Terminal POS ELZAB P30

Producent: Elzab

Poszukujesz najwyższej klasy rozwiązania do swojego sklepu, marketu, a może lokalu usługowego? Wysokie parametry techniczne to dla Ciebie priorytet? Spójrz tylko na terminal dotykowy POS Elzab P30 – to funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie urządzenie doskonale sprawdzi się wymagających placówkach handlowych i usługowych. Spełni nawet wyjątkowo wysokie oczekiwania!

Pomyśl o wydajnej, oszczędnej i szybkiej pracy na urządzeniu wyposażonym w niezawodny dwurdzeniowy procesor Intel Core i3 czwartej generacji taktowany częstotliwością 3,4GHz. Do tego pamięć RAM o wielkości 4 GB oraz dysk twardy o pojemności 320/500GB lub SSD 64/128GB. Dzięki innowacyjnemu systemowi aktywnego chłodzenia terminal dotykowy POS Elzab P30 sprawdzi się nawet w marketach o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

Terminal dotykowy POS Elzab P30 współpracuje ze wszystkimi aplikacjami sprzedażowymi działającymi w systemie Windows lub Linux. To urządzenie, które dostosowuje się do potrzeb firmy. Terminal na ścianie? Nic prostszego! Zamontuj go łatwo i sprawnie za pomocą uchwytu wg standardu VESA 75.

Stwórz kompleksowo wyposażony system sprzedaży za pomocą licznych portów komunikacyjnych terminala dotykowego POS Elzab P30. Podłącz do niego drukarkę fiskalną, czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną i inne urządzenia. Dzięki tak doskonałemu wyposażeniu obsługa klienta w Twojej firmie wzniesie się na najwyższy poziom, a to przełoży się na realny wzrost zysków!

Pracuj za wygodnym, 15” ekranie dotykowym o wyjątkowo wysokim wskaźniku szczelności – IP65. Co to oznacza dla Ciebie? Stuprocentowe bezpieczeństw – całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz ochronę przed strumieniem wody padającym z dowolnego kierunku.

Tak doskonałą funkcjonalność i najwyższą jakość otrzymasz w wyjątkowo atrakcyjnej oprawie wizualnej – to korzyść wizerunkowa dla Twojej firmy!

Wybierz wydajność, wybierz najwyższą jakość, wybierz realny zysk dla Twojej firmy! Wybierz terminal dotykowy POS Elzab P30 i wznieś na najwyższy poziom jakość obsługi klienta w Twoim sklepie czy lokalu usługowym!

Powiązane urządzenia