System Storyous POS

Producent: STORYOUS

 

Poszukujesz funkcjonalnego oprogramowania dla gastronomii i nowoczesnej kasy fiskalnej? Stawiasz przede wszystkim na najwyższą jakość obsługi klienta? Oto system Storyous POS – połączenie programu gastronomicznego i kasy fiskalnej, np. Novitus NEXT z systemem Android, które w zupełności zaspokoi potrzeby małego i średniego lokalu – restauracji, baru, kawiarni, pizzerii czy fast-foodu. Dzięki niemu podniesiesz na wyższy poziom jakość obsługi klienta, skrócisz czasochłonne procesy i ułatwisz pracę całego zespołu.

Oprogramowanie dla gastronomii Storyous POS pozwala na pełne zarządzanie lokalem – od przyjmowania zamówień, wysyłania ich na kuchnię i do baru, przez wystawianie dokumentów sprzedaży, zarządzanie stanem magazynowym, aż po tworzenie receptur oraz kontrolę ruchu i działań w lokalu z dowolnego miejsca na świecie! Jeśli masz kilka lokali, możesz zarządzać nimi wszystkimi – tworzyć analizy i zestawienia, planować i tworzyć menu.

 3 atrakcyjne plany taryfowe Storyous POS:


1kasa novitus next  2d pad m pad boniarka  3d pad m pad drukarki 

Taryfa podstawowa

pozwala na obsługę jednego stanowiska sprzedażowego

i jednej drukarki bądź jednego tableta.

Nie daje możliwości podpięcia drukarki kuchennej.

To rozwiązanie idealne dla małej gastronomii!

Taryfa Start Plus

daje pełną funkcjonalność systemu bez modułu

magazynowego.

Pozwala na podpięcie drukarki kuchennej.

Pozwala na otwarcie wielu rachunków.

Taryfa Profi

to najbardziej rozbudowana opcja –pozwala na obsługę

magazynu i daje możliwość podłączenia dodatkowego

tableta na sezon „ogródkowy” – opłata za tę opcję naliczana jest

wyłącznie wtedy, gdy faktycznie korzystasz z urządzenia. 

 

 

Twórz unikalne receptury, przyspiesz obsługę zamówień, łatwo rozliczaj pracowników, sporządzaj analizy sprzedaży, podnieś prestiż lokalu! Aplikacja współpracuje nie tylko z tabletem, drukarką fiskalną i drukarką zamówień, ale też z terminalem płatniczym oraz czytnikiem kodów kreskowych.

Przyjmuj zamówienia przy stoliku, z tabletem w ręku – to rozwiązanie nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale też bardzo korzystne wizerunkowo. Dodatkowo pozwoli zminimalizować liczbę błędów i skrócić proces przekazywania zamówień. System Storyous to inwestycja, która się opłaca!

 

Oszczędź czas, podnieś prestiż i zwiększ zyski! Wybierz funkcjonalny, wielozadaniowy system Storyous dla gastronomii i dostosuj go do swoich potrzeb!

Powiązane urządzenia