Terminal dotykowy POS XT-5315

Producent: POSIFLEX

Poszukujesz terminala dotykowego do współpracy z wymagającą aplikacją? Cenisz sobie nie tylko funkcjonalność i wysokie parametry techniczne, ale też wygodę użytkowania? Mamy urządzenie idealne dla Twojego biznesu – oto terminal dotykowy POS XT-5315 – wydajny i nowoczesny sprzęt dla najbardziej wymagających.

Terminal dotykowy POS XT-5315 to urządzenie dedykowane przede wszystkim sieciom sklepowym i gastronomii. Dzięki pasywnemu chłodzeniu (bez wentylatora) oraz innowacyjnej konstrukcji Fan-Free do wnętrza urządzenia nie dostanie się pył ani wilgoć. Ponadto technologia ta gwarantuje cichą, bezawaryjną i wydajną pracę. Terminal XT-5315 świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Najwyższej jakości 15” ekran o 10-punktowej matrycy pozwala na multikonfigurację. Niezwykle stylowa i elegancka obudowa uatrakcyjni stanowisko sprzedażowe i przyczyni się do wzrostu renomy firmy. Kąt pochylenia ekranu można ustawić odpowiednio do potrzeb użytkownika – od 15 do 90 stopni. Konstrukcja terminala pozwala na dopasowanie jego pozycji do warunków lokalowych.

Wyposażony w mocny procesor Intel oraz dwa sloty pamięci RAM DDR3 nawet do 16GB pracuje niezwykle wydajnie i energooszczędnie. Terminal dotykowy POS XT-5315 może działać również jako lokalny serwer dla aplikacji sprzedażowej (stanowisko back office). Urządzenie znakomicie radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami sprzedażowymi.

Postaw na najwyższe parametry techniczne i wydajność – wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-5315 i ciesz się funkcjonalnością i prostotą obsługi na co dzień!

Powiązane urządzenia