Terminal dotykowy POS XT-3815

Producent: POSIFLEX

 

Poszukujesz nowoczesnego terminala dotykowego POS do swojego sklepu lub punktu usługowego? Zależy Ci nie tylko na funkcjonalności, ale także na estetyce wykonania? Oto rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu – terminal dotykowy POS XT-3815. Wysokie parametry technicznego tego nowoczesnego urządzenia idą w parze z niezwykłą wytrzymałością i wyjątkowo stylowym designem.

Terminal dotykowy POS XT-3815 sprawdzi się w różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych. Szczególnie cenią go sobie właściciele lokali gastronomicznych. Dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, takie jak pył czy zachlapania, terminal działa bezawaryjnie nawet w trudnych warunkach. Wyposażony w system pasywnego chłodzenia (innowacyjna konstrukcja z aluminium „Fan Free” – bez wentylatora) idealnie wpasuje się w potrzeby piekarni, cukierni i innych punktów, w których niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie komputera przed wilgocią i osadami.

Wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Celeron 2GHz do 2.42GHz gwarantuje wydajną i energooszczędną pracę, a innowacyjna konstrukcja "Heavy Duty" pozwala na użytkowanie terminala bez przerwy - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pamięć RAM tego najwyższej jakości urządzenia wynosi nawet do 8 GB.

Nowoczesny 15’’ ekran posiada 10-punktową matrycę dotykową. Dzięki multikonfiguracji ekranu praca z terminalem POS XL-3815 staje się wyjątkowo wygodna i szybka. Płaski szklany ekran bez ramy to nie tylko wyjątkowa wytrzymałość urządzenia, ale też niezwykle nowoczesna estetyka wykonania – tak innowacyjny sprzęt wzmocni renomę Twojej firmy w oczach klientów!

Terminal dotykowy POS XT-3815 posiada szerokie możliwości konfiguracji oraz rozbudowy, np. o montowany do prawej krawędzi ekranu czytnik kart magnetycznych. Składana podstawa pozwala na dopasowanie terminala do warunków lokalowych oraz obsługi. Istnieje również możliwość dodania wbudowanej w stopę urządzenia baterii MINIUPS.

Wydajny, funkcjonalny i niezwykle nowoczesny – wybierz terminal dotykowy POS XT-3815, który dostosowuje się do potrzeb Twojego biznesu!

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)