych VESA.

Monitor dotykowy Elo 1509L to doskonała jakość w przystępnej cenie. Zamiast szukać tanich rozwiązań w ofercie konsumenckiej, zdecyduj się na profesjonalny sprzęt Elo dedykowany dla zastosowań przemysłowych i handlowych. 

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)