Elo 1529L

Producent: ELO

15" - 4 technologie dotyku - ekran 5:4

Monitor dotykowy 1529L to najbardziej wszechstronny  model w ofercie Elo. Urządzenie wyposażono standardowo w podstawę o obniżonym profilu, dzięki czemu jest bardziej stabilne w pracy wolnostojącej. Jeśli jednak wolisz pracę na wysokiej podstawie – jest ona dostępna opcjonalnie. Możesz również całkowicie ją zdemontować i wykorzystać Elo 1529L jako monitor podwieszany – do montażu na ścianie wykorzystaj dedykowane akcesoria VESA.

Obudowa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowej i ciemno szarej. Dopasuj monitor Elo 1529L do aranżacji swojego punktu handlowo-usługowego czy innych elementów zestawu sprzedażowego – komputera, terminala fiskalnego lub drukarki fiskalnej.

W Elo 1529L zastosowano  wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach ekranu, które ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych. Nie musisz modyfikować układu treści ekranowej, żeby monitor działał doskonale. W tym modelu urządzenia dotykowego Elo zastosowano też jasny panel LCD (350 nitów), co dodatkowo poszerza zakres jego zastosowań. Wyposażono je również w hub USB, dzięki któremu podłączenie ewentualnych akcesoriów nie zwiększy ilości kabli łączących monitor z komputerem! Pomyśl tylko – estetycznie i bezpiecznie podłączysz potrzebne peryferia, za pomocą  jednego przewodu, który obsługuje akcesoria USB: czytnik kart magnetycznych, czytnik linii papilarnych czy wyświetlacz klienta.

Dzięki czemu jeszcze Elo 1529L to urządzenie wszechstronne? Ten monitor dotykowy Elo dostępny jest w kilku wariantach ekranu do wyboru. Wybierz jedną z trzech technologii dotyku, w której wykonano ekran:  AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition. Dopasuj najlepszą dla swojej firmy technologię, w zależności od tego, jaką branżą się zajmujesz, w jakim miejscu i jakim wskaźnikiem będzie obsługiwany ekran.

Wśród typowych zastosowań Elo 1529L możemy wymienić: monitory kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe self-service (jasny panel LCD), konsole operatorskie i oświetleniowe, systemy w inteligentnych budynkach itp.

Powiązane urządzenia