IPOS - Kasoterminale online

Producent: iPOS

 

Poszukujesz kasy fiskalnej online do swojego punktu gastronomicznego? Wysoka jakość obsługi klienta i sprawne zarządzanie biznesem to w Twojej firmie największy priorytet? Postaw na kompleksowość! Kasoterminal iPOS to połączenie drukarki fiskalnej, terminala płatniczego oraz systemu do zarządzania sprzedażą w jednym!

Kasoterminal iPOS działa online – przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem Internetu. Spełnia więc wszystkie najnowsze wymagania ustawodawcy. Dzięki temu rozwiązaniu spełnisz wymóg wymiany kas na kasy online’owe w gastronomii od 1 lipca 2020 r.

 

Kasoterminal dopasowany do Twoich potrzeb:

 

Ważysz, skanujesz i zarządzasz gotówką

Drukujesz paragony i faktury VAT z własnym logo

Akceptujesz wszystkie formy płatności

Nie dopłacasz za łączność online

Zarządzasz magazynem i planujesz zakupy

 

 

Logujesz się do iPOS web i wiesz, co dzieje się w Twojej firmie

 

Z kasoterminalem iPOS zyskujesz system kasowy zintegrowany z platformą pozwalającą na zdalne zarządzanie Twoim biznesem. To ogromne uproszczenie i znaczna oszczędność czasu. Dzięki niej błyskawicznie wprowadzisz lub importujesz asortyment do bazy. W razie potrzeby prosto i szybko zmienisz cenę w jednym lub kilku wybranych punktach sprzedaży.

Sprawdzaj aktualne obroty, kontroluj towary na wyczerpaniu, analizuj rankingi sprzedaży i kasjerów – wszystko po to, by podnieść jakość usług w swoim lokalu gastronomicznym!

 

iPOS ma dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie – dostosowane do potrzeb działalności gastronomicznej. Drukowanie faktury VAT, prosta obsługa transakcji kartowych, modyfikacja paragonu na każdym etapie sprzedaży, obsługa zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci, dzielenie zapłaty na różne formy płatności - to tylko kilka funkcjonalności, w które wyposażony został nowoczesny kasoterminal iPOS duet.

 

Polska Bezgotówkowa – sprawdź, czy możesz skorzystać z programu

Zakup kasoterminalu iPOS może zostać sfinansowany w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu oszczędzisz aż 420 zł. Warunki uczestnictwa w programie są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie akceptowałeś płatności elektronicznych, możesz skorzystać z dofinansowania!

 

Porównaj taryfy iPOS

Zdecyduj, czego tak naprawdę potrzebuje Twoja działalność gastronomiczna. Wybierz taryfę trafiającą w te potrzeby. W każdej chwili możesz ją zmienić, i to zupełnie nieodpłatnie.

 

ipos taryfy

 

Nie potrzebujesz kasy online?

Wybierz swoją branżę i sprawdź jak iPOS pomoże w rozwoju Twojego biznesu. Kasoterminal iPOS dostępny jest także w wersji „tradycyjnej”. To doskonałe rozwiązanie dla firm spoza branży gastronomicznej, które wciąż mają wybór – mogą kupić kasę online’ową lub kasę z elektroniczną kopią paragonu.

Powiązane urządzenia

Cena: 2190 PLN (netto)
Cena: 2299 PLN (netto) 2069 PLN (netto)
Cena: 2799 PLN (netto) 2519 PLN (netto)
Cena: 2399 PLN (netto) 2159 PLN (netto)