ELO 1900L

Producent: ELO

19" - IntelliTouch - ekran 16:10

Bardzo solidna konstrukcja mechaniczna, precyzyjnie działający, super wytrzymały ekran dotykowy. Brzmi dobrze, prawda? Właśnie taki jest monitor dotykowy Elo 1900L.

W Polsce model ten najczęściej występuje jako element pulpitów operatorskich w systemach telekomunikacyjnych. Znajduje też swoje zastosowanie w dyspozytorniach firm sektora energetycznego (kopalnie, elektrownie) oraz służb mundurowych (Policja i Straż Miejska). Przyjrzyj się jego zaletom i zobacz, czy sprawdzi się również w Twojej branży.

Elo 1900L to urządzenie wyposażone w niezwykle funkcjonalną podstawę. Posiada ona tzw. dwa punkty oporu, które umożliwiają regulację położenia wyświetlacza w dwóch osiach. Właściwość tę docenią zwłaszcza przedsiębiorcy planujący nietypowe miejsce instalacji. Jeśli ekran dotykowy będzie znajdował się poniżej wysokości pasa lub powyżej wysokości klatki piersiowej użytkownika, wybierz monitor Elo z regulowaną podstawą. Elo 1900L doskonale sprawdzi się także w środowisku biurowym, gdzie operator przez wiele godzin pracuje z monitorem w pozycji siedzącej.

Model 1900L dostępny jest z ekranem dotykowym IntelliTouch – niezwykle precyzyjnym i odpornym na zniszczenia mechaniczne. Panoramiczny wyświetlacz pozwala na lepszy rozkład treści ekranowej, a funkcje multimedialne urządzenia stanowią dodatkowy atut w aplikacjach samoobsługowych i telekomunikacyjnych.

Monitor dotykowy Elo 1900L sprawdzi się nie tylko jako element pulpitów dyspozytorskich w systemach telekomunikacyjnych, ale również w rozwiązaniach samoobsługowych self-service (także w przestrzeni publicznej).

 1900L to jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo. Obejrzyj model z większym wyświetlaczem Elo 2200L.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)