ELO 1717L

Producent: ELO

17"LED - 2 technologie dotyku - ekran 5:4

Szukasz wytrzymałego monitora dotykowego, który będzie pracował wydajnie, przez długie godziny, nawet w trudnych warunkach? Popatrz na Elo 1717L.

Nowoczesna, lśniąca stylistyka, gładki front monitora uzyskany dzięki konstrukcji ekranu zero-bezel sprawia, że wygląda jak tablet. Wysokie walory estetyczne połączono z wysokimi parametrami technicznymi. Dzięki temu Elo 1717L nie tylko prezentuje się doskonale w każdym, nawet eleganckim wnętrzu, ale przede wszystkim dostosowany jest do ciągłej pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

Urządzenie wyposażono w wyświetlacz 17" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4). Ułatwia to implementację monitora w starszych systemach informatycznych – nie ma potrzeby modyfikowania układu treści ekranowej, żeby monitor działał bez problemu. Podświetlenie panelu LCD diodami LED znacząco zmniejsza też pobór energii, co sprawia, że monitor dotykowy Elo 1717L jest jednocześnie wydajny i ekonomiczny. Wraz z rewizją B urządzenia, zmieniono system zasilania monitora (wbudowany zasilacz) oraz dodano interfejs szeregowy sygnału ekranu dotykowego.

Sukces w wyborze monitora dotykowego osiągniesz dzięki dobraniu odpowiedniej technologii dotyku, w jakiej wykonano ekran. W Elo 1717L masz do wyboru odporny na zużycie ekran dotykowy typu iTouch (SAW) lub odporny na zabrudzenia ekran AccuTouch. Oba ekrany wykonano w konstrukcji zero-bezel – dzięki temu urządzenie jest nie tylko eleganckie, ale ułatwia utrzymanie monitora w czystości. Która technologia lepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Zastanów się, jakie warunki panują w miejscu, gdzie będzie pracował monitor, kto będzie z niego korzystał i jakim wskaźnikiem. Potem dobierz właściwą technologię dotyku.

Gdzie znajdzie swoje zastosowanie monitor Elo 1717L? Sprawdzi się jako element systemów sprzedaży (POS) w różnych branżach, rozwiązań samoobsługowych (self-service) czy na liniach produkcyjnych (HMI). 

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)